Přímý přenos finále „When Calls the Heart“ 7: Jak sledovat WCTH onlineCrown Media

Dnes večer je finále 7. série Hallmarkovy hitové série Když volá srdce . Epizoda se koná ve 20 hodin. ET (19:00 CT). Epizoda bude trvat hodinu.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos kanálu Hallmark na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Hallmark, Hallmark Movies & Mysteries a Hallmark Drama jsou zahrnuty v hlavním 59-kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější mezi všemi streamovacími službami, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

Hallmark, Hallmark Movies & Mysteries a Hallmark Drama jsou tři z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů a speciálů až tři dny poté, co odvysílají (a někdy i déle), i když je nezaznamenáte.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Hallmark. Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

eso podpora loketního tenisu

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.


Náhled „Když volá srdce“ a co se zatím stalo

Zde je pohled na to, co se stalo minulý týden a co můžete očekávat dnes večer. Tongihtova epizoda je finále sezóny Když volá srdce . Nejprve je zde rozšířený náhled.Hrát si

Rozšířený náhled - nechoďte - když volá srdce Elizabeth slyší dobré zprávy o své knize. Lee dostane překvapení, které vyvolává rány z jeho minulosti. Převoz vězně se pro Nathana strašně pokazí. Fiona se snaží najít způsob, jak zůstat v Hope Valley. Lucas vynakládá poslední úsilí, aby zachoval své partnerství s Gowen Petroleum. 2020-04-20T01: 00: 08.000Z

Konkurence mezi Nathanem a Lucasem stále sílí. V jednu chvíli to vypadalo, že se Elizabeth rozhodně přiklání k Lucasovi, ale pak jí Nathan prozradil, že k ní také něco cítí, takže si teď není jistá, co bude znovu dělat. Lucas ji spojil s potenciálním vydavatelem knih díky spojení jeho matky. A řekl jí, že věří v čekání tak dlouho, jak to trvá ženě, která je pro něj to pravé. Mezitím byl Nathan zpočátku dost hrubý, když si myslel, že Elizabeth šla na rande s Lucasem. Když pomohl najít pohřešované dítě uprostřed bouře, zařval na Elizabeth, že se pokusila pomoci ublížit. Ale vyřešili to a nyní se zdá, že si také rozuměli, což Elizabethino rozhodnutí ještě více ztěžovalo.

Erin Krakow kdysi řekla, že miluje, jak jsou investovaní fanoušci do jejího rozhodnutí ohledně Lucas vs. Nathan, Hlásil Deseret . Není jasné, zda se Elizabeth v této sezóně rozhodne mezi těmito dvěma, nebo zda to bude i nadále něco, o čem bude debatovat v příští sezóně.

Minulý týden se Lee konečně znovu spojil se svou sestrou. Před lety vypadli, ale téměř ztráta života mu připomněla, že život je krátký a pomíjivý. Takže ji vystopoval, natáhl se k ní a teď přichází do Hope Valley. Jejich shledání uvidíme v pořadu dnes večer.

Také jsme se dozvěděli, že Fioně bylo řečeno, že musí opustit Hope Valley a přejít na nový úkol, pokud si chce udržet svou práci. Kvůli tomu měla zlomené srdce.

Mezitím to s Gowen Petroleum nefunguje dobře. Lucas se konečně dostal k knihám a společnost má velké finanční potíže.

Dnešní epizoda se jmenuje Don’t Go. Oficiální popis zní: Elizabeth slyší zprávy o své knize. Lee dostane překvapení, které vyvolává rány z jeho minulosti. Fiona se snaží najít způsob, jak zůstat v Hope Valley. Lucas vynakládá poslední úsilí, aby zachoval své partnerství s Gowen Petroleum.


Populární Problémy

Alex de Minaur se v neděli v prvním kole French Open utká se semifinalistou Marca Cecchinata. De Minaur vede soupeření proti Cecchinatovi s náskokem 3: 1.

Během své tiskové konference poté, co porazil Jeremyho Chardyho ve čtvrtfinále v Dubaji, Denis Shapovalov dlouze hovořil o snížení peněžních odměn v tenise kvůli pandemii COVID-19.

Jak zahájit fitness režim po dlouhé nemoci. Ať už se vracíte ke cvičení po vzplanutí chronické nemoci, nebo se fyzicky věnujete dlouhé nemoci, cvičení-pokud je provedeno správně-může vašemu tělu pomoci rychleji se uzdravit ...

Jak obnovit rozbitý kompaktní prášek. Předtím, než vyhodíte rozbitý kompaktní prášek, proč to nezkusit opravit? Nejběžnější metoda vyžaduje, abyste použili třecí alkohol. Přestože se alkohol vysychá, někteří lidé s ...