Jak streamovat záškuby: Průvodce prohlížením rodiny

proudové záškuby

DisneyStreamujte škubnutí hned teďNezvyklý děj Twitches vezme sestry (sestry), Tiu a Tamaru Mowry, z magické dimenze, kde jsou princezny, na Zemi, kde jedna skončí rozmazlená a bohatá, druhá skončí jen jako průměr. Jednoho dne na sebe narazí a magie (doslova) se stane.nejlepší místo pro nákup tenisové rakety

Tento originální film Disney Channel si během prvního týdne odnesl 21,5 milionu diváků a umístil dvojčata sitcomu v hlavním vysílacím čase mezi hvězdy (Disney). Podle stejnojmenné knihy, kterou napsali H. B. Gilmour a Randi Reisfeld, film vytvořili Melissa Gould a Dan Berendsen a režíroval Stuart Gillard. Twitches online a streamování Twitches můžete sledovat zde.

Zde je návod, jak streamovat Twitches právě teď:Jak streamovat „TWITCHES“ - exkluzivně na Disney+

Škubnutí je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Škubnutí a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte záškuby
  5. 5. Klepněte na Škubání
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi
„TWITCHES“: Přehled

Datum vydání: 14. října 2005
Tvůrci: Melissa Gould, Dan Berendsen
Režie: Stuart Gilard
Hrají: Tia Mowry, Tamera Mowry, Kristen Wilson, Patrick Fabian
Hodnocení: TV-G
Synopse: Po smrti svého otce jsou dvojčata princezny, kteří žijí v magické dimenzi, dána k adopci a vyrůstají na Zemi, když se jednoho dne znovu spojí během nákupního výletu.


Jak dlouho jsou „TWITCHES“?

Twitches je dlouhý 86 minut.


Děj „TWITCHES“

Coventry je magická dimenze, které vládnou Aron DuBaer (David Ingram), čaroděj a Miranda (Kristen Wilson), jeho královská čarodějnická manželka. Jejich malá dvojčata jsou princezny Apolla a Artemis. Aron, aniž by si to důkladně promyslel, se rozhodl přenést veškerou svou magickou sílu na své malé dcery, aby je ochránil před Temnotou. Tma místo toho zabila Arona.

Přátelé královské rodiny, Karsh a Ileana WarBurtonovi (Pat Kelly, Jennifer Robertson), jsou kouzelným týmem manželů a manželek, kteří vstoupí na pomoc nyní ovdovělé Mirandě. Vezmou dvojčata na Zemi, kde budou chráněna a také dána k adopci.

Rychle vpřed o 20 let a zjistíme, že Camryn Cam Elizabeth Barnes (Tamera Mowry) a Alexandra Alex Nicole Fielding (Tia Mowry) žijí se svými oddělenými adoptivními rodiči, z nichž každý zcela neví, že ten druhý existuje. A že jsou to také kouzelné princezny.

Cam je rozmazlené bohaté dítě, které miluje nakupování. Alex je adoptované dítě svobodné matky, nucené mít práci. Dají se dohromady v butiku s oblečením, kde Cam hledá nové oblečení a Alex doufá, že získá novou práci. Jelikož jsou jednovaječná dvojčata, vědí, že jsou sestry, když se vidí. Pak se objeví Karsh a Ileana a řeknou jim, hádejte co, jste kouzelná dvojčata!

Mezitím má Miranda v magické dimenzi Coventry pocit, že její dvojčata žijí. Řekne to strýci Thantosovi, bratrovi jejího zesnulého manžela, který je nyní jejím manželem, a další věc, kterou znáte, je Temnota, která se objeví v Alexově bytě. Dvojčata se transportují do Coventry a tam začíná zábava.

Nejprve se Cam úplně zbláznil a vrátil se na Zemi. Poté se Alex setká s její matkou a nevlastním otcem, strýcem Santosem. Strýc Santos se ji snaží oklamat. Cam je schopen vidět svou zradu zpět na Zemi během kostýmní párty. Karsh a Ileana se prostě rozhodnou obětovat, což je v pořádku. Cam ukazuje zálohu v Coventry a řekne Mirandě a Alexovi, o co strýc Thantos ve skutečnosti jde. Strýc Thantos přiznává své provinění. Dvojčata ho zničí a obnoví Coventry, což má za následek, že Karsh a Ileana znovu ožijí.

Poté jedou dvojčata na oslavu narozenin.


Obsazení „TWITCHES“

Dvojčata Sestra, sestra přinesla do sady Twitchů vlastní kouzlo. V podobě milionů věrných fanoušků.

TIA MOWRYOVÁ jako ALEXANDRA ALEX FIELDING (ARTEMIS DUBAER)

Tia Mowryová hraje na Zemi a pracovitá Alex, odvážné dvojče, které zachraňuje magickou dimenzi. Přinesla svou extrovertní osobnost do role sestry, jejíž život není volnou jízdou.

TAMERA MOWRY jako CAMRYN CAM ELIZABETH BARNES (APOLLA DUBAER)

Tamera Mowry hraje Cam, rozmazlené dítě privilegií, které má nóbl chování, které skrývá její touhu pomáhat lidem. Tamera přinesla své temperamentní osobnosti postavu Cam, díky čemuž byla uvěřitelná, ale vztahovatelná.

KRISTEN WILSON jako MIRANDA DUBAEROVÁ

Kristen Wilson hraje Mirandu, královskou čarodějnickou královnu z Coventry, která je tak trochu mrazivá a není v životě neuvěřitelně připoutaná k lidem. Je uvěřitelná v neuvěřitelných scénářích a pomáhá divákovi pozastavit jejich nevěru, aby dala jejím postavám hloubku.

PATRICK FABIAN jako THANTOS DUBAER

Patrick Fabian hraje roli Thantose DuBaera, strašidelného strýce dvojčat, který si vezme jejich matku, aby mohl převzít kontrolu nad Coventrym. Fabian vnáší do této role vibrace svého darebáka, který je neuvěřitelně hrozný, ale také potácí. Nemůžeš ho nenávidět.


Písně a soundtrack „TWITCHES“

Ústřední melodie Twitches, Rush, v podání Aly & AJ, sester a 78violetových spoluhráčů, je produkcí Hollywood Records. Píseň byla vydána spolu s filmem v roce 2005 a nezískala velkou kritickou pozornost.


„TWITCHES“ u pokladny

Film měl premiéru 7 milionů diváků v USA. První víkend po premiéře získal 21,5 milionu diváků ve čtyřech vysílání, což z něj činí nejoblíbenější kabelový program týdne.


Recenze „TWITCHES“ - Co řekli kritici

Shoda mezi recenzenty byla v tom, že tento film byl solidním zbožím, pokud jde o herectví, věrohodnost zápletky a postavy. Bylo také nabízeno, že není tak směšné jako jiné filmy vytvořené pro stejné publikum.


Kde se „škubnutí“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Twitches obdržely nejlepší originální film Disney Channel hodnocení a byl v té době nejpopulárnějším kabelovým filmem. Trvalo to vedení obyčejných dívek z nevysvětlitelně sledovatelného televizního seriálu Sestra, sestra a proměnilo je v kouzelné princezny čarodějnice, které byly svým způsobem nudný poté, co se prach usadil.

cítit tenis sloužit

Trailer „TWITCHES“Hrát si

Twitches - trailer Okouzlující nejprodávanější série knih ožívá v originálních filmových záškubách Disney Channel. Superstar dvojčata Tia a Tamera Mowryová hrají jako dvojčata - „škubnutí“! - kteří byli při narození odděleni. Na své 21. narozeniny se Alex (Tia) a Camryn (Tamera) znovu spojili a zjistili, že jejich neobvyklé síly zdvojnásobí sílu, když pracují… 2012-07-10T04: 30: 00.000Z

Streamujte škubnutí hned teď


Drobnosti „TWITCHES“: 5 rychlých faktů

Tamara a Tia Mowry si vyměnily role, zmátly posádku a sdílely dům se zlou dívkou v Twitches.

1. Blíže, než si myslíte

V reálném životě jsou Tia a Tamera Mowryovi jen o 16 let mladší než Kristen Wilson, která ve filmu hrála jejich matku Mirandu.

2. Vítejte doma

Vně Camova domu je také vně domu Reginy George v Mean Girls.

3. Dvojité vidění

Herci a štáb zpočátku nedokázali Tia a Tamaru od sebe oddělit.

4. Přepnuto při narození

Roli Cam měla hrát Tia a Tamara měla hrát Alexe, ale chtěli se vyměnit.

5. Vše řecké

Některé postavy z magické dimenze Coventry byly pojmenovány podle řeckých bohů. Apolla byla pojmenována podle Apolla, boha slunce, Artemis je bohyně měsíce a Thantos je pojmenován podle boha smrti Thánatose.

Streamujte škubnutí hned teď


Populární Problémy

Australská tenisová hvězda Bernard Tomic odmítl nabídku Tennis Australia (TA) na setkání a vyřešení jejich dlouhodobého sporu.

Zde je kompletní průvodce, jak můžete v roce 2020 sledovat každý fotbalový zápas v Tennessee online bez kabelu.

Jak trénovat na běh. Pokud jste nikdy předtím neběhali cvičit a chcete začít, je přirozené cítit nervozitu nebo strach. Běh je však jednou z nejjednodušších činností - nepotřebujete žádné fantastické vybavení a ...

Georgia a Arkansas otevírají své fotbalové sezóny 2020 zápasovou sobotou ve Fayetteville. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.