9 nejstarších mužských hráčů, kteří v otevřené éře získali grandslamový titul

Vítězem Muži se stává australský tenista John Newcombe

Když Roger Federer získal ve Wimbledonu v roce 2012 svůj 17. grandslamový titul, nejenže rozšířil svůj rekord o většinu grandslamových titulů získaných v historii mužů, ale také se stal jedním z 10 nejstarších hráčů, kteří získali majora.

Nyní získal svůj 18. grandslamový titul na Australian Open v roce 2017, čímž se vyšplhal ještě dále na seznam nejstarších vítězů Slamů.

úroveň síly tenisové rakety

Zde je pohled na devět nejstarších tenistů v otevřené éře, kteří vyhráli Major.

#Poznámka: Zvažována byla pouze vítězství v otevřené éře.

#9 John Newcombe (Austrálie)

Australan John Newcombe porazil světovou jedničku Jimmyho Connorsa ve finále Australian Open v roce 1975 ve věku 30 let, 7 měsíců a 9 dní dostat se do tohoto seznamu na devátém místě.

Newcombe porazil Connorsa podle následujícího skóre: 7-5, 3-6, 6-4, 7-6 (9-7).


#8 Jimmy Connors (Spojené státy americké)

Jimmy Connors ze Spojených států drží trofej za vítězství mužů

Ve finále US Open v roce 1983 porazil Jimmy Connors ze třetího místa druhou českou hvězdu Ivana Lendla, aby se stal osmým nejstarším člověkem, který získal titul Major.

V té době byl Connorsův věk 31 let a 9 dní starý. Vyhrál zápas 6-3, 6-7 (2-7), 7-5, 6-0.


#7 Pete Sampras (Spojené státy americké)

Pete Sampras ze Spojených států slouží Michaelu Changovi během jejich mužů

Když Pete Sampras porazil ve 14. US Major 2002 krajana Andreho Agassiho ve finále US Open, udělal také další rekord. Ve věku let se stal sedmým nejstarším člověkem, který vyhrál grandslamový titul 31 let a 27 dní .

Sampras vyhrál finále se skóre 6-3, 6-4, 5-7, 6-4.

tenisová obuv

Populární Problémy

Kompletní přehled toho, jak sledovat bezplatný přímý přenos Texas Tech vs. Northern Kentucky v turnaji NCAA.

Dnes večer jsou ceny American Music Awards 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat AMA online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Jak léčit dislokaci. K vykloubení dochází, když dvě kosti, které se spojí v kloub, vyjdou ze své normální polohy. Mezi příznaky dislokace patří silná bolest, imobilizace a deformace oblasti kloubu. Dislokace ...

Jak hrát Beer Pong. Málokterá společenská hra je tak známá a oblíbená jako beer pong. Zatímco technicky pivní hra vyžaduje pivní pong velkou dávku dovednosti a trochu štěstí, může si ho užít téměř každý, kdo má zákonný věk ....

Před mnoha měsíci jsem ležel na gauči a poslouchal, jak Westlife opouští jejich verzi hitu Terryho Jackse z roku 1974 „Seasons in the Sun“.

Zde je návod, jak sledovat hru Mavericks vs Clippers Game 1 online, pokud nemáte kabel nebo nemáte ESPN.