Jak sledovat speciální Ramy Youssef HBO online bez kabelu zdarma

Sledujte speciální Ramy Youssef HBO online

HBO / YouTube Spisovatel a komik Ramy Youssef bude mít dnes večer premiéru svého vůbec prvního komediálního speciálu HBO.Huluova hvězda Rámec seriál, komik Ramy Youssef, bude vysílat svůj první stand-up speciál HBO, Ramy Youssef: Pocity , dnes večer. Představení bylo natočeno před živým publikem ve slavném kulturním centru v Chicagu.Speciální premiéra v sobotu 29. června ve 22 hodin. ET/PT na HBO. Pokud ale nemáte kabel nebo HBO, můžete sledovat Ramy Youssef: Pocity živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Ramy Youssef: Pocity žijte ve svém počítači na webu Amazon nebo v telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení přes Amazon Video aplikace.super mísa na amazon prime

Pokud nesledujete živě, kanál Amazon HBO je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která bude obsahovat Ramy Youssef: Pocity jakmile to poprvé vysílá naživo.

HuluAť už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Ramy Youssef: Pocity vysílejte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nesledujete živě, kanál Hulu HBO je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která bude obsahovat Ramy Youssef: Pocity jakmile to poprvé vysílá naživo.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Ramy Youssef: Pocity vysílejte na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace PS Vue.

Pokud nesledujete živě, kanál HBO PS Vue je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která bude zahrnovat Ramy Youssef: Pocity jakmile to poprvé vysílá naživo.


Náhled „Ramy Youssef: Feelings“

Hot z jeho úspěšné série Hulu Rámec , spisovatel, herec a komik Ramy Youssef má premiéru svého úplně prvního Speciální komedie HBO . Ramy Youssef: Pocity je exkluzivní prezentace Youssefova setu, který byl natočen před živým publikem studia v dominantním chicagském kulturním centru. Egyptsko-americký komik, který sdílí upřímné anekdoty ze svého života, nabízí své myšlenky na řadu témat, včetně nejlepšího dne v týdnu na modlitbu, imigračního příběhu jeho otce a spojení s Donaldem Trumpem, jeho komplikovanou láskou k Lebronu Jamesovi, ať už jde o psy. jsou opravdu nejlepším přítelem člověka a jak si někdy přeje, aby nikdy neměl sex.

Speciál je výkonným producentem Youssefa po boku Jerroda Carmichaela ve spolupráci s A24 a režíruje ho Chris Storer.Hrát si

Ramy Youssef: Feelings (2019) | Oficiální upoutávka | HBO Egyptsko-americký komik Ramy Youssef, který sdílí upřímné anekdoty ze svého života, nabízí své myšlenky na řadu témat, mezi něž patří: nejlepší den v týdnu k modlitbě, imigrační příběh jeho otce a jeho komplikovaná láska k Lebronu Jamesovi. Ramy Youssef: Feelings má premiéru 29. června ve 23:00 na HBO. #HBO #HBOComedy #RamyYoussef Přihlaste se k odběru HBO na… 2019-06-03T16: 00: 00.000Z

Youssefova show, Rámec , bylo nedávno obnoveno pro 10-epizodovou druhou sezónu od Hulu. Série byla vytvořena společně s Carmichaelem a Ari Katcherem a vychází ze skutečných životních zkušeností a komedie Youssefa, který také spolupracuje s Katcherem a Ryanem Welchem. Rámec vezme diváky do světa první generace amerického muslima, který je na duchovní cestě ve své politicky rozdělené čtvrti New Jersey. Podle Uzávěrka , show zkoumá výzvy, jaké to je být chycen mezi egyptskou komunitou, která si myslí, že život je morální test, a generací tisíciletí, která si myslí, že život nemá žádné důsledky. Řekl to Youssef, který také píše a produkuje produkci Odrůda že k první sezóně přistupoval, jako by to byla jediná, částečně proto, aby se mohl napojit na komentář přehlídky k obrovským obavám, které právě teď v mysli lidstva sedí.

Četl jsem knihu o meditaci, která říkala, že byste se měli pokusit meditovat třikrát až pětkrát denně, a ano, to říkají muslimové. Myslím, že se opravdu sbíháme podobnými způsoby, řekl . S tímto příběhem se na to díváme z jedné z tradičních monoteistických vír.

Mezi Youssefovy další televizní kredity patří oblouk v USA Pane Robote a zahrála si po boku Scotta Baia a Alanny Ubacha v komedii Nickelodeon 2012–15 Viz táta Run . V nadcházející animované funkci se také seřadil k hlasu Omara Hrb o široce rozevřeném velbloudovi, ke kterému se připojí mazaná pouštní liška a nedůvěřivá koza na výpravné cestě překročit arabskou poušť a najít svého nejlepšího přítele.


Populární Problémy

Sluneční brýle se dodávají v široké škále barev čoček. Nejběžnější jsou šedá, černá, hnědá, zelená, žlutá, oranžová, jantarová a červená. Při nákupu slunečních brýlí byste měli myslet na to, jaký typ čoček je pro váš životní styl nejlepší. Nakupování...

Zde je návod, jak streamovat Questlove Potluck s přáteli online, premiéra ve čtvrtek 28. května ve 22 hodin ET/PT na Food Network.

Sada cvičebních cviků pro začínající sprintery speciálně pro posílení svalů potřebných ke sprintu. Doporučuje se cvičit s někým, a to jak z bezpečnostních důvodů, tak pro společnost. Zahřát se. 10 minut zahřívání, buď ...