Jak sledovat kriket Indie vs Jižní Afrika online v USA

Sledujte kriket Indie vs Jižní Afrika v USA

Getty

Indický národní kriketový tým bude v neděli hostit tým Jižní Afriky v prvním ze tří zápasů T20I na kriketovém stadionu ACA – VDCA ve Vishakhapatnamu.

změřit tenisový úchop

Ve Spojených státech začne zápas v neděli ráno v 9:30 ET. V televizi to nebude nikde v USA, ale můžete zápas sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí celého turné po Indii po Jižní Africe, plus desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Indie vs Jižní Afrika na počítači přes ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Indie vs Jižní Afrika 1. náhled T20I

Nedělní zápas T20 bude prvním ze tří, po kterém bude následovat trojice testů. Protea se poté vrátí do Indie v březnu 2020 na tři ODI.

Muži v modrém odcházejí z úspěšného výletu na Floridu, do Guyany a do Západní Indie. Porazili Windies v T20, ODI a testovacích sériích, aniž by shodili zápas.

Chceme vyhrát každý zápas, ať už je to doma nebo venku, v jakémkoli formátu - prostě tam chceme jít, hrát nejlepší kriket a vyhrát, řekl v sobotu kapitán Indie Virat Kohli. oficiální webové stránky ICC .

tipy na vyzkoušení tenisu

Na červencovém mistrovství světa v kriketu Kohliho tým dokončil skupinovou fázi na vrcholu tabulky s 15 body, ale v semifinále byl vyloučen Novým Zélandem.

Kohli poznamenal, že indický soupis pro nadcházející sérii byl vybrán s ohledem na mistrovství světa ve fotbale 2020 do 20 let.

Chtěli jsme dát příležitost hráčům, kteří si za poslední dva roky na domácím okruhu vedli dobře a kriket T20 v IPL, řekl, podle webu ICC. Jde o nalezení nejlepší možné rovnováhy, kterou můžeme pro stranu, a ne nutně držet jednoho konkrétního typu rovnováhy. Když ostatní týmy umí pálit až do čísla devět, tak proč bychom nemohli i my? Ať už se rozhodují jakkoli, dělají se při pohledu do budoucnosti.

První dvě až tři řady T20I nám pomohou posoudit každou situaci. Rozhodně máme na mysli plán mistrovství světa T20 v roce 2020. Při pohledu na novou partu kluků v naší sestavě je to vzrušující vyhlídka.

hrát tenis na wii

Jihoafrická republika nasbírala ve svých devíti ODI skupinové fáze Světového poháru jen sedm bodů, čímž se umístila na sedmém místě z 10 týmů a nedostala se do vyřazovací fáze. Od té doby nehráli.

Měli jsme neuspokojivou kampaň Světového poháru, takže nyní máme příležitost učinit opravdu silné prohlášení a odrazit se od toho, řekl pálkař nejvyššího řádu Rassie van der Dussen podle ESPNcricinfo . Světový pohár T20 je za něco málo přes rok. Předtím máme 20 zápasů T20, takže nám to přesně ukáže, kde jsme, když hrajeme proti jednomu z nejsilnějších týmů na světě. Pokud vyhrajeme, víme, že jsme na dobré cestě. Pokud v jedné nebo dvou hrách neuspějeme, budeme přesně vědět, na čem musíme zapracovat.

Indie je jedním z nejsilnějších týmů na světě. Jsou ve svých domácích podmínkách. Pro nás to bude obrovská výzva.


Populární Problémy

Jak začít v ženském lakrosu. Cesta do ženského lakrosu je dlouhá. Máte chuť a touhu? Musíte vědět, že do jakéhokoli sportu jde, že je to těžká práce, ale nakonec se to vyplatí. Možná jsi...

Jak vytvořit mapu. Chtěli byste někdy vytvořit mapu, která by doplnila váš fantasy román, nebo si udělat osobní vzpomínku na místo, které jste navštívili? S trochou plánování a navrhování budete za chvíli pravidelným kartografem! Určete rozsah ...

Když se Andy Murray stal tiskovým reportérem

Zde je návod, jak můžete sledovat novou reality show Fox „Labor of Love“ online. Seriál má premiéru ve čtvrtek 21. května ve 21 hodin. ET.

Novak Djokovič byl letos vylosován na stejné polovině jako Rafael Nadal na Roland Garros, což znamená, že se oba potkají v semifinále.