Jak sledovat kriket Indie vs Jižní Afrika online v USA

GettyIndický národní kriketový tým bude v neděli hostit tým Jižní Afriky v prvním ze tří zápasů T20I na kriketovém stadionu ACA – VDCA ve Vishakhapatnamu.

Ve Spojených státech začne zápas v neděli ráno v 9:30 ET. V televizi to nebude nikde v USA, ale můžete zápas sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí celého turné po Indii po Jižní Africe, plus desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Indie vs Jižní Afrika na počítači přes ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Indie vs Jižní Afrika 1. náhled T20I

Nedělní zápas T20 bude prvním ze tří, po kterém bude následovat trojice testů. Protea se poté vrátí do Indie v březnu 2020 na tři ODI.

Muži v modrém odcházejí z úspěšného výletu na Floridu, do Guyany a do Západní Indie. Porazili Windies v T20, ODI a testovacích sériích, aniž by shodili zápas.Chceme vyhrát každý zápas, ať už je to doma nebo venku, v jakémkoli formátu - prostě tam chceme jít, hrát nejlepší kriket a vyhrát, řekl v sobotu kapitán Indie Virat Kohli. oficiální webové stránky ICC .

Na červencovém mistrovství světa v kriketu Kohliho tým dokončil skupinovou fázi na vrcholu tabulky s 15 body, ale v semifinále byl vyloučen Novým Zélandem.

Kohli poznamenal, že indický soupis pro nadcházející sérii byl vybrán s ohledem na mistrovství světa ve fotbale 2020 do 20 let.Chtěli jsme dát příležitost hráčům, kteří si za poslední dva roky na domácím okruhu vedli dobře a kriket T20 v IPL, řekl, podle webu ICC. Jde o nalezení nejlepší možné rovnováhy, kterou můžeme pro stranu, a ne nutně držet jednoho konkrétního typu rovnováhy. Když ostatní týmy umí pálit až do čísla devět, tak proč bychom nemohli i my? Ať už se rozhodují jakkoli, dělají se při pohledu do budoucnosti.

dimenzování tenisových raket

První dvě až tři řady T20I nám pomohou posoudit každou situaci. Rozhodně máme na mysli plán mistrovství světa T20 v roce 2020. Při pohledu na novou partu kluků v naší sestavě je to vzrušující vyhlídka.

Jihoafrická republika nasbírala ve svých devíti ODI skupinové fáze Světového poháru jen sedm bodů, čímž se umístila na sedmém místě z 10 týmů a nedostala se do vyřazovací fáze. Od té doby nehráli.

Měli jsme neuspokojivou kampaň Světového poháru, takže nyní máme příležitost učinit opravdu silné prohlášení a odrazit se od toho, řekl pálkař nejvyššího řádu Rassie van der Dussen podle ESPNcricinfo . Světový pohár T20 je za něco málo přes rok. Předtím máme 20 zápasů T20, takže nám to přesně ukáže, kde jsme, když hrajeme proti jednomu z nejsilnějších týmů na světě. Pokud vyhrajeme, víme, že jsme na dobré cestě. Pokud v jedné nebo dvou hrách neuspějeme, budeme přesně vědět, na čem musíme zapracovat.

Indie je jedním z nejsilnějších týmů na světě. Jsou ve svých domácích podmínkách. Pro nás to bude obrovská výzva.


Populární Problémy

V pondělí večer míří řada Xfinity do Charlotte na Alsco 300. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat závod online.

Možná zjistíte, že jak se stanete mladým dospělým, začnete mít více konfliktů se svými rodiči. Většina dětí se někdy v životě cítí nepochopená rodiči. Rodiče se také snaží porozumět svým dětem a vědět ...

Jak vyrobit brandy máslo. V USA se jim někdy říká „tvrdá omáčka“, brandy je ideálním doplňkem vánočního pudinku nebo koláčů. Tento jednoduchý recept bude chutnat lépe než cokoli, co najdete na poličce. Nechte 50 g ...

Zde je návod, jak sledovat nejnovější radnici CNN o koronaviru v přímém přenosu online. Dnešní večer představí hosté Richard Besser, Kathleen Sebelius a Greta Thunberg.