Udělám běh! - Federer se spojil s Billem Gatesem na charitu

fedgates - oříznutý

Roger Federer hraje s Billem Gatesem

co je plátek v tenise

Může mu být 36 let, ale Roger Federer byl rád, že kandidoval na partnera Billa Gatese na jejich výstavě Match for Africa.

Světová jednička Federer se již druhým rokem spojila s miliardářem zakladatelem Microsoftu Gatesem na čtyřhru jedné sady proti Jacku Sockovi a hostiteli show NBC Today Savannah Guthrie.

Dav 16 000 v San Jose byl ošetřen švihnutím, triky a spoustou žoviálnosti, protože Federer a jeho bohatý partner získali vítězství 6: 3.

Federer, který získal v lednu 20. grandslamový titul ve dvouhře na grandslamovém Australian Open, Gatesa před přivítáním oslavil jako dokonalého partnera: „Velmi dobře zná čísla. Nikdy nedělá chyby ve skóre.

'Udělám běh a Bill přemýšlí.'

Sock byl také v hravé náladě a před zápasem říkal: ‚Nezasahujte to do Rogera, jsem proti němu pro svou kariéru nevyhraný. '

Jeden z hlavních vrcholů nastal, když Federer, který kdy byl showmanem, hrál na kolenou ze středu sítě, přičemž Sock na svého soupeře pršela salvy, než nakonec získala bod.

Zápas na pomoc africkým charitativním organizacím a nadaci Rogera Federera vydělal 2,5 milionu dolarů.

Populární Problémy

Máte rádi s'mores, ale nemáte táborák nebo krb? Naštěstí je můžete vyrobit uvnitř pouze pomocí mikrovlnné trouby! Existuje několik způsobů, jak udělat základní s'more, a ještě více způsobů, jak ho okořenit! Rozlomte grahamovou krekru na polovinu. Místo...

Útoky nožem mohou být velmi nepředvídatelné a potenciálně smrtelné. Když jsou nože ovládány lupiči nebo potenciálními útočníky, mohou způsobit větší poškození než zbraň a je mnohem snazší je zadržet. Při řešení útoku nožem budete chtít ...

Jak zabít čas na mezinárodním letišti Orlando (MCO). Čeká vás dlouhé čekání na mezinárodním letišti Orlando (MCO)? Pokud jste přiletěli alespoň dvě hodiny před odletem, jak bylo navrženo, ale dostali jste se přes oblast TSA ...

Leonardo Mayer se stal druhým šťastným poraženým za tolik týdnů, který vyhrál titul ATP, když porazil Floriana Mayera na německém tenisovém mistrovství.

Není žádným překvapením, že funkce „Big 3“ v tomto seznamu.

Podívejte se, jak sledovat premiéru seriálu Love and Hip Hop Atlanta v sezóně 8 online prostřednictvím živého přenosu.