Duše Rafaela Nadala je tady všude, říká Caroline Garcia

Rafael Nadal obdržel od hráčů za svou akademii univerzální chválu

Rafael Nadal obdržel od hráčů za svou akademii univerzální chválu

Rafael Nadal nedávno ve svém koučovacím zařízení přivítal celý svět ve videu, které provedlo diváky po městě Mallorca a tenisové akademii Rafa Nadala.

Podobně jako Andy Murray, Grigor Dimitrov a Naomi Osaka trénovali v akademii Rafaela Nadala. Tento seznam slavných hráčů byl dále posílen přidáním bývalé světové č. 4 Caroline Garcia , který byl zpočátku uvězněn v Manacoru během karantény.

Garcia využila příležitosti trénovat v těsné blízkosti Rafaela Nadala a o svých dosavadních zkušenostech nemá co říct, ale jen pozitivní věci.

strategie pro čtyřhru stolního tenisu

V rozhovoru s Carole Bouchardovou Garcia vysypala fazole ohledně svého pobytu v akademii. Na otázku, zda měla příležitost zkřížit cesty s Rafaelem Nadalem, Garcia zavtipkovala: „Vidím ho, ano. Minulý týden jsme byli ve stejné době v tělocvičně, ale teď bije na tvrdém hřišti a já na antuce. '

Garcia, který vyprávěl o tom, jak skončila v karanténě v Manacoru, řekla: „V předvečer výluky jsme vzali letenku, abychom se dostali zpět do Alicante, protože akademie se zavírala. Byli jsme v taxíku na letiště, když akademie zavolala, že se to může otevřít znovu dřív, než jsme si mysleli, a že nám najdou byt, ve kterém bychom zůstali. '
„Mysleli jsme si, že bude lepší zůstat, protože já nebudu moci trénovat v Alicante. Tak jsme se vrátili. Neotevřelo se to úplně dříve, ale tréninkové podmínky byly mnohem lepší, než jaké bych získal jinde, “dodala Garcia.
Caroline Garcia v akci na tenisové akademii Rafa Nadala

Caroline Garcia v akci na tenisové akademii Rafa Nadala

Poté, co konečně založila základnu v akademii, se Caroline Garcia ujistila, že si udělá praxi. Vycházela dobře s personálem tenisové akademie Rafaela Nadala a podnikla spoustu nových cvičení.

Caroline Garcia také ocenila bojovnost Rafaela Nadala, což je znak nejen jeho, ale i dalších Španělů jako David Ferrer a Carla Suarez-Navarro.

Miluji španělskou mentalitu a myslím, že mi to může pomoci, “poznamenal Garcia.

Babička a teta Rafaela Nadala jsou opravdu milí hostitelé: Garcia

Caroline Garcia je fanouškem Rafaela Nadala

Caroline Garcia je fanouškem ducha Rafaela Nadala, který nikdy neřekne

jaká je pro mě nejlepší tenisová raketa?

Francouzka dále hovořila o tom, jak v akademii vládne atmosféra, která pomáhá hráčům zůstat soustředění.

„Nebylo vždy snadné se motivovat, zatímco zde je opak, najdete hráče všech úrovní, spoustu mladých hráčů a každý tvrdě trénuje. Duše Rafaela Nadala je tady všude a jeho strýc Toni je často na kurtech a může vám sem tam dát nějakou radu, “řekla Garcia.

Rafael Nadal se vrátil do akademie několik dní poté, co se začala uvolňovat španělská omezení. Levák sdílel na sociálních sítích video, které mu ukázalo, jak tvrdě pracuje na cvičišti, a Garcia zdůraznil, jak vážně Nadal své tréninky bere.

„Když je Rafa poblíž, velmi často zde trénuje, aby ho všichni viděli. Je to také španělský způsob: spousta práce, spousta úderů a pohybů během cvičení. Je to zajímavé a nutí mě to dostat se ze starých rutin, “řekla Francouzka.

Garcia a její dlouholetý trenér (a otec) Louis-Paul byly všechny chvály nejen o akademii Rafaela Nadala, ale také o pohostinnosti jeho rodiny.

sledujte zážitek přítelkyně online zdarma

Střechy Manacoru známe zpaměti, protože bydlíme v bytě s výhledem na ně. Každý večer ve 20 hodin jsme chodili ven tleskat, jako celá ulice. Po naší pravici byla Rafova babička a Rafova teta. Vlastně nás hostili a byli opravdu milí, “řekl otec Garcia.

Francouzský trenér také podrobně hovořil o tom, jak je akademie velmi uživatelsky přívětivá, protože jeho šestadvacetiletá dcera trénovala s nadcházející hvězdou ATP Jaume Munarem.

'Vládne rodinná atmosféra, není tu pocit, že je dole Nadal a potom ostatní.' Caroline se v této atmosféře zasvěcené tenisu cítí dobře, “dodal Louis-Paul.

Populární Problémy

Jak nosit mořské pásky. Akupresura je přírodní lék, který může léčit nevolnost, zvracení a další příznaky zaměřením na tlakové body v zápěstí. Https://exploreim.ucla.edu/self-care/acupressure-point-p6/ Byly provedeny studie ...

Murray dlouze hovořil o svých zkušenostech z dětství.

Man City a Arsenal pokračují ve hře EPL ve středu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu, pokud jste v USA.

Muay Thai je starověký styl bojových umění, který se datuje do 15. století v Thajsku. Zatímco zápasy Muay Thai v předchozích stoletích byly často brutální boje, dnešní Muay Thai řídí rozhodčí, který sleduje body, ...

Matka Novaka Djokoviče Dijana uvedla, že její syn po olympijské prohře v Riu cítil, že zklamal celou svou zemi. Začátkem toho roku se Djokovič stal teprve druhým mužským hráčem v otevřené éře, který držel všechny 4 Slamy současně.

Turnaje ATP a WTA Tour, které se mají letos hrát v Číně, byly zrušeny.