Italian Open 2021: Kei Nishikori vs Pablo Carreno Busta náhled, head-to-head & prediction

Kei Nishikori

Kei Nishikori

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (11) Pablo Carreno Busta vs Kei Nishikori

Datum: jedenáct Května 2021

Turnaj : Mezinárodní BNL Itálie 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

pádla na stolní tenis vysoké kvality

Místo : Řím, Itálie

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Červený jíl

Odměna : 1 835 490 $

vysoušecí přikrývka bez tenisových míčků

Načasování zápasu: Cca. 14:00 místního času, 17:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Kei Nishikori vs Pablo Carreno Busta náhled

Ve druhém kole 2021 Italian Open proběhne vzrušující souboj mezi 11. nasazeným Pablem Carrenem Bustou a bývalým nejlepším hráčem 5 Keiem Nishikorim.

Carreno Busta získal titul na antuce na začátku tohoto roku na Andalucia Open. Na ten běh navázal posledním čtyřem vystoupení v Barceloně, kde podlehl eventuálnímu šampionovi Rafaelovi Nadalovi.

Španěl bude rád rozšířit svůj běh v dobré formě se silným projevem v Římě.

San Diego nabíječky live stream
Kei Nishikori trefuje forhend

Kei Nishikori trefuje forhend

Na druhou stranu Kei Nishikori zahájil sezónu v méně než ideální formě, když v roce 2021 prohrál pět ze svých prvních sedmi zápasů. Japonci ale své štěstí obrátili v Dubaji, kde na cestě k Davidovi Goffinovi a Reiilly Opelkovi porazil semifinále turné poprvé od roku 2019.

chci hrát tenis

Nishikori zdánlivě přenesl svou bohatou žílu formy do antukové sezóny, přičemž dosud nasbíral rekord 4-2 vítězství a prohry. Jednatřicetiletý hráč již porazil 30 nejlepších hráčů jako Cristian Garin, Karen Khachanov a Fabio Fognini, přičemž poslední z těchto výher přišel v prvním kole v Římě v pondělí.

Kei Nishikori vs Pablo Carreno Busta hlava-nehlava

Pablo Carreno Busta na Australian Open 2019

Pablo Carreno Busta na Australian Open 2019

Kei Nishikori a Pablo Carreno Busta mají při vzájemných setkáních nerozhodný stav 1: 1. Zatímco Nishikori porazil Carrena Busta v kontroverzní epos na pět setů na Australian Open 2019 “, Španěl se letos pomstil v Melbourne poměrně přímočaře.

Kei Nishikori vs Pablo Carreno Busta náhled

Vzhledem k poněkud podobně dobře zaobleným hrám dua se jedná o poměrně vyrovnaný zápas. Přestože je papírově oblíbený jedenáctý Pablo Carreno Busta, nemůže si dovolit vzít svého soupeře na lehkou váhu.

Kei Nishikori v této sezóně předvedl ve svých zápasech velkolepé střílení a ukázal záblesky svého starého já. To znamená, že Japonec nebyl schopen dlouhodobě udržet svou úroveň, když byl postaven proti špičkovému hráči.

velikost hlavy tenisové rakety

Je samozřejmé, že Nishikori bude muset prokázat větší vytrvalost, pokud chce přehrát Carrena Busta, který má v poslední době formu svého života.

Pablo Carreno Busta trefuje bekhend

Pablo Carreno Busta trefuje bekhend

Španěl vyniká spíše na tvrdém hřišti, ale díky skvělému postavení na hřišti a práci nohou je třeba počítat i na antuce. I když při pozemních úderech nevytváří mnoho energie, jeho schopnost důsledně zasáhnout hluboko zajišťuje, že protivník je neustále v pohybu.

Carreno Busta dokáže svou efektivní hrou takticky deklasovat i ty nejlepší hráče a Nishikori by musel být na tom úplně nejlépe, pokud chce dosáhnout třetího kola Říma.

Předpověď : Pablo Carreno Busta k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Arsenal a Blackpool se v sobotu setkají ve třetím kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Mnoho lidí bojuje s problémy s hubnutím. Zejména ztráta břišního tuku je více než jen estetika: viscerální tuk, druh tuku, který má tendenci se usazovat kolem střední části, může způsobit zvýšení produkce vašeho těla ...

Club America a Tigres UANL se setkávají v Campeon de Campeones 2019 v neděli. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování Mr. Robot Season 4 Episode 10 online, a to i bez kabelu.

Chcete rychle a snadno stahovat a sledovat Disney Plus na svém iPadu? Připravili jsme pro vás krátkého podrobného průvodce sledováním Disney Plus na iPadech.

Řecká Maria Sakkari se v neděli v prvním kole French Open utká s dobrou kamarádkou Ajlou Tomljanovicovou. Oba hráči se už jednou setkali a Sakkari vede hlavou 1: 0.