Gasquet vyřadil Berdycha v Madridu

Oříznutý RichardGasquet

Francouz Richard Gasquet

Richard Gasquet v neděli v prvním kole Madrid Open v prvním kole na Madrid Open zvítězil ve dvou setech a zvítězil 6: 4 6: 2.

Berdych byl finalistou této události v roce 2012, ale místo ve druhém kole ve španělském hlavním městě si rezervovalo světové číslo 29.

Francouzi stačila jediná pauza na to, aby si připsal úvodní set a jeho zisk v první hře druhé sady ho připravil o vítězství.

Gasquet se ve druhém kole utká s Karen Chačanovovou nebo kvalifikací.

V jediném dalším dnešním hlavním zápase losování Denis Shapovalov křižoval k vítězství 6-1 6-4 proti Tennys Sandgren.

Populární Problémy

Jak odstranit chromování. Chromování je proces, při kterém se tenká vrstva chromu nanáší na kovový povrch galvanickým pokovováním (obvykle na vrstvu niklu). Ultra lesklé výsledky jsou dekorativní, korozní a ...

Soju je tradiční korejský duch, který se nejlépe podává studený a čistý (bez ledu). Je to také nejprodávanější alkohol na světě. Https://www.townandcountrymag.com/leisure/drinks/a16752958/soju-korean-liquor/ Baleno v klasickém zeleném ...

Zde je přehled toho, jak sledovat hru Eagles vs Vikings online bez kabelu, ať už jste ve Philadelphii, Minneapolis nebo mimo trh.

Přestože se Jo-Wilfried Tsonga vrátil do formy v Brisbane, nemohl si v semifinále najít cestu kolem Daniila Medveděva.

Jak zabránit kořenovému kanálu. Pokud vám zubař doporučil kořenový kanál, snažte se nepanikařit. Samotný postup není tak hrozný, jak byste čekali, a někdy je to jediný způsob, jak zachránit mrtvý zub, aniž byste ...

Vědci ze Stanfordu znovu vytvořili chybu bodu v zápase, kterou udělal Roger Federer proti Novakovi Djokovicovi ve Wimbledonu. Systém také umožňuje shody mezi hráči, ke kterým nikdy předtím nedošlo, vybudováním statistické databáze reakcí hráčů.