Jak čistit činely pomocí Brasso

Začínají vaše činely ztrácet lesk? Nebo jsou prostě špinaví? A je nejbližší hudební obchod příliš daleko na to, abyste si mohli vyzvednout nějaký čistič činelu? Bez ohledu na to, zda jsou tyto činely součástí vaší bicí soupravy nebo páru pro pochodovou kapelu, Brasso, leštidlo na kov, které najdete ve své domácnosti, nebo skříňka na nářadí vašeho otce, udělá ten činel lesk. Stačí k tomu láhev tekutého Brasso, hadry a nějaký loketní tuk, aby vypadaly úplně nové.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Čisté činely s Brasso Krok 1

  1 Získejte láhev tekutého Brasso (ne impregnovanou vatu), která by měla stát kolem 3-5 $. Brasso najdete ve svém místním železářství. Pořiďte si pár čistých, čerstvých hadrů. Možná budete potřebovat více v závislosti na tom, jak je váš činel špinavý, protože hadry budou sbírat různá množství kalu z činelů a drážek. Měli byste si nechat jeden nebo dva hadry na sušení činelu (ů), nebo můžete jednoduše použít jakákoli suchá místa na otíracím hadru.
 2. Obrázek s názvem Čisté činely s Brasso Krok 2

  2 Odizolujte činely jakéhokoli hardwaru. To zahrnuje odstranění předmětů, jako jsou popruhy, pokud jde o pochodové činely, nebo spojku špičkového Hi-hat, nebo prskání, pokud jde o činely Sizzle, aby nepřekážely v procesu čištění.
 3. Obrázek s názvem Čisté činely s Brasso, krok 3

  3 Použijte Brasso ve tvaru prstenu počínaje zvonkem činelu nebo poblíž okraje činelu, pokud byste chtěli začít tam. Krouživými pohyby brouste hadrem. Můžete pokračovat v aplikaci na příď činelu a propracovat se až k okraji, nebo se propracovat do zvonu, podle toho, na jaké oblasti jste začali. Začnete vidět na činelech černý/hnědý/zelený/tmavě modrý kal a váš hadr, což znamená, že důkladně vyčistíte špínu z drážek a samotný činel. V případě potřeby hadřík vyměňte.
 4. Obrázek s názvem Čisté činely s Brasso Krok 4

  4 Dokončit čištění činelů . Poté použijte čerstvý hadr k osušení činelů a setřete přebytečné zbytky. Začnete si všímat, že vaše činely začínají svítit, a než budete hotovi, bude tam znatelný rozdíl.
 5. Obrázek s názvem Čisté činely s Brasso, krok 5

  5 V případě potřeby opakujte. Ačkoli první vrstva jej vyčistí a rozzáří, k dosažení úplné čistoty může být zapotřebí druhý.
 6. Obrázek s názvem Čisté činely s Brasso, krok 6

  6 Opakujte tyto kroky na spodní straně činelů. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud špína přetrvává, stačí ještě trochu zatlačit a namazat loket.
 • Při leštění činelů nejlépe poslouží, když si kousek hadru omotáte kolem ukazováčku a prostředníčku, vyčistí se i do drážek.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Před vyschnutím setřete přebytečný Brasso, jinak vám na činelech zůstanou nepříjemné bílé/modré zbytky. Mají však tendenci se snadno čistit, nebo ještě hůře, pokud jsou ponechány déle, ztvrdnou a případně zaplní drážky, což rozhodně změní zvuk vašich činelů.
 • Ačkoli bude váš činel opravdu zářit, Brasso nebylo vyrobeno pro specifické čištění činelů, takže sundá loga z vašich činelů. Tomu se lze vyhnout nahrazením Brasso mýdlem a vodou k čištění oblastí činelu logy.
 • Ve Velké Británii se můžete setkat s výrobkem Brasso s názvem GadgetCare. To není totéž jako normální Brasso a nemělo by se používat podle pokynů zde.
 • Na každý činel budete možná muset nanést několik vrstev/vrstev a poté postup opakovat na druhé straně, abyste mohli nakonec použít velkou část svého Brasso na jednom činelu. Buďte připraveni požadovat více lahví Brasso.
 • Brasso může mírně změnit zvuk vašich činelů, protože špinavé činely mívají „teplejší“ zvuk, zatímco vyčištěné činely mívají „lehčí a ostřejší“ zvuk, protože drážky nejsou zaneseny špínou. Pokud dáváte přednost tomuto zvuku, možná budete chtít pouze mírně vyčistit činely, takže zvuk se zcela nezmění.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Láhev kapaliny Brasso (najdete v každém železářství)
 • Pár hadrů (pár na leštění, pár na sušení)

Populární Problémy

Jak skladovat obuv. Obuv musí být chráněna před prachem, vodou a sluncem, aby během skladování nevybledla a nezdeformovala se. Správné skladování bot vám pomůže vypadat skvěle a vydrží několik sezón. Vyčistěte boty. Ukládání ...

Pěstování rajčat v interiéru vám umožní produkovat čerstvá, chutná rajčata po celé zimní měsíce. Namísto konzumace rajčat z obchodu s potravinami bez chuti budete moci hodovat na čerstvé domácí sklizni rajčat. Rostoucí...

Roger Federer má pro většinu Slamů remízu, zatímco Rod Laver je jediným hráčem, který dvakrát vyhrál kalendářní Grand Slam. Stan Smith také chválil hru a přístup 19letého Jannika Sinnera.

Příslušenství může učinit outfit mimořádným. Vezměte si malé černé šaty a přidejte špičatý náhrdelník a metalické podpatky a voilá - přejali jste svůj vzhled od nepopsatelného po ostrý městský šik. Vyměňte náhrdelník a podpatky za řetězec ...

Wimbledon 2014: Ukázka čtvrtfinále mužské dvouhry.

Zde je návod, jak sledovat finále Fear the Walking Dead Season 5 online.