Australian Open 2021: Stefanos Tsitsipas vs Daniil Medvedev náhled, souboj a předpověď

Stefanos Tsitsipas poté, co porazil Rafaela Nadala

Stefanos Tsitsipas poté, co porazil Rafaela Nadala

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Stefanos Tsitsipas vs Daniil Medvedev

datum : 19. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Semifinále

Místo : Melbourne, Austrálie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 80 000 000 AUD

hrát raketový míč

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Spojené království - Eurosport 1 | Indie - Sony Six

Náhled Stefanos Tsitsipas vs. Daniil Medveděv

Daniil Medveděv na Australian Open 2021

Daniil Medveděv na Australian Open 2021

Stefanos Tsitsipas se bude snažit dosáhnout prvního grandslamového finále, když v pátek v semifinále Australian Open nastoupí proti známému protivníkovi Daniilovi Medveděvovi.

Tsitsipas ve středečním střetu posledních osmi zápasů ohromil bývalého šampiona Australian Open Rafaela Nadala, přestože první dva sety pohodlně prohrál. Nadal proměnil několik příležitostí ve třetím setu tiebreaker, aby mohl Tsitsipase vrátit do zápasu, což bylo jediné pozvání, které Řek potřeboval.

Dvaadvacetiletý hráč začal hrát s větším přesvědčením ke konci zápasu a nakonec uzavřel rozhodující zápas 7: 5. Nyní obnoví své soupeření se světovou jedničkou Daniilem Medveděvem, který se uchází o dosažení svého druhého grandslamového finále.

Ve středu Medveděv bojoval s krajanem Andrey Rublevem ve čtvrtfinále, což byl odvetný zápas čtvrtfinále US Open 2020. Pětadvacetiletý mladík porazil svého dobrého přítele 7: 5, 6: 3, 6: 2 a prodloužil tak sérii vítězství na 19 zápasů.

Stefanos Tsitsipas vs Daniil Medvedev hlava na hlavě

Daniil Medvedev (R) a Stefanos Tsitsipas si potřásají rukou na Rolex Masters 2019 v Monte Carlu

Daniil Medvedev (R) a Stefanos Tsitsipas si potřásají rukou na Rolex Masters 2019 v Monte Carlu

Toto bude šesté setkání mezi Stefanosem Tsitsipasem a Daniilem Medveděvem, přičemž Medveděv v současné době vede v poměru 5: 1.

Jejich rivalita sahá do začátku roku 2017, kdy se mladé duo zapojilo do bizarní hádky po zápase v Indian Wells Masters. Tsitsipas údajně při jejich podání ruky do sítě udělal u Medveděva nevhodné šaškování, což Rusa velmi rozhněvalo.

Zde je videoklip k neslavnému incidentu:Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Daniil Medveděv

Stefanos Tsitsipas tento týden v Melbourne vylepšil pár věcí ve své hře a častěji míchal svou hru na bekhendu s plátky a bloky. Řek také působil po návratu ze služby, když na tom záleželo.

Ve svém čtvrtfinálovém zápase proti Nadalovi vyhrál Tsitsipas ve čtvrtém a pátém setu 40%, respektive 33% svých návratových bodů.

Počty 22letého hráče na oplátku ale pravděpodobně nebudou tak působivé proti Daniilu Medveděvovi, protože Rus v poslední době nasbíral spoustu volných bodů při svém prvním podání. Světová čtyřka byla ve svém úvodním setu proti Andreymu Rublevovi trochu podstrčena při jeho podání, ale v průběhu zápasu zvyšoval tempo.

Daniil Medvedev trefuje bekhend

Daniil Medvedev trefuje bekhend

Medveděv získal ve třetím setu mamuta 92% bodů za první podání, čímž si v tomto oddělení upevnil převahu.

Tsitsipas má úžasný forhend, úder, který bude muset být nejlepší, aby mohl čelit Medveděvovu plochému úderu. Ale Řek se po celý turnaj potýkal se svým bekhendem po čáře, což by mohlo Medveděvovi poskytnout výhodu v delších výměnách.

Rus má jeden z nejlepších obouručních bekhendů na světě a chlubí se také spolehlivým návratem podání. Pokud by se Medveděv prosadil v základních soutěžích hned od začátku, byl by v pátek proti svému mladšímu soupeři pevným favoritem.

Předpověď : Daniil Medvedev vyhrát ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Nevada vs Davidson.

Inscenace comebacků je pro Serenu Williamsovou zvykem.

Jak cestovat autem s kojencem. Řízení s kojencem může být stresující, zvláště pokud je vaše cesta dlouhá. Pečlivé plánování vám pomůže vyhnout se běžným nástrahám a učinit cestu co nejplynulejší. Přejděte dolů na krok 1 a ...

French Open 2013 - Analýza losování žen

Přestože je krůta oblíbeným jídlem o prázdninách, krůtí prsa jsou skvělým jídlem kdykoli během roku! Koření můžete upravit v závislosti na typu připravovaného jídla a maso vařit v troubě nebo pomalém hrnci. Pražení ...