Jak sledovat Khabib vs Poirier na ESPN Plus

Jak sledovat Khabib vs Poirier

GettyMistr UFC v lehké váze Khabib Nurmagomedov bude v sobotu v Abú Dhabí soupeřit s prozatímním šampionem Dustinem Poirierem v zápase o sjednocení na UFC 242.Hlavní karta PPV začne ve 14 hodin. ET ve Spojených státech, přičemž Khabib vs Poirier se koná kolem 15:45 hod. ET.sledujte seriál survivor online

Pokud chcete sledovat Khabib vs Poirier, budete si muset objednat UFC 242 prostřednictvím ESPN+ . Existuje několik různých cenových možností, takže zde je přehled o tom, jak koupit UFC 242 PPV a jak sledovat očekávaný lehký zápas o titul:


Jak objednat UFC 242 PPV

K nákupu UFC 242 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 242 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat jak karty UFC 242 prelim (ESPN+), tak hlavní kartu (ESPN+ PPV) na jakékoli digitální platformě ESPN (více o tom níže)

Pokud již máte ESPN+ : UFC 242 můžete koupit přímo zde za 59,99 $ .Dostanete také možnost speciální ceny balíčku, pokud si jednoduše chcete prodloužit své současné předplatné ESPN+ o rok a získat UFC 242 za 79,98 $.
Kde sledovat UFC 242

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Khabib vs Poirier a hlavní kartu UFC 242.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled Khabib vs Poirier

Nurmagomedov (27-0 v kariéře MMA, 11 v UFC) nebojoval, protože v říjnu 2018 obhájil titul UFC v lehké váze proti Conoru McGregorovi na UFC 229. Zápas předcházel neslavné rvačce v aréně, která vyústila v Nevadu Státní atletická komise pozastavila Nurmagomedov a McGregor na devět, respektive šest měsíců.

The Eagle nedávno řekl, že navzdory své dominanci v lehké váze nepočítá s tím, že by se pokusil přeskočit váhové kategorie a stát se šampiónem se dvěma váhami, počin McGregor, Daniel Cormier, Amanda Nunes a Henry Cejudo.

Myslím, že pokud chcete zlepšit své dědictví, změnit váhové třídy, nemyslím si, že by to pro vás byla pomoc, řekl Nurmagomedov podle MMA Boj . Jediná věc, která vám pomůže, musíte porazit těžké soupeře. Co když porazíte těžké soupeře a stále jste neporažení více než 11 let? Myslím, že to může zlepšit vaše dědictví. Pokud párkrát prohrajete v UFC a poté vyhrajete jeden titul a druhý titul, pak znovu prohrajete, i když vyhrajete tři tituly, to z vás nedělá skvělého.

Můj názor je, že když dlouho vyhrajete bez porážky a nikdy neprohrajete, tohle je skutečná věc. To je můj názor. Nezáleží na tom, co si lidé myslí. Nezáleží na tom, co chtějí. Když jdete znovu do klece, znovu, znovu, vyhráváte, vyhráváte, vyhráváte, vyhráváte, oni musí mluvit o tom, že ten chlap je nejlepší.

Rus dodal: Nesoustředím se na welterovou ani muší váhu. Soustředím se na lehkou divizi. Jsem opravdu lehký a můj boj bude v lehké váze.

Nechci měnit žádné váhové kategorie. Chci se zaměřit na své váhové dělení.

Během Nurmagomedovova pozastavení, které bylo uznáno UFC a dalšími bojovými organizacemi, Poirier (25-5, 17-4) porazil Maxe Hollowaye jednomyslným rozhodnutím na UFC 236 v dubnu, aby získal lehký popruh.

Když jdu do oktagonu 7. září, vím, že musím být v nejlepším, Poirier řekl MMA Junkie . Vezme mě to všechny. Celá tato příprava bude provedena správným způsobem, aby porazila Khabiba. Rozumím tomu.

Budu dělat něco, co nebylo nikdy provedeno, a zacházím s tím tak. To je historie. Chystám se zapsat do historie.

Třicetiletý rodák z Louisiany dodal: Jsem nadšený, že jsem se dostal do této pozice a že mám příležitost ukázat světu, jak jsem skvělý v největším možném měřítku, a sjednotit tyto pásy.


Populární Problémy

Jak získat balíček Six Pack za měsíc. Získání šesti balíčků se může zdát jako skličující proces, ale se správnou dietou a rutinou cvičení můžete být schopni získat jeden za měsíc. Klíčem je cvičení, které procvičí vaše břicho a jádro, protože ...

Jak přežít, pokud se váš padák neotevře. Seskoky s padákem mohou být jednou z nejvíce vzrušujících věcí, které můžete kdy zažít. Jednou z prvních obav lidí, kteří uvažují o seskoku parašutistou, je strach z jejich nefunkčního padáku ....

Daniil Medvedev - nyní 25 let - je součástí nové generace hráčů, kteří se snaží sesadit Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče z čela mužské hry.

Shapovalov, Sharapova se chystají sdílet reflektor Arthura Ashe