Top 8 švédských tenistů všech dob

# 5 Sven Davidson

Sven Davidson - 1957 šampion French OpenPrvní švédskou tenisovou superstar byl zesnulý Sven Davidson. Byl vůbec prvním tenistou ze země, který vyhrál grandslamový titul jednotlivců; učinil tak na French Open 1957 a ve finále porazil Herberta Flama.

Předtím byl dva po sobě jdoucí roky na French Open, v letech 1955 a 1956.Davidson dosáhl světového žebříčku číslo 3 v kariéře v roce 1957. V tomto roce se také dostal do semifinále Wimbledonu a US Open. Během své kariéry získal celkem 50 titulů ve dvouhře. V letech 1950 až 1960 byl také součástí švédského daviscupového týmu.

Ve Wimbledonu 1958 se Davidson spojil s kolegou Švédem Ulfem Schmidtem a vyhrál titul ve čtyřhře. Davidson byl uveden do Mezinárodní tenisové síně slávy v roce 2007.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živou online premiéru The Walking Dead Season 10 Episode 9 midseason online, i když nemáte kabel.Jak léčit syndromesmózu. Syndesmotické poranění nebo vysoký podvrtnutí kotníku poškozuje vaz těsně nad kotníkem, kde se setkávají holenní a lýtková kost. K tomu obvykle dochází, když je v kontaktních sportech zkroucený nebo vyvrtnutý kotník. Od ...

Tyto kroky jsou jednoduché věci, díky nimž se vy nebo vaše družstvo stanete lepším roztleskávačem! Níže je seznam věcí, které musíte splnit, abyste se dostali do roztleskávačky.

Jak nosit čelenku. Nosit čelenku je skvělý způsob, jak okořenit účes a dodat vašemu outfitu šmrnc. Čelenku můžete nosit různými způsoby a téměř pro každou příležitost, podle toho, jaký styl si vyberete a jak ...Pohled na rozpis před zápasy Wimbledonu na 5. den, 6. července.

Chcete streamovat Austin & Ally? Máme pro vás vše, co potřebujete vědět o tom, kde se můžete dívat, o obsazení, postavách, zábavných faktech a dalších.