Jak se dívat, jak rodina Disney zpívá onlineABC

S pozastavením televizní produkce kvůli pandemii COVID-19 se sítě stávají kreativními. Nejnovějším vstupem do kategorie hudebních speciálů vysílaných z domovů lidí je Disney Family Singalong , vysílání ve čtvrtek 16. dubna ve 20 hodin ET/PT na ABC.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Disney Family Singalong na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ABC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

hrát tenis ve francouzštině

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Disney Family Singalong žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu nových epizod, událostí a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu) na vylepšený cloudový DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychle se posunout vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte nyní ABC na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Disney Family Singalong žijte na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete na YouTube TV, můžete sledovat Disney Family Singalong živě na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled „Disney Family Singalong“Hrát si

RODINA DISNEY SINGALONG Předplatné: goo.gl/mo7HqT 2020-04-14T00: 23: 43 000Z

Pořádá Ryan Seacrest, Disney Family Singalong se může pochlubit kavalkádou hvězd, které žádají každého, aby byl naším hostem, když hrají některé z největších hitů z filmové knihovny Disney.

překážky na stolní tenis

Podle tiskové zprávy ABC mezi účinkující patří Ariana Grande, Demi Lovato, Alan Menken, Elle Fanning, Josh Groban, Darren Criss, Tori Kelly, Christina Aguilera, John Stamos, Josh Gad, Kristin Chenoweth, Michael Bublé, Thomas Rhett, Little Big Town , Derek Hough, Julianne Hough, Kenny Ortega, Jordan Fisher, Donny Osmond, Auliʻi Cravalho, Luke Evans, Bobby Bones, Erin Andrews, Carrie Ann Inaba, Amber Riley a mnoho dalších. Vystoupí ze svých domovů po boku svých rodinných příslušníků, což by měla být zábava.

Na obrazovce budou také animované postavy, které diváky provedou texty na obrazovce, aby je každý doma mohl sledovat a zazpívat si své oblíbené disneyovky se svými oblíbenými hvězdami. Představení zahrnuje písně od Kráska a zvíře, Malá mořská víla, Příběh hraček, Moana, Frozen , a Muzikál ze střední školy .

Ve skutečnosti, Muzikál ze střední školy Představení bude shledáním renomovaného choreografa Kennyho Ortegy a hvězd Vanessy Hudgens, Ashley Tisdale, Raven-Symoné, Dove Cameron, Sofia Carson, Booboo Stewart, Milo Manheim, Meg Donnelly, Joshua Bassett, Olivia Rodrigo a dalších z obsazení High School Musical, Potomci, High School Musical: The Musical: Série , a Zombie .

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Staňte se naším hostem #DisneyFamilySingalong s @juleshough a @derekhough zítra v 8 | 7c pro velkolepý tanec Kráska a zvíře!

Příspěvek sdílený uživatelem ABC (@abcnetwork) 15. dubna 2020 v 11:06 PDT

tenisové bodování a pravidla

Navíc James Monroe Inglehart a broadwayská společnost Disney’s Aladin se spojí (virtuálně) a předvedou Friend Like Me.

Pokud je něco, co jsme se během posledních týdnů všichni naučili, je to proto, abychom si vážili každého okamžiku a důležitosti spojení, ať už prostřednictvím smíchu, příběhů nebo hudby. Doufáme, že můžeme přispět k vytvoření nových nezapomenutelných okamžiků doma každého takovým způsobem, jakým to dokáže jen kouzlo Disney, uvedla v prohlášení Karey Burke, prezidentka ABC Entertainment.

Speciál bude také zahrnovat oznámení o veřejných službách od talentů napříč korporací Disney, jejichž cílem je zvýšit povědomí o Feeding America a o tom, jak mohou lidé buď přispět, nebo využít své zdroje, pokud se v této obtížné době ocitnou tváří v tvář hladu nebo potravinové nejistotě. Navštívit mohou rodiny a zranitelní členové komunity, kteří potřebují pomoc FeedingAmerica.org/FeedTheLove abyste se dozvěděli více o reakci na COVID-19 společnosti Feeding America a o tom, jak vyhledat pomoc místní potravinové banky.

Pro rodiny doma společnost The Walt Disney Company také dala online spoustu aktivit, příběhů a videí z rodiny filmů a televizních filmů Disney online na DisneyMagicMoments.com aby pomohly zaměstnat děti, když jsou doma v karanténě.

Disney Family Singalong se koná ve čtvrtek 16. dubna ve 20 hodin. ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Dnes v noci má premiéru sezóna 17 s názvem „Keeping Up With the Kardashians“. Získejte informace o epizodě KUWTK a o tom, jak ji sledovat online, prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Jak glazovat šunku. Glazovaná šunka je působivým hlavním chodem pro každou slavnostní příležitost. Je snadné jej připravit a několik triků může zaručit vlhké, jemné maso a chutnou, lesknoucí se glazuru. Připravte si polevu, když je šunka v troubě, ...

Texas a Texas Tech pokračují v soupeření v pátek odpoledne v Austinu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak se připravit na trať. Ať už jste zkušený běžec, který hledá nejlepší způsob, jak se přiblížit nadcházející trati, nebo jste začátečník, který chce jen vytvořit tým, možná přemýšlíte, jak se připravit. Pokud se trať setká nebo ...

Roger Federer bude doufat, že dovede tým Evropy k vítězství, když v dnešním zápase dvouhry nastoupí proti velce sloužícímu Johnovi Isnerovi! .

Jak předcházet gastrointestinálním problémům u morčat. Morčata mají citlivé gastrointestinální (GI) trakty. Špatná strava, nemoci (infekce, rakovina) a stres mohou narušit gastrointestinální trakt morčete a způsobit problémy, jako je průjem ...