Montreal 2021: Karolina Plíšková vs Camila Giorgi Náhled, souboj a předpověď | Národní banka otevřena

Karolina Pliskova

Karolina Pliskova

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Karolína Plíšková vs Camila Giorgi

datum : 15. srpna 2021

přihlášení na disneyplus.com/spuštění ps4

Turnaj : National Bank Open 2021

Kolo : Konečné

Místo : IGA Stadium, Montreal, Quebec

Kategorie : WTA 1000

loketní dlaha na tenisový loket

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: Ne dříve než ve 13.30 místního času, 17.30 GMT, 23:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Karoliny Plíškové proti Camile Giorgi

Čtvrtá nasazená Karolina Plíšková se v neděli utká s dlouholetou soupeřkou Camilou Giorgiovou ve finále National Bank Open 2021. Zatímco Plíšková v semifinále porazila nejlepší nasazenou Arynu Sabalenkovou 6: 3, 6: 4, Giorgi překonal Jessicu Pegulu 6: 3, 3: 6, 6: 1, aby se dostal do summitu.

Po pomalém začátku sezony postoupila Karolina Plíšková do svého prvního čtvrtfinále roku 2021 v Dauhá, než se dostala také na posledních osm ve Stuttgartu. Poté dosáhla finále v Římě třetím rokem, ale prohrál s Iga Swiatek ve dvou setech.

Češka pokračovala ve svém druhém grandslamovém finále ve Wimbledonu, kde sestoupila na nejvyšší pozici Ashleigh Bartyové. Plíšková následně na olympiádě v Tokiu skončila ve třetím kole a padla do rukou Camily Giorgi.

Tento týden v Montrealu je světová šestka v 32. finále kariéry za ztrátu pouhé jedné sady. Doufala, že se Giorgi pomstí a získá 17. titul WTA poté, co letos dvakrát prohrála s Italkou.

Camila Giorgi

Camila Giorgi

Kromě těchto vítězství nad Plíškovou má Giorgi zatím celkem obyčejný rok. Ale postoupila do čtvrtfinále v Lyonu a semifinále v Eastbourne a při svém olympijském debutu prohrála ve čtvrtfinále s případnou bronzovou medailistkou Elinou Svitolinovou.

Světová jednička 71 se tento týden dostala do prvního finále WTA 1000 své kariéry. Uchází se jen o svůj třetí celkový titul a první od zvednutí trofeje v Linci v říjnu 2018.

slovo o tenisovém skóre

Karolina Plíšková vs Camila Giorgi proti sobě

Karolina Plíšková a Camila Giorgi se již dříve setkaly osmkrát a Češka aktuálně vede hlava-nehlava 5: 3. Giorgi však vyhráli jejich poslední setkání ve dvou setech, které se konalo na olympijských hrách v Tokiu.

nákup tenisové rakety

Karolina Pliskova vs Camila Giorgi prediction

Obě ženy jsou agresivní baselinky, které neustále hledají vítěze. Zásahy Camily Giorgi bývají těžší než od Karoliny Plíškové a také má lepší práci nohou než Češka.

Karolina Pliskova

Karolina Pliskova

Podání je pro Plíškovou pravděpodobně největší zbraní. Její šest stop jedna postava jí umožňuje být dominantní v tomto výstřelu a libovolně stavět esa. Proti Aryně Sabalenkové trefila Češka neuvěřitelných 10 es a získala téměř 78% bodů za první podání.

Giorgi na své straně dvakrát chybovala ve svém semifinálovém zápase proti Jessice Pegule. Při svém prvním podání čelila dokonce 10 bodům zlomu a získala pouhých 63% bodů.

Pozoruhodná výhoda žebříčku a zkušenosti Plíškové z ní dělají favoritku tohoto zápasu. Giorgi byla v minulosti náchylná k mentálním kolapsům, a pokud se Plíšková dokáže vyhnout úniku nadměrných nevynucených chyb, měla by být schopná proklouznout vítězství.

Předpověď: Karolina Plíšková vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

No. 1 Iowa se v pátek večer utká s Minnesotou v zápase 15 nejlepších zápasů. Pokud nemáte síť Big Ten Network, můžete zápas sledovat online naživo.

Barcelona se v neděli utká s Granadou v zápase La Ligy. Zde je návod, jak sledovat přímý přenos zápasu, pokud jste v USA.

Multifilamentové tenisové struny, stejně jako přírodní střevo, nabízejí vysoký komfort, sílu a pocit. Zjistěte vše, co potřebujete vědět, a podívejte se na moje nejlepší tipy.

Jak zabít komáry. Ačkoli je o komářích známo, že jsou nositeli nemocí, většina komárů nedělá nic jiného, ​​než vás kousnout, sát krev a zanechat na kůži červené, svědivé stopy po kousnutí. To je dost špatné, zvláště pro ty nešťastníky ...

Prostřednictvím ESPN Plus PPV můžete sledovat Khabib vs Gaethje a UFC 254. Zde je návod, jak to udělat.

Světová jednička 50 Lleyton Hewitt hovoří před Brisbane International.