5 pánských tenistů s největším počtem grandslamových vystoupení

2015 Australian Open - 14. den

Roy Emerson na Australian Open 2015

Od úsvitu „otevřené éry“ v roce 1968, kdy bylo profesionálním hráčům umožněno soutěžit s hráči amatérské úrovně na grandslamových turnajích, zaznamenal počet hráčů účastnících se grandslamových turnajů značný nárůst. Není proto žádným překvapením, že 9 z 10 nejlepších držitelů rekordů ve všech 10 Grand Slams Singles jsou všichni hráči, kteří jsou buď aktivní, nebo ti, kteří hráli výhradně během otevřené éry. Jedinou výjimkou je australská tenisová legenda Roy Emerson, který je na 59. místě v celkovém seznamu mužských grandslamových vystoupení jednotlivců s 59 vystoupeními. Podíváme se na 5 hráčů s největším počtem vystoupení Grand Slam Singles:

atp pro tennis

#5 Lleyton Hewitt

Den třetí: Mistrovství - Wimbledon 2018

Lleyton Hewitt na wimbledonském mistrovství 2018

Australan Lleyton Hewitt lidově nazývaný 'Rusty' byl během své kariéry mistrem 5setových bitev. Je nejmladším hráčem v historii žebříčku ATP, který byl zařazen na číslo 1. Toho dosáhl v listopadu 2001, když mu bylo pouhých 20 let a 8 měsíců, pár měsíců poté, co vyhrál svůj první grandslamový titul na US Open 2001. Hewitt vyhrál Wimbledonské mistrovství 2002.

Od svého debutu na Australian Open 1997 ve věku pouhých 15 let hrál Hewitt 20 po sobě jdoucích turnajů Australian Open až do svého odchodu z formátu SIngles v roce 2016. Celkově přes 20 let profesionální kariéry jednotlivců Hewitt uskutečnil 66 Vystoupení grandslamových jednotlivců.

# 4 Feliciano Lopez

2018 US Open - 1. den

Feliciano Lopez na US Open 2018

Ve spojení s velkým podáním a dobrým přístupem, včetně nádherného jednoručního bekhendu, je Feliciano Lopez na rozdíl od svých španělských krajanů a preferuje rychlejší travnaté hřiště. Od profesionalizace v roce 1997 drží Feliciano Lopez rekord v nejvíce po sobě jdoucích vystoupeních Grand Slam Singles na 68 . Rozbil pouto s Rogerem Federerem, když se zúčastnil 66. po sobě jdoucích vystoupení na wimbledonském mistrovství 2018.

Populární Problémy

Přestože internet poskytuje užitečné tipy, jak se chovat jako L Lawliet, je pravděpodobné, že nikdy nenajdete přesně to, co hledáte. Tento článek má v úmyslu pokrýt všechny oblasti související s cosplayem a ukázat vám, jak být synaptický ...

Fixture: (2) Naomi Osaka (JPN) vs Markéta Vondroušová (CZE)

Pokud žijete v USA, podívejte se, jak sledovat přímý přenos druhé etapy Barcelona vs Manchester United Ligy mistrů.

Zde je návod, jak sledovat stream 2. série My Brilliant Friend online bez kabelu. Premiéru má v pondělí 16. března ve 22 hodin. ET/PT na HBO.

Riverdale se vrací. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Náhled na finále ATP Open Sud de France, které se bude hrát mezi Vaškem Pospisilem a Gaelem Monfilsem.