Jak nosit neodepnutou společenskou košili

Přestože košile bez výstřihu nejsou skvělou volbou pro formální události, mohou neformálnímu souboru dodat vrstvu lesku a stylu. Než si vyberete společenskou košili, porovnejte oděv s několika základními pokyny, abyste zjistili, zda jej lze odepnout. Poté můžete experimentovat s různými svetry, džíny a různými druhy obuvi, dokud nenajdete neformální nebo formální oblečení, které vám bude vyhovovat!

Metoda 1 ze 3: Výběr správného trička

 1. Obrázek s názvem Nosit nezataženou košili, krok 1

  1 Vyberte si košili, která jde až na zip. Vyzkoušejte si před zrcadlem společenskou košili, abyste viděli, jak dlouhé jsou ocasy košile. I když oděv nemusíte měřit, podívejte se, jestli se lem posouvá pod střed zipu vašich kalhot. Pokud je košile dlouhá a pytlovitá, dejte ji stranou a vyzkoušejte jiný oděv. Kromě toho zkontrolujte, zda vám košile nesedí na střední části.
  • Neopnuté košile vypadají nejlépe, když jsou celkově kratší na délku.
  • Zvedněte ruce, abyste zjistili, jak dlouhý nebo krátký oděv máte. Pokud se vaše košile zvedne až do bodu, kdy můžete vidět svou střední část, neměli byste ji nosit rozepnutou.


 2. Obrázek s názvem Nosit nezataženou košili, krok 2

  2 Rozepněte košile, které mají rovný spodní lem. Prohlédněte si spodní část trička, zda je rovná nebo zakřivená. Zatímco mnoho společenských košil lze nosit zastrčených i neukládaných, všimněte si, že košile se zakřivenými, nerovnými švy se zjevnými ocasy košile jsou navrženy tak, aby se daly zastrčit do kalhot.
  • Košile se zakřiveným spodním lemem a ocasy košile jsou navrženy tak, aby se daly zastrčit do společenských kalhot a obvykle se nosí s bundami nebo blejzry nebo jako součást kompletu obleku.
  • Košile s rovnými lemy mohou být čtvercové nebo zakřivené ve spodní části.
 3. Obrázek s názvem Nosit nezataženou košili, krok 3

  3 Vyberte si košile s volnými límečky a vytvořte ležérní oblečení. Stiskněte látku na límci, abyste zjistili, jak je materiál tuhý nebo volný. Pokud je límec vycpaný nebo vyrobený z obzvláště pevné látky, odložte košili stranou pro formálnější příležitost. Pokud je límec volný, můžete tričko znovu použít pro obchodní nebo každodenní vzhled.
  • Košile s těsnými, tuhými límci jsou navrženy tak, aby je bylo možné kombinovat s kravatami, společenskými kalhotami, obleky a jiným formálním oblečením.
 4. Obrázek s názvem Noste oblečenou košili neukrytý, krok 4

  4 Vyberte si košile, která vám pohodlně padnou, abyste mohli vypadat profesionálně. Vyzkoušejte různé oděvy, abyste zjistili, zda vám pasují přes záda, ramena a střední část, aniž by byly příliš těsné nebo pytlovité. Pokud je košile příliš volná, můžete vypadat neleštěně. Pokud si však vyberete příliš těsný oděv, může vám oblečení připadat nepříjemné a nepohodlné. Pokud košile správně nesedí, nenoste ji rozepnutou.
  • Aby vám oblečení pohodlně sedělo, proveďte několik základních měření a porovnat je s tabulkou velikostí. To vám může poskytnout lepší představu o tom, jaká velikost trička je pro váš typ postavy nejlepší.
 5. Obrázek s názvem Nosit nezataženou košili, krok 5

  5 Před návštěvou v rozepnutém tričku posuďte formálnost události. Zamyslete se nad účelem vašeho výletu a určete, zda se jedná o efektní nebo příležitostnou událost. Pokud je událost považována za black-tie, nezapomeňte si obléknout společenskou košili. Pokud jdete na drink nebo na příležitostnou párty, pak budete v pohodě, když vyrazíte s nevytaženou košilí.
  • Při plánování oblečení vždy chybujte. Pokud si nejste jisti, zda je příležitost formální nebo příležitostná, nechte šaty košile zastrčená .
  • Například při svatbě si pravděpodobně budete chtít zastrčit košili, pokud událost není výslovně popsána jako uvolněná a neformální.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vytvoření neformálního oblečení

 1. Obrázek s názvem Nosit nezataženou košili, krok 6

  1 Vyhrňte si rukávy a získejte ležérnější vzhled na cestách. Pokud necháte košili bez výstřihu, není důvod nechávat ruce sevřené dlouhými rukávy! Vezměte manžetu rukávu košile a stočte ji dozadu, dokud nedosáhnete na loket. Zkuste si vyhrnout rukávy rovnoměrně na obě strany, aby váš outfit stále vypadal vybroušeně a profesionálně.
  • Pokud plánujete oblečení do teplejšího počasí, zvolte místo něj společenskou košili nebo triko s krátkým rukávem.
 2. Obrázek s názvem Noste oblečenou košili neukrytý, krok 7

  2 Spárujte neukládané společenská košile s džíny rozdávat ležérní atmosféru. Vyberte si pohodlné džíny v preferovaném stylu. Při skládání oblečení zkontrolujte, zda košile neklesne pod střed zipu. Oblečení můžete zakončit formálními nebo neformálními botami, v závislosti na vašich osobních preferencích.
  • Zkuste například spárovat modrou vzorovanou košili s tmavě modrými džíny. Vytvořte uvolněný vzhled vyhrnutím rukávů nebo přidejte formální nádech nasunutím na hodinky.
  • Pásy jsou přijatelným doplňkem nošení s nevytaženou košilí.
 3. Obrázek s názvem Nosit nezataženou košili, krok 8

  3 Ponechte horní 2 tlačítka odškrtnutá, abyste si mohli odpočinout. Pokud nenosíte kravatu nebo podobný doplněk, nemusíte mít všechny knoflíky své košile zajištěné na svém místě. Místo toho nechte horní tlačítka otevřená, zatímco ostatní jsou stále zajištěna na svém místě. Pokud dáváte přednost jemnějšímu vzhledu, ponechte pouze tlačítko na horním límci.
  • Ponecháním svázaného horního knoflíku bude váš outfit tuhý a nepohodlný.
 4. Obrázek s názvem Noste oblečenou košili neukrytý, krok 9

  4 Vyberte si tenisky nebo sportovní obuv a vytvořte ležérnější vzhled. Pokud plánujete být na cestách, rozhodněte se pro pár bot, které se pohodlně vejdou a poskytnou vám spoustu mobility. Pokud neradi nosíte tenisky nebo trenéry, rozhodněte se pro tenisovou obuv nebo jiný typ pohodlné obuvi.
  • Zkuste například zkombinovat tričko s krátkým rukávem a nevycpané šaty s džíny a pohodlnou teniskou.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Budování Dressierova souboru

 1. Obrázek s názvem Noste oblečenou košili neukrytý, krok 10

  1 Do formálního prostředí noste společenskou košili s pěknými kalhotami nebo chino kalhotami. Namísto výběru párových kalhot se rozhodněte pro chino kalhoty nebo šaty, které mají elegantní a profesionální vzhled. Vyberte jemné, tlumené barvy, které dobře fungují v kanceláři nebo v jiné profesionální atmosféře, jako je tmavě zelená nebo opálená. Pro obzvláště pohodlný a stylový komplet si vyberte nedotčenou společenskou košili s krátkým rukávem, která doplní váš outfit.
  • Opasky, hodinky a letci jsou skvělým doplňkem, který můžete vyzkoušet s tímto typem oblečení.
  • Zkuste například spárovat modrou společenskou košili s krátkými rukávy s párem zelených chino kalhot spolu s profesionálními, neutrálně laděnými pouštními botami.
 2. Obrázek s názvem Noste oblečenou košili neukrytý, krok 11

  2 Nasaďte si svetr a vytvořte stylový celek. Dodejte svému outfitu v chladnějších měsících další vrstvu tepla tím, že si navléknete svetr přes rozepnutou společenskou košili. Vyberte si společenskou košili, která správně padne a nespadne přes střední část zipu u kalhot.
  • Zatímco někteří lidé dávají přednost zastrčení košil pod svetr, není nic špatného na tom, že spodní část košile je viditelná pod oděvem.
  • Zkuste si například obléknout tmavě zelený svetr přes bílou košili. Spárujte tyto položky s džíny a pohodlnými mokasíny.
  • Například pár mokasínů může dobře ladit s tmavými džíny.
 3. Obrázek s názvem Noste oblečenou košili neukrytý, krok 13

  3 Vyhněte se nošení bund nebo blejzrů s rozepnutou košilí. Zatímco neukládané košile jsou pohodlnou volbou pro společenské akce a příležitostné každodenní oblečení, nesnažte se je kombinovat se svým obzvláště formálním oblečením. Pokud se rozhodnete nosit oblek nebo sako jakéhokoli druhu, nechte si košili zastrčenou do pasu kalhot.
  • Pokud se snažíte zůstat v teple, rozhodněte se pro ležérní sako nebo kabát.

  Spropitné: Při plánování outfitu s blejzrem sledujte své nitro. Pokud je sako jen neformálním doplňkem, pak jej možná budete moci spárovat s nevytaženou košilí.

 4. Obrázek s názvem Noste oblečenou košili neukrytý, krok 12

  4 Pokud se chystáte na oblíbenější místo, vyberte si mokasíny. Když dokončujete svůj outfit, poohlédněte se po botách, které vašemu outfitu dodají vrstvu lesku, aniž by se objevily nahoře. Pokud se chystáte na večírek nebo jiné společenské setkání, navlékněte si mokasíny, abyste doplnili uvolněný styl nevybalené košile.
  • Vzhledem k tomu, že rozepnutá košile se používá pouze pro uvolněné, příležitostné příležitosti, nemusíte si oblékat efektní společenské boty nebo konce křídel.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Zde se podíváme na 10 momentů, které se zapsaly do historie turnaje.

Po svém dlouho očekávaném návratu do soutěžního tenisu Roger Federer prohlásil, že jeho hlavní cíle pro sezónu 2021 jsou Wimbledon a olympijské hry v Tokiu.

Kreslení domu je zábavný způsob, jak zapojit fantazii a procvičit si kreslící schopnosti, ale někdy je těžké vědět, kde začít. Naštěstí je kresba dvojrozměrného nebo trojrozměrného domu jednoduchá, jakmile víte, co dělat ....

Jak zjistit velikost obuvi. V té či oné době jsme se všichni pokoušeli nosit boty, které nám byly příliš malé nebo příliš velké. Není to žádná zábava a riskujete potenciální zranění. Znalost vaší přesné velikosti obuvi je nezbytná pro nákup obuvi. Nalezení vašeho ...

Získání tetovacího rukávu je skvělý způsob, jak vyjádřit svůj styl a navenek zobrazit některé věci, které jsou pro vás důležité. Chcete -li začít navrhovat tetovací rukáv, je důležité, abyste se nejprve rozhodli, jaké styly, témata, symboly, obrázky, ...

Film „House on Fire,“ Lifetime's latest „Ripped From the Headlines“ má premiéru v sobotu 13. března. Zde je návod, jak můžete film sledovat online zdarma.