Tomic vyčítal vzteku rakety

SYDNEY (AFP) -

Austrálie

Australan Bernard Tomic během zápasu Wimbledonu v prvním kole dvouhry mužů proti Belgii Davidu Goffinovi 26. června. Představitelé Wimbledonu s Tomicem hovořili po raketovém zakončení jeho překvapivé prohry v prvním kole, uvedla zpráva v neděli.

Wimbledonští představitelé hovořili s australským Bernardem Tomicem po raketovém zakončení jeho překvapivé prohry v prvním kole, uvedla zpráva v neděli.

Opravy byly nutné, když Tomic, 19, poškodil dvůr dva v All England Clubu a také dostal pokutu, uvádí zpráva.

Tomic, čtvrtfinalista loňského turnaje, v úterý prohrál ve čtyřech setech s belgickým zástupným hráčem Davidem Goffinem a opakovaně udeřil raketou na trávu, když kráčel k síti, aby si potřásl rukou.

Myslím, že by to bylo špatné slovo, ale my jsme si s ním promluvili, řekl mluvčí Wimbledonu Johnny Perkins v Sydney pro noviny Sun-Herald.

V zásadě si myslím, že to bylo „toto opravdu není chování, které očekáváme, a co je podstatnější, poškodili jste soud“, a museli jsme do něj vložit trochu výplně.

Perkins uvedl, že se představitelé turnaje zabývali dvěma aspekty chování Tomic, který se umístil na 28. místě na světě.

Jedním z nich je, že poškozuje kurty pro ostatní konkurenty, a to je pravděpodobně to nejhorší, řekl deníku.

A z naší strany to zjevně není skvělá podívaná a jsem si jistý, že si to myslí i Bernard, který si s odstupem přeje, aby ne.

Perkins řekl, že takový oficiální přístup k hráči byl ve Wimbledonu vzácný, ale škoda byla značná.

Pokud potřebuje výplň, pak to znamená, že je to docela rutina, řekl.

Normálně dochází k normálnímu opotřebení, které je oděrné, ale to způsobilo na povrchu opravdu značnou prohlubeň.

Populární Problémy

Yankeeové a Indiáni se setkají v kole AL Wild Card. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z každé hry, pokud nemáte kabel.

Eroze půdy je v dnešním světě narůstajícím problémem, protože měnící se klimatické podmínky, jako je intenzivní déšť a vítr, způsobují alarmující ztrátu a vyčerpání půdy. Ornice je životně důležitá pro udržení růstu rostlin všeho druhu, přírodních a ...

Jak získat práci ve sportovním managementu. Sportovní management se zabývá obchodními a komerčními aspekty sportu a rekreace. Zatímco mnoho sportovních nadšenců touží vstoupit do profesionálního aspektu sportu, zaměstnání může být ...

Nedávná historie naznačuje, že udělat si známku jako teenager se v tenise stává stále obtížnějším úkolem.

Zde je návod, jak streamovat „Nejmenší ženu světa“ TLC online bez kabelu. Premiéru má ve čtvrtek 9. července ve 22 hodin. ET/PT.

Je to Luka vs LeBron o Vánocích, protože Mavové naberou na Lakers. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.