How to Stream Iron Man Animated Series: Your Ultimate Viewing Guide

animovaný seriál iron man

Zázrak

Streamujte nyní animovanou sérii Iron Man

V devadesátých letech se konala Marvel Action Hour, celá hodina animované marvelovské akce, na kterou dohlíželi Stan Lee spolu s Avi Aradem a Bobem Ungarem. Mezi přehlídkami v tu hodinu byli Fantastická čtyřka , Motorkářské myši z Marsu a jeden Tony Stark, alias Iron Man. Spolu s Rhodeyem a Clintem Bartonem, které fanoušci znají z MCU, zahrnuje Starkova posádka v 26dílné animované sérii mnoho postav Marvel, které stále čekají na adaptaci naživo.

Přehlídka, rozdělená na dvě poměrně nesourodá období, která probíhala od září 1994 do února 1996, obsahuje původ pro Tonyho, jeho hlavního padoucha Mandarina, MODOK a mnoho dalších pro kohokoli, kdo hledá rychlokurz na soupisce Marvelu. Brzy budete moci sledovat Iron Man online, protože Iron Man bude streamovat jako součást Disney+ letos v listopadu.

Zde je návod, jak sledovat Železný muž streamování animovaných seriálů online:

jak sledovat btn bez kabelu

Jak streamovat Iron Man

The Železný muž animovaný seriál je jednou z mnoha animovaných sérií Marvel, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Železný muž Animovaná série a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Iron Man Series
  5. 5. Klepněte na Iron Man (řada)
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Iron Man: Přehled

Kdy to bylo v televizi: září 1994 - únor 1996
Tvůrci: Stan Lee, Larry Lieber
Hrají: Robert Hays, James Avery, Ed Gilbert, Robert Ito, Jim Cummings, Dorain Haywood, John Reilly
Hodnocení:
Synopse: Tony Stark bojuje s Mandarinem a mnoha dalšími jeho nejslavnějšími padouchy jako brněnský oblek s hrdinou Iron Manem.


Zápletka Iron Mana

Tony Stark spolu s několika svými spojenci Marvelu, včetně Jamese Rhodese, alias válečného stroje, pravidelně bojuje se svým úhlavním nepřítelem Mandarinem mezi ostatními padouchy ve standardní šabloně superhrdiny. Každá epizoda první sezóny představuje zřetelnou hrozbu, kterou musí hrdinové překonat, zatímco druhá sezóna má více zapojených a překlenujících zápletky.


Kolik sezón animované série Iron Man existuje?

Existují dvě sezóny Iron Man Animated Series. První sezóna 13 epizod, která probíhala od září 1994 do prosince 1994, se týká hlavně Iron Mana bojujícího s Mandarinem, který každou epizodu zneškodnil nový mandarínský děj, zatímco se objevovali další hrdinové a padouši. Druhá, rovněž ze 13 epizod, vysílaná od září 1995 do února 1996, přesunula pozornost od Mandarin a zahrnovala více charakterního dramatu.

Iron Man Animated Series Season 1

13 epizod | Září 1994 - prosinec 1994

Iron Man a Mandarin se pouští do vleklé bitvy. V průběhu celé sezony získáváme původ Iron Mana, jak jej vyjádřil Robert Hays, v němž vystupuje Tonyho otec Howard, a také historii tajemného Mandarina, kterou ztvárnili Ed Avery a Robert Ito. Hawkeye, Spider-Woman a War Machine patří mezi pozoruhodné hostující hvězdy.

Iron Man Animated Series Season 2

13 epizod | Září 1995 - únor 1996

Druhá sezóna se nesoustředila jen na Mandarin, ale představovala širší škálu postav a dějů. Rhodey dostal subplot zahrnující fobii, jak se dostat do jeho obleku, a mnoho epizod skončilo bodnutím Mandarina, který po ztrátě jednoho z jeho prstenů získal. Madame Masque a Stilt-Man patří mezi postavy, které vystupují.

Nejlepší epizody série Iron Man

V Iron Manovi je docela dost akčních dobrodružství, v neposlední řadě úvodní epizoda, která přináší celou řadu postav Marvelu. Mezi další hlavní body patří původ Mandarin, Rhodey přemáhající své strachy a honička mezi Iron Manem a S.H.I.E.L.D.

Zde je seznam nejlepších epizod animované série Iron Man:

tenisová soutěž

Season 1, Episode 1: And the Sea Shall Give Up its Dead

Iron Man vyšetřuje spící ponorku, aby našel zombifikovanou posádku pod kontrolou Mandarinů. Pokud tato premisa nestačí, představí se dalších 15 postav, včetně Gray Gargoyle, Justin Hammer, Scarlet Witch a MODOK.

Season 1, Episode 7: The Origin of the Mandarin

Tony Stark nachází mystický předmět, který nám dává původ tajemného padoucha, příběhu, který zahrnuje politické pozdvižení ve střední Asii.

Season 2, Episode 7: Distant Boundaries

Poté, co byl Rhodey nucen čelit hluboce zakořeněné fobii z vody, není schopen obléknout svůj válečný strojový oblek několik epizod až sem, kde zvítězí nad svým vlastním traumatem.

Season 2, Episode 8: The Armor Wars, Part 1

Tony zjistí, že jeho technologie se kupuje a prodává na černém trhu, a začne se tulácky snažit zastavit toho, kdo je příčinou, a přiměje S.H.I.E.L.D, aby se ho pokusil zadržet. Firepower, Stilt-Man a Ghost jsou zobrazeny pomocí technologie Stark.

Iron Man Animovaná série Voice Cast

Mezi herci v seriálu došlo k docela pozdvižení, z nichž některé bylo způsobeno přepínáním studia mezi sezónami. I hlavní postavy změnily herce, i když Tony Stark naštěstí zůstal stejný.

Robert Hays jako Tony Stark/Iron Man

Přes veškerou nesrovnalost jinde byl Hays schopen zůstat hlasem Tonyho Starka a udržovat postavu konzistentní bez ohledu na animaci, která ho obklopovala. Dobře sehraný herec, Hays držel Stark za jeho vystoupení v devadesátých letech Spider-Man a Incredible Hulk animovaných show také.

kolik zápasů v tenise

Ed Gilbert a Roberto Ito jako Mandarin

Dva herci dostali The Mandarin: Gilbert v první sezóně a Ito ve druhé. Gilbertovo zobrazení je podstatně hlubší a melodramatičtější než Ito a tato role byla jen jedním vstupem do kariéry zahrnující mnoho animovaných projektů.

James Avery a Dorian Harewood jako James ‘Rhodey‘ Rhodes/válečný stroj

Další hlavní postavou, která změnila majitele, byl War Machine, kterého Avery po dobu prvních šesti epizod zrušila, než po zbytek běhu přešla na Harewood. Harewood by měl několik dalších kreditů souvisejících s přehlídkami komiksů, včetně Tombstone v Spider-Man: Oživená série a Avery je nejlépe známý jako strýc Phil ve hře Fresh Prince of Bel-Air, stejně jako Shredder ve hře Teenage Mutant Ninja Turtles.

John Reilly jako Clint Barton/Hawkeye

Barton je jedním ze Starkových nejdůvěryhodnějších spoluhráčů v této sérii a Reilly po celou dobu držel hlasovací povinnosti. Reillyho kariéra směřovala více k mýdlům než k animovaným seriálům a Barton byl jeho nejdelší rolí v hlasové práci.

Katherine Moffat a Jennifer Darling jako Wanda Frank/Scarlet Witch

Scarlet Witch byla další nucená podstoupit změnu mezi sezónami, Moffat v první sezóně předal Darlingovi v druhé sezóně. Moffat, dlouholetý televizní herec, se podílel na současném animovaném seriálu Fantastická čtyřka a nejslavnějším Darlingovým tahem je Peggy Callahan ve filmech The Million Dollar Man a Bionic Woman.

Casey Defranco a Jennifer Hale jako Julia Carpenter/Spider-Woman

V jednom ze svých pouhých dvou hlavních kreditů hlasového herce musela Casey Defranco předat Spider-Woman Jennifer Hale, která se už tehdy stala superstar v hlasové práci. Jedinou další hlasovou rolí Defranca byla hra Mass Effect 2, zatímco Hale se od devadesátých let soustavně věnuje animacím a hrám, pracuje na trilogii Mass Effect, The Tick, Spider-Man: The Animated Series a dalších.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy Iron Mana?

Mnoho postav se v Iron Manovi objevilo omezeně, většina z nich padouchů dostala svou jednu epizodu, stejně jako obecná MO pro tento typ show. Mezi několik jmen, která jsou nyní díky MCU známější, patří Howard Stark, Ghost and the Hulk.

Zde je seznam nejdůležitějších hostujících hvězd Iron Mana:

Neil Ross jako Howard Stark

V první epizodě „Původ Iron Mana, část 1“ nahlédneme do minulosti Tonyho Starka, a s tím přichází Howard Stark, Tonyho otec, vyjádřený Neilem Rossem.

Jamie Horton jako duch

Anti-darebák Ghost z filmu Marvel Ant-Man and the Wasp dostane krátkou roli ve druhé sérii epizody „The Armor Wars, Part 1“, kterou ztvárnil Jamie Horton.

uvidíte hrát tenis na wii

Ron Perlman jako Bruce Banner/The Incredible Hulk

V devadesátých letech hollywoodský herec a milovaná hvězda Ron Perlman nenašel mnoho filmové práce, a tak se obrátil na hlasové herectví. On hrál Bruce Banner a jeho alter-ego Hulk, opakovat roli z Fantastická čtyřka animovaného seriálu.


Kdo jsou autoři a tvůrci animovaného seriálu Iron Man?

Za Iron Man Animated Series se zasloužili dva hlavní tvůrci: Stan Lee a Larry Lieber. Stan byl se show po celá dvě sezóny, zatímco není známo, zda Lieber zůstal po celou dobu v ruce. Bob Arkwright a Dan Thompson byli dva hlavní režiséři, z nichž každý měl na svědomí určité množství epizod.

Přehlídka byla vytvořena v rámci akce Marvel Action Hour, kde ji, The Incredible Hulk, Fantastic Four a Biker Mice From Mars sdíleli hodinu programování. Jak již bylo zmíněno, přechod z Rainbow Animation na Koko Enterprises mezi sezónami účinně obrátil Iron Mana na hlavu a vytvořil dvě relativně odlišné pocitové show. Představil je Stan Lee, který by prodiskutoval děj každé epizody. Zde jsou hlavní tvůrci a režiséři za Iron Man Animated Series.

Stan Lee a Larry Lieber: Spolutvůrci animované série Iron Man

Poté, co spolu pracovali na komiksové postavě Iron Mana, byli Lieber a Lee spolu s Genesis Entertainment tvůrci animovaného seriálu. Lieberova práce, která také měla podíl na vytváření Groota a Ant-Mana, je po celém MCU. Nezdálo se, že by se Lieber této show příliš účastnil, ale Stan uvádí každou epizodu, kromě získání kreditu výkonného producenta, praxe, které se často účastnil pro animované show Marvel.

Avi Arad: Iron Man Animated Series Výkonný producent

Jeden ze stálic multimediální říše Marvel, Avi Arad produkoval mnoho z animovaných seriálů a filmů spojených s komiksy vydanými před Marvel Cinematic Universe.

Rick Ungar: Iron Man Animated Series výkonný producent

Ungarova kariéra začala na počátku devadesátých let a začala, když se stal výkonným producentem dílů X-Men: Animovaná série, což vedlo k tomu, že se zapojil do Marvel Action Hour a pomohl dát dohromady X-Men: Evolution .

Glen Hill: Iron Man Animated Series Producer

Pravidelně storyboarding v osmdesátých a devadesátých letech pro takové show jako Addamsova rodina , Glen Hill pomohl produkovat Iron Man a The Incredible Hulk jako součást Marvel Action Hour.

Bob Arkwright: Iron Man Animated Series Director

Bob Arkwright, který se posunul od storyboardingu k filmům jako The Original Ghostbusters a She-Ra: Princess of Power, se ujal své první opakující se role režiséra Iron Mana, kde režíroval osm epizod ve druhé sérii.

Dan Thompson: Iron Man Animated Series Director

Po režii G.I. Joe animoval epizody v osmdesátých letech a Rugrats na počátku devadesátých let, Iron Man by byl jednou z posledních režijních rolí, které Thompson přijal, než obnovil život na storyboardingu a obecné animační stránce.


Recenze Iron Man Animated Series - Co řekli kritici

Iron Man byl nakonec zrušen kvůli špatné sledovanosti po druhé sezóně v roce 1996 a z tohoto období není online k dispozici příliš mnoho tisku. V rámci toho, co bylo přínosem pro americké animované a komiksové show, nebyl Iron Man úplně pozoruhodný a příliš nevyčníval mezi svými vrstevníky.

Kde se Iron Man Animated Series řadí do televizního Panteonu

Přehlídka je velkou relikvií intenzivních aspirací Marvelu v devadesátých letech. Díky spoustě různých postav série dobře zestárla, i když skok z první do druhé je trochu drastický. IGN přezkoumáno DVD boxset v roce 2010 , a dal tomu 6/10 s odvoláním na to, že druhá sezóna je lepší než ta první, ale že celkově je série dost slabá a jen naznačuje chladnost postavy.

Ústřední píseň „Iron Man Animated Series“

Keith Emerson poskytuje robotické, futuristicky znějící sezóně jedno zahájení:Hrát si

Iron Man TAS Intro 1 (1080p HD) 1. otevření animované série Iron Man z roku 1994. 2012-10-14T00: 48: 24 000Z

Zatímco William Kevin Anderson udělal rockerské druhé:Hrát si

Iron Man TAS Intro 2 (1080p HD) 2. otevření animované série Iron Man z roku 1994. 2012-10-13T11: 25: 37 000Z

Drobnosti „Animované série Iron Man“: 5 rychlých faktů

1. První téma napsal Keith Emerson ze společnosti Emerson, Lake & Palmer

Progový hudebník Keith Emerson vytvořil pro první sezónu série Iron Man Animated plynulé téma ovládané klávesnicí, které bylo pro druhou sezónu nahrazeno těžším úvodem.

2. Přehlídka dostala tie-in komiks

Osmimístná minisérie Marvel Action Hour: Iron Man probíhala od listopadu 1994 do června 1995.

stolní tenis pro jednu osobu

3. Musela být přidána další show, aby se jednalo o hodinu ve Velké Británii

Britský vysílač koupil práva na ukázku Marvel Action Hour, ale protože jejich vlajkové kanály nezobrazují reklamy, byly přidány epizody osmdesátých let animovaného seriálu Hulk, aby se vyřadily jinak 40minutové epizody.

4. Do řady hraček byly přidány dva brnění, které nepocházely z výstavy

Zcela stříbrné arktické brnění a Hologram Armor, oblek Silver Centurion, byly vyrobeny v řadě hraček, ale nikdy se neobjevily v epizodě samy.

5. Iron Man je jednou z mála přehrávaných nahrávek v THX

Ačkoli je to běžné pro filmy, televizní pořady se zřídka znovu nahrávají v THX, ale Iron Man Animated Series byl, aby se shodoval s obnovenými opakováními na zadní straně prvního a druhého filmu Iron Man.

Streamujte nyní animovanou sérii Iron Man


Populární Problémy

Jak používat fyzioterapii k zotavení ze sportovních úrazů. K zotavení ze zranění souvisejících se sportem je nezbytný odpočinek a rehabilitace. Pokud jste se při sportu zranili, může fyzioterapie pomoci maximalizovat vaše šance na ...

Dvoufázová aukce Christie’s pomohla vybrat pro Nadaci Rogera Federera celkem 4,7 milionu dolarů.

Taktiky povídání: Proč Del Potro nezvládl Djokoviče jako Nadala v Šanghaji

Tento týden zamíří turné WTA do státu Florida v USA, kde od úterý začne Miami Open.

Rafael Nadal porazil v neděli ve vyčerpávajícím finále Stefanose Tsitsipase 6: 4, 6: 7, 7: 5, aby získal svůj 12. titul Barcelona Open.

Jak používat akupresuru při bolestech zad. Existuje mnoho příčin bolestí zad, ale většina z nich má mechanický charakter a je způsobena náhlým traumatem (v práci nebo ze sportu) nebo opakovaným namáháním, na rozdíl od méně častých, ale vážnějších příčin, jako jsou ...