Přímý přenos Dolphins vs Cardinals: Jak se dívat online zdarma

Fantasy Football Start Em, Sit Em Quarterbacks 1. týden

Getty Quarterback Kyler Murray #1 z Arizona Cardinalsjaké tenisky

Miami Dolphins a Arizona Cardinals vyzkouší své vítězné pruhy, když se utkají v neděli na State Farm Stadium.Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Dolphins vs Cardinals:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Miami a Phoenixu

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat delfíny vs Cardinals naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Miami a PhoenixuMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat delfíny vs Cardinals naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Miami a Phoenixu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat delfíny vs Cardinals naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Miami a Phoenixu

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat delfíny vs Cardinals naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat delfíny vs Cardinals naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Dolphins vs Cardinals na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled delfínů vs kardinálů

Miami Dolphins jsou v sérii, když vyhráli poslední tři zápasy. Poslední výhra Miami mohla být nejpůsobivější, protože srazila tvrdý tým Rams 28-17. Vítězství také znamenalo debut nováčka quarterback Tua Tagovailoa, který byl 12 na 22, zářez 93 yardů a přistání.

Tagovailoa - který byl vybrán výběrem č. 5 - je nadšený, že se střetne s Cardinals a Kylerem Murrayem, který byl před dvěma lety nejlepším výběrem. Ti dva byli před dvěma lety finalisty Heismanu.

Řekl bych, že první dojmy, když jsem ho potkal, je docela nadšený. Tagovailoa řekl o Murrayovi, jak je krátký. Je velmi soutěživý a také velmi osobní. Na heismanském obřadu jsem se také musel setkat s jeho rodiči. Velmi dobrá rodina.

Murray měl podobnou chválu na Tagovailoa.

V době, kdy jsem byl kolem něj, nemohu o Tuovi říci nic špatného - skvělý kámo, při zemi, skvělý hráč, řekl Murray. Neznám ho příliš dobře, ale časy, kdy jsme byli kolem sebe, nebyly nic jiného než dobré časy.

Cardinals se dostávají z tolik potřebného rozloučení, když minule vyhráli OT thriller proti Seahawks. Murray byl ostrý ve vítězství, hodil tři skóre, což pomohlo vést k útoku Arizony, který v posledních třech zápasech získal 30 a více bodů. 419,1 yardů Cardinals na zápas během prvních sedmi je nejlepší z NFL.

Sestavili jsme opravdu dobrý fotbalový tým, řekl veterán Cardinals WR Larry Fitzgerald. Hodně z toho jsou lidé, které jsme navrhli. Hodně z nás jsou kluci, které jsme přivedli jako volné agenty. Jsem rád, že jsem v konkurenčním týmu. V každé hře, kterou hrajeme, máme upřímnou šanci vyhrát. Máme personál, máme rodokmen, máme koučování, máme playcalling, který nám může pomoci vyhrát. Vyhráváme každou hru? Ne, není tomu tak. Mít šanci a schopnost vyhrát každou hru je skvělé místo v národní fotbalové lize.

Cardinals jsou favoritem 5,5 bodu na zápas, s celkovým počtem 49 bodů. Miami je v posledních šesti zápasech proti šíření 5: 1. Celková částka byla překročena v pěti z posledních šesti zápasů Arizony proti Miami.


Populární Problémy

Florida ve středu otevírá basketbalovou sezónu 20-21 proti armádě. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

Francouzská tenisová hvězda Gael Monifls najala Guntera Bresnika, bývalého trenéra šampiona US Open Dominica Thiema. Monfils také přivedl Richarda Ruckelshausena jako součást svého nového trenérského týmu.

Rameno je nejpohyblivějším kloubem v lidském těle a v důsledku toho se vaše lopatky snadno napnou nebo namáhají. Prasknutí lopatek může pomoci zmírnit tlak a zmírnit bolest způsobenou fyzickým ...

Zápas trval 20 minut, přičemž Tsurenko trpěl napětím stehen, možným napětím třísel.

Váš průvodce streamováním potomků online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.