Cori Gauff vs. Venus Williams - Vše, co potřebujete vědět o nejmladší kvalifikaci Wimbledonu

Oříznutý CoriGauff

Cori Gauff s titulem dívek na French OpenIntriky oplývají ženskou dvouhrou ve Wimbledonu, kde se Angelique Kerberová bude snažit obhájit titul, světová jednička Ashleigh Bartyová hledá druhý grandslam za sebou a Serena Williamsová stíhá rekordní 24. major.Ale příběh prvního kola bude obklopovat Sereninu starší sestru Venuši, která bude v All England Clubu čelit patnáctileté kvalifikaci Cori 'Coco' Gauff.Gauff, který zbožňoval sestry Wlliams, se stal ve věku 15 let a 122 dnů nejmladším wimbledonským kvalifikantem v otevřené éře, když ve čtvrtek porazil Greet Minnen.

Teenager o Sereně a Venuši řekl: „Serena Williamsová byla vždy idol a myslím, že Venuše jsou důvodem, proč jsem chtěl vzít do ruky tenisovou raketu.“dobří tenisté

S oběma se již setkala, ale nyní bude mít příležitost otestovat svou odvahu proti jednomu ze svých hrdinů.Před největším zápasem její začínající kariéry se podíváme na klíčové detaily, které potřebujete vědět o tvůrci historie All England Clubu.

- Gauffové bylo sedm let, když začala hrát tenis. Poté, co zpočátku vyrůstala v Atlantě, se přestěhovala na Floridu, aby pokračovala ve své kariéře ve sportu.- Pochází z atletického prostředí. Její otec Corey byl vysokoškolským basketbalovým hráčem státu Georgia a její matka Candi byla hvězdou na Floridě. Candi, pětinásobná středoškolská šampionka v sedmiboji, vynikla také v gymnastice.

- Gauffová se v roce 2017 dostala do finále dívek na US Open a stala se nejmladší hráčkou, které se to podařilo ve věku 13 let. Prohrála s Amandou Anisimovou, která se na letošním French Open dostala do semifinále dvouhry žen.

- Gauff se stala profesionálkou v květnu 2018 a debutovala na ITF jako kvalifikace na Osprey na Floridě, když vyhrála svůj první turnaj v turné.

- Gauffová loni získala titul dívek na French Open, když porazila Caty McNallyovou, po jejímž boku zvedla titul dívek ve čtyřhře na US Open. Letos tento pár opět bojoval v Miami, kde Gauffová prohlásila své první vítězství v elitní premiérové ​​povinné turnajové úrovni.

-Na akci na nízké úrovni v Indian Wells letos Gauff vyrazil k porážce dvojnásobné semifinalistky French Open Timea Bacsinszky při porážce v prvním kole.

- Gauffová obdržela divokou kartu do kvalifikace Wimbledonu a nakupovala online šaty na gala, když byla informována o rozhodnutí.

- Večer před vítězstvím nad Minnenem v 11 hodin dálkově absolvovala test z vědy na střední škole na Floridě.

- Po úspěšné kvalifikaci se Gauff stane nejmladším hráčem ve dvouhře žen od doby, kdy to před 10 lety ve věku 15 let udělala Laura Robson.

- Trenér Sereny Patrick Mouratoglou trénoval Gauffa a řekl americkému Omnisportu: „Je fantastická, může se stát špičkovou a špičkovou hráčkou. Hodně jí věřím. '

-A Gauffovi nechybí sebevědomí, když se v roce 2017 zaměřila na překonání Sereniných úspěchů, přičemž dvanáctiletý Gauff řekl: „Chci být nejlepší všech dob.“

Populární Problémy

Jak spravovat PŘIDAT. U poruchy pozornosti (ADD) není jednotlivec - dítě nebo dospělý - schopen udržet a soustředit svou pozornost. Neschopnost soustředit se lze pozorovat během velmi raných let a dětství, ale zejména ...

Pokud máte rovnátka na zubech, mohou vám být také předepsány elastické gumičky, které vám pomohou s narovnáním zubů. Gumové pásky se s trochou trpělivosti nasazují poměrně snadno, ale jejich přizpůsobení může nějakou dobu trvat. Vždy...

Luther, sezóna 5 má premiéru dnes večer v 8/7c na BBC America. Zde je návod, jak můžete show sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Maxime Cressy debutuje na Grand Slamu proti Slovákovi Jozefu Kovalikovi v prvním kole US Open 2020. Kovalikovi se v osmi pokusech nepodařilo postoupit mimo první kolo grandslamu.