Koronavirus: Djokovič dal „špatný příklad“ s Adria Tour

NovakDjokovic - oříznutý

Světová jednička Novak Djokovič

Dan Evans se domnívá, že Novak Djokovič šel Adria Tour „špatným příkladem“ a doufá, že to nepovede k přehodnocení plánů na pořádání US Open.

kdo může dělat body v badmintonové hře

Djokovič byl hybnou silou akce, která přilákala obrovské davy v Srbsku a Chorvatsku, než bylo finále Zadaru mezi světovou jedničkou a Andrey Rublev zrušeno poté, co Grigor Dimitrov měl pozitivní test na COVID-19.

Borna Coric následně odhalil, že se také nakazil koronavirem, a hlásí se, že virus chytili také Dimitrovův trenér Christian Groh a Djokovičův fitness trenér Marko Paniki.

Evans kritizoval „úplné ignorování“ sociálních distančních opatření, přičemž hráči na obrázku tančili společně v nočních klubech a navazovali kontakty při hraní basketbalu.

Řekl: „Myslím si, že je to špatný příklad. I když směrnice v této zemi nejsou dva metry, myslím, že bychom měli všichni ... to není vtip, že?

„I kdyby byly pokyny v této zemi [ve Spojeném království] odstraněny do normálu, stále bych se snažil držet se stranou od ostatních lidí, jak jen to půjde. A myslím si, že k tomu došlo k úplné ignoraci.

'Je velmi nešťastné, že ji Grigor má, Coric ji má, ale víte, když ji svléknete zpět, je to překvapení?' Myslím, že to je otázka, kterou bychom si měli všichni položit.

„Myslím, že bychom se z toho rozhodně mohli poučit. A doufejme, že tato událost nezmizí z ... nyní z US Open, doufám, že na US Open se kvůli nešťastným událostem nyní nehádá. “

Na otázku, zda by měl Djokovič uvažovat o své pozici prezidenta Rady hráčů ATP, Evans odpověděl: „Nevím. Upřímně, když sedím na těch poradách, nevím, jak to ve skutečnosti funguje a jak se na ty pozice dostanou.

„Ale když to řeknu takto, nemyslím si, že byste měli pořádat hráčskou párty a tancovat jeden přes druhého, a pak, dva velmi dobří tenisté byli pozitivně testováni, měli byste cítit určitou zodpovědnost za tuto událost a za to, stalo se. '

ATP Tour je od března pozastavena, ale plánuje se vrátit se Citi Open 14. srpna.

Western a Southern Open budou následovat před začátkem US Open 31. srpna.

Turnaje se budou hrát s omezeným počtem fanoušků nebo za zavřenými dveřmi.

Populární Problémy

Simona Halepová vede remízu žen na French Open 2020 a je také téměř jednomyslným favoritem na zvednutí trofeje. Očekává se, že se dobře povede také Garbine Muguruza, Victoria Azarenka, Serena Williams a Karolina Plíšková.

Kazašská hvězda Julia Putintseva se ve čtvrtém kole US Open 2020 utká s nasazenou chorvatskou osmičkou Petrou Martičovou. Putintseva i Martic v turnaji zatím shodili pouze po 1 sadě.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního finále FA Cupu mezi Arsenalem a Chelsea, pokud jste ve Spojených státech.

Jak vyrobit nekvašený chléb. Droždí, jedlá soda, prášek do pečiva a vaječné bílky jsou tradiční kvasnice. Pokud se vám s nimi nechce péct z náboženských důvodů nebo z časové tísně, můžete si přesto vyšlehat nekvašený chléb ....

Americký mladík Sebastian Korda strávil mimosezónní trénink v Las Vegas s Andreem Agassim. Syn bývalého světového č.

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit datum a čas na Nintendo Switch. Můžete se rozhodnout zadat datum a čas ručně nebo synchronizovat interní hodiny přes internet. Jdi do nastavení. Tuto ikonu ozubeného kola uvidíte na ...