Přímý přenos Liverpool vs Barcelona: Jak sledovat 2. etapu v USA

Živý přenos Liverpool vs Barcelona

Getty Lionel Messi a Barcelona navštíví Liverpool na Anfieldu.

Liverpool FC bude v úterý hostit FC Barcelona na Anfieldu ve druhém zápase čtvrtfinále Ligy mistrů.

původ tenisového bodování

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 15:00. ET a budou vysílány na TNT, Univision Deportes a UniMas. Chcete-li sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

TNT, Univision Deportes a UniMas jsou tři Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

je disney plus v roce

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

jak se řekne francouzsky tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled 2. etapy Liverpool vs Barcelona

Barcelona, ​​která si zajistila svůj druhý titul v La Lize za sebou a čtvrtá za posledních pět let, v první fázi porazila Reds 3: 0 na Camp Nou. Luis Suarez otevřel skóre ve 26. minutě, než přidal další dva hvězdný útočník Lionel Messi. Ten byl jeho 600. pro Blaugrana.

Není nad to, protože jdeme do země, která je velmi obtížná, se spoustou historie, která tlačí soupeře, ale jsme s dnešním zápasem spokojeni, řekl po vítězství Messi podle Associated Press . Toto je kritický okamžik, nejlepší okamžik a musíme být jednotnější než kdy dříve. Na začátku roku jsme si řekli, že to uděláme společně.

Bude to první ze dvou důležitých zápasů tohoto týdne pro Liverpool. Sledují Manchester City o jediný bod za nejlepší místo v Premier League a sezónu uzavřou hostováním Wolverhampton Wanderers v neděli.

Hvězdný útočník Mohamed Salah, který o víkendu utrpěl otřes při vítězství Liverpoolu 3: 2 nad Newcastlem, nebude proti Barceloně k dispozici.

[Salah] se cítí v pořádku, ale z lékařského hlediska to není dost dobré, řekl na pondělní tiskové konferenci manažer Liverpoolu Juergen Klopp. Associated Press . Je zoufalý (hrát). Ale nemůžeme to udělat.

Klopp dodal, že Salah, který vede Premier League s 22 góly, by měl být připraven hrát do soboty.

Spoluhráč Roberto Firmino bude také proti Barceloně, protože se zabývá zraněním adduktora.

Přístup? Snažíme se vyhrát, řekl Klopp o úterním zápase ESPN . To dává smysl, ale situace není taková, jakou byste chtěli mít. Je tu naděje a je to fotbal, ale dva z nejlepších světových útočníků nejsou k dispozici a musíme dát čtyři góly, abychom to zvládli za 90 minut.

nejlepší ženská tenisová raketa 2016

Přesto, dokud budeme mít na hřišti 11 hráčů, pokusíme se 90 minut oslavit kampaň Ligy mistrů, abychom ji řádně zakončili. To je plán. Pokud to dokážeme, úžasné. Pokud to nedokážeme, selhejme tím nejkrásnějším způsobem.

Loni si Barca odvezla vedení 4: 1 do druhé etapy čtvrtfinále Ligy mistrů s AS Řím, který doma postoupil do Blaugrany 3: 0, aby postoupil do semifinále.

Dává nám to naději, řekl Klopp, podle ESPN. Ale nechci tu sedět a dávat hráčům Barcelony jakýkoli důvod k další motivaci.

Nemůžeme se srovnávat s Romy ani s nikým jiným, ale ani nemusíme. Musíme být opravdu dobří v obraně a opravdu kreativní v útoku. A pak uvidíme, jaký bude výsledek. Představení by bylo skvělé.


Populární Problémy

Jak srazit koně. „Tack“ je obecný termín používaný k popisu veškerého jezdeckého vybavení. Obsahuje sedlo, třmeny, uzdu a další figurky, které se nasazují na koně. Ať už používáte anglický nebo westernový styl ...

Serena Williams se nedávno zúčastnila E! Novinky '10 věcí !, série, kde celebrity sdílejí části svého osobního života se svými fanoušky.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování finále Mr. Robot online, a to i bez kabelu.

Jak prolomíte dotykovou bariéru s dívkou, která se vám líbí? Je těžké vědět, kdy sáhnout a kdy jdete příliš daleko. Pokud jste našli dívku, která se vám líbí, a přitažlivost je oboustranná, musíte začít přerušením dotyku ...

Světová jednička Novak Djokovič se oženil se svou těhotnou snoubenkou Jelenou Ristic na soukromé svatbě v Černé Hoře.

Box

Jak tvrdší úder. Pokud jste někdy bojovali, pravděpodobně jste vymysleli mnoho věcí, kvůli kterým byste se měli trápit. 'Zná útočník nějaké bojové umění?' 'Schovává útočník zbraň?' Zeptali jste se sami sebe: ‚Jsou mé útoky ...