Doha 2021: Jennifer Brady vs Anett Kontaveit Náhled, souboj a předpověď | Katar otevřen celkem

Jennifer BradyPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Jennifer Brady vs Anett Kontaveit

Datum: 1. března 2021Turnaj : Katar celkem otevřený 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo: Dauhá, KatarKategorie: WTA 500

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna: 565 530 $Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel

Jennifer Brady vs Anett Kontaveit náhled

Po senzačním běhu na Australian Open, kde skončila jako vicemistryně, se Jennifer Bradyová v prvním kole turnaje Qatar Total Open utká s estonskou Anett Kontaveit.

lék na tenisový loket

Bradyho kampaň v roce 2021 začala špatně, protože prohrála v prvním kole Abu Dhabi Open. Američanka ale prokázala zlepšení na Grampians Trophy, kde postoupila do semifinále.

Brady na to navázala svým rodným grandslamovým finálním vzhledem, ale nedokázala jej převést na rodný titul Major, když prohrála s Naomi Osakou. Pětadvacetiletý mladík má za sebou několik pozoruhodných běhů od obnovení turné v loňském roce, včetně titulu na 2020 Top Seed Open v Lexingtonu.

113. pozice Anetta Kontaveita mezitím měla do roku 2021 poněkud podobný start jako Brady.

Po porážce v úvodním kole v Abú Zabí následoval neporažený běh na Grampians Trophy. Poté, co finále muselo být zrušeno kvůli velkým zpožděním, Kontaveit nakonec sdílel titul s Ann Li.

Ale Kontaveit nemohla tuto formu přenést na Australian Open, kde utrpěla třetí kolo porážku se Shelby Rogersovou.

tendonitida ortéza lokte

Jennifer Brady vs Anett Kontaveit proti sobě

Anett Kontaveit vede Jennifer Brady tváří v tvář

Anett Kontaveit vede v zápase proti Jennifer Bradyové 1: 0. Ti dva spolu hráli ve Wimbledonu 2018, přičemž Estonec vyhrál 6-2, 7-6 (4).

Predikce Jennifer Brady vs Anett Kontaveit

Na základě aktuální podoby patří Jennifer Brady mezi nejnebezpečnější hráče turnaje WTA. Američanka se osvědčila jako hráč, kterého nikdy nemůžete spočítat.

Zápas proti Anettu Kontaveitovi je pro Bradyho rovněž příznivý. Estonec má tendenci bojovat proti silné tvorbě broků a právě to je Bradyho největší síla.

Brady pravděpodobně hoduje na relativně slabším druhém podání Kontaveitové a chlubí se také lepší obranou než Estonka. Požehnaný gigantickým prvním podáním a ještě větším forhendem má Brady syrovou sílu vyhodit téměř každého mimo hřiště.

Kontaveit je sama o sobě velkou stoperkou, ale často se snaží dosáhnout bodů, když je pod tlakem. A to by mohlo být nákladné proti hráči Bradyho kalibru.

Předpověď: Jennifer Brady vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Petra Kvitová byla jednou ze čtyř tenistek, které nesly vlajku své země během úvodního Přehlídky národů na olympijských hrách v Tokiu v roce 2021.

Evropská antuková houpačka míří tento týden do Portugalska, kde je naplánováno zahájení turnaje Millenium Estoril Open na 26. dubna.

Jak cestovat do Osvětimi. Pokud se chcete dozvědět více o holocaustu a vzdát úctu jeho obětem, zvažte návštěvu památníku a muzea Auschwitz-Birkenau. Auschwitz je bývalá německá nacistická koncentrace a vyhlazování ...

Jak zabránit pocení dlaní. Příliš zpocené dlaně mohou být nepříjemné a trapné. Během pracovních pohovorů, prvních rande a událostí, které mohou zahrnovat nadšení, budete chtít nechat zpocení za sebou. Pokračujte v čtení, abyste zjistili, jak můžete ...

Jeden z nejcennějších tenisových turnajů, který sdružuje nejlepší světové hráče mužského a ženského pohlaví, čelí vyhynutí.