Dominic Thiem prohrává se světovou jedničkou 163 Sebastianem Ofnerem

Dominic Thiem prohrál se Sebastianem Ofnerem ve třech setech

Dominic Thiem prohrál se Sebastianem Ofnerem ve třech setech

Svět č. 3 Dominic Thiem utrpěl šokující porážku z rukou krajana Sebastiana Ofnera v probíhající Generali Austrian Pro Series. Ofner, který je v žebříčku ATP na 163. místě, naštval Thiema 7-6, 6-7, 6-4, aby zaznamenal nejvýznamnější vítězství své profesionální tenisové kariéry.

Dominic Thiem se snažil dostat se do exhibičního turnaje své domovské země. Všichni jeho soupeři jsou umístěni mnohem níže než on, ale runner-up na Australian Open 2020 v prvních pěti zápasech stále shodil dva sety. A dnes večer prohrál svůj první zápas od února proti temperamentnímu Sebastianovi Ofnerovi.

Sebastian Ofner svými velkými zemními tahy staví Dominica Thiema na zadní část nohy

Sebastian z

Sebastian Ofner

Sebastian Ofner, který se spojil s Dominicem Thiemem na Poháru ATP 2020, přivedl svou hru „A“ ke stolu hned od začátku. Vytvořil řadu velkých střel, které posunuly Thiema za základní čáru, a šéfoval mnoha dlouhým rally.

Ofner chytil titulky už v roce 2017, když se dostal do hlavního tahu Wimbledonu. Rakouský hráč poté naštval velká jména jako Thomaz Bellucci a Jack Sock, než prohrál ve třetím kole.

O několik měsíců později dokonce zvítězil nad uruguayskou hvězdou Pablem Cuevasem a v roce 2018 získal svůj první titul ATP Challenger. Nedokázal však důsledně vystupovat na turné, což ho drželo mimo 150 nejlepších žebříčků ATP.

Nyní to vypadá, že 24letý hráč zapracoval na své hře pod vedením Wolfganga Thiema, aby rozrušil trenérova velmi talentovaného syna.

Ofner ukázal nervy oceli proti Dominicu Thiemovi v prvním setu, když vyhrál tiebreaker 7-4. Dvojnásobná finalistka French Open se vrátila ve druhé sadě a prohlásila ji skóre 7-6 (2).

V závěrečném setu se Sebastian brzy ujal vedení a zápas zpečetil výhrou 6: 4. Setkání trvalo téměř tři hodiny a ke konci vypadali oba muži vyčerpaní.

Jak si Dominic Thiem zatím vedl v Generali Austrian Pro Series

Dominic Thiem utrpěl první prohru v sedmi střetnutích

Dominic Thiem utrpěl první prohru v sedmi střetnutích

V Rakousku už týden probíhá série Generali Austrian Pro, kde špičkoví tenisté národa soutěží na exhibičním turnaji. Dominic Thiem se po přestávce COVID-19 vrátil na kurt a v prvních šesti zápasech porazil Lennyhoampel, Jurije Rodionova, Jürgena Melzera, Davida Pichlera, Sandra Koppa a Lucase Miedlera.

Ale po pondělní porážce s Ofnerem by se Dominic Thiem chtěl vrátit zpět na cvičiště a vyřešit zlomy ve své hře. I když v této soutěži nejsou žádné významné sázky, Thiem by chtěl být zcela fit, až se turné za pár měsíců obnoví.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Clemson vs Pittsburgh ve hře mistrovství ACC 2018 online bez kabelu

VCU se dívá na to, aby se odrazila od dvou po sobě jdoucích ztrát, a v sobotu hostí bojující skupinu Old Dominion. Zde je místo, kde můžete sledovat hru.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Nuggets vs Spurs Game 3 online bez kabelu.

Plísně, řasy, lišejníky a další organické výrůstky jsou běžnými problémy u taškových střech, kvůli nimž vypadají obarvené. Použití chemického ošetření vám může pomoci zbavit se tohoto nevzhledného problému. Použití tlakového čističe nastaveného na nízké psi zajišťuje ...

Sports Ambush Marketing - koulí a kondomů!

Jak střílet z ruční zbraně. Navzdory tomu, čemu by podle vás Hollywood věřil, vyžaduje přesné střílení ruční zbraně rovnováhu, techniku ​​a praxi. I když jste zkušený střelec dlouhých zbraní, střelba z ruční zbraně vyžaduje ...