Cori 'Coco' Gauff: Vzestup wimbledonské dospívající superstar

Mistrovství - Wimbledon 2019

Mistrovství - Wimbledon 2019

„Coco, Coco, Coco“ skandovalo na Centrálním dvoře, když Cori Gauff bojoval proti Venus Williamsové, Cocoově idolu od útlého věku. Tato mladá dáma z Delray Beach Florida zanechala svou stopu v tenisovém světě poté, co porazila pětinásobného wimbledonského šampiona ve dvou setech.

Coco se brzy ve druhém kole řítila kolem Magdaleny Rybarikovy, kde svět zahlédl sílu a rychlost teenagera. Zápas třetího kola byl jednoznačně vrcholem jejího běhu ve Wimbledonu, protože zázrak ukázal její vyrovnanost proti Poloně Hercogové tím, že zachránil dva mečboly. V dobře vybojovaném závěrečném setu, který skončil sedmi hrami na pět, zvítězila Coco.

Coco Guaff, který se dostal do titulků téměř v každé zemi, se stal nejvíce mluveným o 15letých na světě. Disponuje všemi vlastnostmi budoucího tenisového šampiona, jako jsou údery světové třídy, blesková rychlost, nikdy neříkej umřít a komponovat, aby zvládla tlak na největší scéně.

Coco, která byla bývalou juniorskou světovou jedničkou, byla úspěšná i ve své čtyřhře. S partnerem Caty McNally vyhrála Junior US Open v roce 2018. Hrála také ve dvou finále ITF, ITF Midland a ITF Surprise. Ve dvouhře na juniorských grandslamech byla Coco hlavní výhrou na French Open 2018 a na druhém místě na US Open 2017.

Výkonná tvorba záběrů

Výkonná tvorba záběrů

Beyoncé a Michelle Obamové chválí na sociálních sítích málo patnáctiletých dívek. Rovněž nemají potvrzení o milionech dolarů od společností jako New Balance a Head. Tyto faktory a tisíce příznivců za Coco vytvářejí tlak, který může být zdrcující i pro hráče, kteří jsou ve své kariéře dále.

Budoucnost určitě nebude přímá pro Coco Gauffa a ostatní starší sportovci si to uvědomili. Mnozí vyšli a poskytli jí cenné rady.

Tenisový velikán Rafael Nadal, který měl skvělý Wimbledon, novinářům na tiskové konferenci řekl, že by si Coco měla užít čas na kurtu a tvrdě pracovat mimo hřiště. Řekl také, že by neměla vynechat příliš mnoho aspektů svého dětství a žít co nejnormálnějším životem.

Skvělá Billie Jean Kingová, která vyhrála ohromujících 39 grandslamů a je zastánkyní rovnosti žen a mužů a sociální spravedlnosti, uvedla, že Coco po Wimbledonu obdržela více než 400 výzev ke sponzorství a podpoře.

Její Wimbledon skončil proti Simoně Halepové

Její Wimbledon skončil proti Simoně Halepové

Kampaň Coco ve Wimbledonu skončila proti Simoně Halepové, která nakonec zvítězila nad krásnou miskou Venus Rosewater, když porazila Venus Williamsovou ve vrcholovém střetu.

Coco si však rozhodně udělala laskavost tím, že překonala některá velká jména na tenisovém okruhu. S jemným předváděním z Wimbledonu 2019 se nabízí otázka - Dokáže udržet tuto dynamiku a ukázat se jako jedna z největších ženských hráček v historii tenisu?

Určitě začala dobře, ale odpověď na tuto otázku nám poskytne až více turnajů v průběhu času.

Populární Problémy

Jak nosit čisté šaty. Průhledné šaty jsou odvážné kousky, které vytvářejí velmi stylové oblečení. Protože je vidíte přímo skrz ně, je důležité vybrat si spodní prádlo, které vás zahalí a budete se v něm cítit pohodlně a ...

Jak vyrobit mouku Lefse. Lefse je obvyklý norský plochý chléb. Tři druhy se vyvinuly z různých geografických oblastí a různých způsobů použití chleba. Tento recept je na tenký dezert Lefse s názvem Tynnlefse. Další dva lefse ...

Pokud vaše dodávky vypadají drsně po okrajích, stačí trocha lásky, aby vypadaly opět čisté a svěží. Tento článek vás provede doporučeným způsobem čištění černých dodávek, včetně plátna, tkaniček a gumové podrážky. Studna...

Murray bere Paris Masters s konečnou výhrou proti Isnerovi

Violetta Degtiareva Moskva, 22. ledna (IANS) Talentovaná ruská tenistka Violetta Degtiareva, přezdívaná další Anna Kournikova, za ni.