Hvězdy čtyřhry Hsieh Su-Wei a Peng Shuai se dostávají na přední příčky žebříčku WTA

Hsieh Su-wei (vlevo) a Peng Shuai

Hsieh Su-wei (vlevo) a Peng Shuai

Madrid, 9. května (IANS): Tenisová asociace žen (WTA) oznámila, že Hsieh Su-Wei se v pondělí zvedne do žebříčku světové jedničky ve čtyřhře a připojí se ke své dvojce Peng Shuai jako co-No. 1.

jaká velikost tenisové rakety pro 9 let

Hsieh a Peng jsou aktuálně pátí jako dvojice v žebříčku Road to Singapore na mistrovství WTA v Singapuru a mají šanci zlepšit se na druhé místo tento týden v Madridu. Osm nejlepších se kvalifikuje na koncové mistrovství.

Indie Sania Mirza je na 8. místě se svou partnerkou Carou Blackovou ze Zimbabwe na 9. místě. Jako dvojice jsou ale na 3. místě za Sarou Erraniovou a Robertou Vinciovou z Itálie a Rusy Elenou Vesninovou a Ekaterinou Makarovou.

pravidla raketbalů pro čtyřhru

Hsieh je první hráčkou z čínského Tchaj -peje, která vystoupala do světového žebříčku dvojic WTA č. 1. Hsieh a Peng jsou desátým týmem v historii WTA, který se stal co-No. 1 v žebříčku dvojic WTA.

Pro Hsieh Su-Wei je velkým úspěchem připojit se k Peng Shuai jako světová jednička, řekl předseda představenstva a generální ředitel WTA Stacey Allaster. Hsieh a Peng jsou nejen skvělým týmem ve čtyřhře, ale jsou inspirací pro fanoušky v celém asijsko-pacifickém regionu.

Dosáhnout světové jedničky je skvělý pocit, řekl Hsieh. Jako tým jsme tvrdě pracovali. Byl jsem velmi hrdý na to, že Peng dosáhl č. 1 na začátku tohoto roku a nyní jsem šťastný, že můžeme sdílet žebříček č. 1.

rakety houston vs shanghai sharks

Naším letošním cílem je dosáhnout Singapuru, vysvětlil Peng. Je hezké sdílet žebříček čtyřhry č. 1 se Su-Wei a těšíme se na společné hraní po zbytek roku, kdy se pokusíme dosáhnout mistrovství WTA.

Hsieh se spojil s Pengem v průlomovém roce 2013 a získal pět titulů ve čtyřhře, což zdůraznilo jejich první velké mistrovství ve Wimbledonu a mistrovství WTA.

Populární Problémy

Jak si vedli indiáni na French Open ve třetím kole.

Zde je seznam nejlepších 10 nejlepších raket Babolat Tennis, které zdokonalí vaše herní dovednosti na Court.

Casting spinning tackl zahrnuje házení rybářské šňůry do vodní plochy pomocí spřádacího prutu. Spřádací prut je moderní typ rybářského prutu, který využívá mechanickou cívku a mechanismus navijáku k dosažení velkých vzdáleností při vrhání ...

Serena Williams se nedávno zúčastnila hry s názvem 'Quickfire Quiz' s týmem sociálních médií Australian Open.

Jak hrát na akustickou basu. Akustické basy (nezaměňovat s dvojitými nebo vzpřímenými basy) jsou nedílnou součástí mnoha hudebních stylů, včetně folku, rocku, jazzu, country westernu, bluegrassu a dokonce i tradičních mariachi cancións ....

Zde je návod, jak sledovat dnešní přímý přenos hry Raiders vs Broncos online bez kabelu.