French Open 2019: 5 věcí, které musíte vědět o rivalitě Federera a Nadala

Federer a Nadal, dva muži s největším počtem grandslamových titulů v tenisu ve dvouhře, si poprvé zahráli na turnaji ATP před více než 15 lety na turnaji NASDAQ-100 Open 2004.

Federer a Nadal, dva muži s největším počtem grandslamových titulů v tenisu ve dvouhře, si poprvé zahráli na turnaji ATP před více než 15 lety na turnaji NASDAQ-100 Open 2004.

Bitva o věky je tady. V pátek se na Roland Garros odehraje jedna z největších a nejočekávanějších sportovních rivalů. Dva z nejoblíbenějších a nejzdařilejších hráčů mužského tenisu (Federer má 20 singlových grandslamových titulů, zatímco Nadal 17) jsou připraveni se znovu postavit proti sobě.

Mnoho fanoušků Rogera i Rafy už před mnoha lety asi rezignovalo na myšlenku, že by ti dva hráli navzájem na grandslamu. Dokonce i finále Australian Open 2017 - jejich poslední střetnutí na grandslamu - přišlo po letech, kdy chyběla pravděpodobně největší rivalita tenisu na velké scéně.

nejlepší stolní tenis pádlo pro spin

Samotné finále Australian Open 2017 se ukázalo být zápasem pro věky, přičemž hra šla do pátého setu. Přestože Roger připustil na začátku páté sady servisní hru, vrátil se s velkým náskokem - vyhrát pět po sobě jdoucích her a zápas v tomto procesu.

Nejúžasnější na tom zápase bylo, že to přišlo v okamžiku, kdy to bylo nečekané. Roger se vracel po šestiměsíčním propuštění, zatímco Nadal nebyl v nejlepším kontaktu před turnajem. Svým způsobem to bylo oživení rivality mezi Federerem a Nadalem, protože oba hráči v roce 2017 rovnoměrně sdíleli všechny čtyři grandslamové tituly.

Zatímco mezi tímto a tímto zápasem uplynulo hodně, mezi těmito dvěma šampiony je hodně historie, kterou stojí za to hledat pro všechny tenisové fanoušky. Podívejme se na nejvýznamnější statistiky jejich nadcházejícího střetnutí v semifinále French Open 2019.

Populární Problémy

Jak zůstat aktivní, jak stárnete. Jak stárnete, může se zdát obtížné začít cvičit, zvláště pokud jste v minulosti moc necvičili. Je však důležitější než kdy jindy cvičit, jak stárnete. Posilování...

Změna jména Marie Šarapovové přináší vzpomínky na ostatní sportovní hvězdy, které dělají totéž

Marquette a UCLA se v pátek setkají v zajímavém nekonferenčním zápase. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Dominic Thiem obdržel zástupný znak pro European Open 2021 Hamburg, událost ATP 500, která má začít 12. července.

Hewitt pokořený dredem v Dustinu

Zde je návod, jak sledovat stream Homefest: James Corden's Late Late Show Special online bez kabelu.