French Open 2019: Rafael Nadal vs Kei Nishikori čtvrtfinále - Kde se dívat, podrobnosti o živém přenosu, televizní program a další

French Open 2019 - Den osmý

French Open 2019 - Den osmý

Při jízdě do čtvrtfinále svého milovaného Grand Slamu, French Open, antukový král Rafael Nadal vypadá na červené hlíně pohodlně.

Španělská světová dvojka vypadala v Monte Carlu, Barceloně a Madridu, než zvedla trofej na Italian Open. Zdrcující porážka, kterou ve finále v Itálii předal Novakovi Djokovicovi, pomohla obnovit jeho dominanci a Nadal nyní usiluje o rekordní 12. titul French Open.

Nadal ve čtvrtém kole vyhnal Juana Ignacia Londera, aby si ve čtvrtfinále stanovil rande s japonskou jedničkou Kei Nishikori.

Nadal a Nishikori se v posledních letech na kurtu příliš často nesetkávají. Španěl se však chlubí náskokem 10: 2 nad Japonci a v současné době je v bezohledné formě.

Na druhé straně Nishikori má za sebou několik vyčerpávajících pěti set vítězství, které prošly zápasy, které mohly dopadnout jakkoli. Nishikori je známý tím, že si své zápasy na dálku připsal, a ze 177 rozhodujících setů, které odehrál, si připsal neuvěřitelných 132 vítězství.

Nadal je však na antuce impozantní silou a Nishikori má před sebou těžký úkol. Při střetnutí ve čtvrtém kole vyhnal francouzského favorita Benoita Paira, ale postup pro japonské 7. semeno už nebude hladší.

Jelikož Nadal vstoupil do zápasu jako jasný favorit a může se pochlubit rekordem 90-2 vítězství na French Open, bude zajímavé sledovat, zda Nishikori dokáže dát španělovi brnění.

tenisový míček masáž šíje

Zde je vše, co potřebujete vědět o French Open 2019:

Název turnaje: Roland Garros 2019

Datum: 27. května-9. června 2019

Kategorie: Grand Slam

Umístění: Paříž

Povrch: Jíl

Čas: (2) Rafael Nadal v (7) Kei Nishikori v cca 18:25 IST na Court Philippe-Chatrier 4. června 2019

Kde sledovat French Open 2019 v USA?

Tennis Channel a NBC Sports předvedou French Open 2019 v USA v přímém přenosu.

Kde sledovat French Open 2019 ve Velké Británii a Evropě?

ITV4 předvede French Open 2019 živě ve Velké Británii.

Kde sledovat French Open 2019 v Indii?

Televizní vysílání French Open India 2019 bude k dispozici na Star Sports Select 1/Select 1 HD a Select 2/Select 2 HD.

Podrobnosti a informace o živém přenosu na French Open 2019

Přímý přenos French Open 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Bude také zobrazen živě na hotstar.com.

Populární Problémy

Oscar Pistorius je námětem nejnovějšího dokumentu 30 na 30. Nebude to v televizi, takže tady je návod, jak sledovat celý film.

Jak vyrobit přírodní toaletní bombu. Komerční čisticí prostředky na toalety mohou obsahovat škodlivé chemikálie; nejen k životnímu prostředí, ale i k vašemu zdraví. Stále můžete získat rodinný trůn zářivě čistý vyrobením přírodní toaletní bomby. Nejen...

Lov duchů může být zábavnou aktivitou, zvláště pro strašidelné svátky, jako je Halloween. Můžete si dát dohromady skupinu přátel a prozkoumat potenciálně strašidelné oblasti ve vašem městě. Budete potřebovat základní vybavení, jako je kamera a záznam ...

Každý má rád lesklý, čistý faucet. Pokud máte tvrdou vodu, jsou bohužel vápenaté usazeniny běžným problémem. Nemusíte se však vzdávat. S běžnými domácími potřebami a trochou tuku na lokty můžete odstranit vápník z ...

Andy Murray a jeho manželka Kim Sears mají zbrusu nový přírůstek do své rodiny - své čtvrté dítě. V důsledku toho se Murray rozhodl odstoupit z příštího týdne Dubaj Duty Free Tennis Championships.

Generální ředitel WTA Steve Simon oznámil některé zásadní změny, na které by se měl tento sport zaměřit, aby byl více „přátelský k televizi“.