Peníze French Open Prize - Kolik dostanou vítězové Rolland Garros?

Rolland GarrosFrench Open, populárně známý jako Rolland-Garros, je hlavní tenisový grandslamový turnaj, který se koná každý rok. Pojmenován po francouzském letci Roland Garros se šampionát koná na stadionu Stade Rolland-Garros v srdci Francie v Paříži. The French Open, která trvala více než dva týdny na konci května a na začátku června, testuje odbornost hráčů na antukovém hřišti.

Kolik získají vítězové French Open?V loňském roce v roce 2018 pořadatelé zvýšili celkovou výhru French Open na 39 197 000 EUR. V roce 2018 mají finalisté dvouhry mužů a žen šanci vyhrát 2 200 000 EUR, což je nárůst o 100 000 EUR ve srovnání s rokem 2017. Hráči, kteří se dostanou do semifinále Rolland Garros, však do své pokladny přidají 5 633 892 EUR . Hráči, kteří vystoupili v prvním kole French Open, vydělali 40 300 EUR.

band it loketní opěrka

Ke zvýšení cen došlo zhruba po zásahu Brexitu ve Wimbledonu. Aby se ztratila pověst nejchudšího ze 4 bratranců (s odkazem na Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open), byl navýšen cenový fond pro vítěze. Za ta léta, French Open Prize Money zaznamenaly postupný a konzistentní nárůst.

Vůbec první francouzský tenisový turnaj se konal v roce 1891, ale byl omezen pouze na hráče francouzských klubů. V roce 1925 turnaj umožnil vstup i hráčům z nefrancouzských klubů. V roce 2006 bylo oznámeno, že prize money French Open pro dvouhru mužů a žen budou stejné, i když v nižších kolech to bylo jiné. V roce 2007 byl krok vyplatit stejnou odměnu hráčům mužského i ženského pohlaví ve všech kolech velmi potřebným a vítaným tahem.French Open 2019 má začít 26. května 2019 a skončit 9. června 2019. Pokud jde o zvýšení prize money v letošním roce, na oficiální prohlášení se netrpělivě čeká.

odemkněte dveře auta tenisovým míčkem

Nejnovější tenisové zprávy, aktualizace, Plán , Výsledky a další na Sportskeeda

Populární ProblémyZískejte přehled o tom, jak sledovat Puppy Bowl 2019 prostřednictvím živého streamování online, ať už máte nebo nemáte kabel.

Pohled na 3 nejúspěšnější hráče na prvním turnaji Masters 1000 v kalendáři.

Zde je komplexní průvodce, jak sledovat hry Dallas Mavericks online bez kabelu v sezóně 2019-20.

Otec Dominica Thiema Wolfgang hovořil o emocionální cestě svého syna na vrcholné úrovně tohoto sportu. Wolfgang vzpomínal zejména na jeden zápas, juniorské finále French Open v roce 2011, které ho velmi zasáhlo.