Gael Monfils a Novak Djokovic společně vytvářejí v Torontu tenisovou magii

Novak Djokovic a Gael Monfils to všechno vynechali na kurtu v zápase 2. kola v TorontuNovak Djokovič měl rekord 9: 0 proti Gael Monfils, který včera vstoupil do svého zápasu druhého kola v Torontu, takže nikdo opravdu nečekal, že toto setkání přivede diváky na okraj jejich křesel.

Jak jsme se mýlili!Djokovic a Monfils spojili dohromady a vytvořili jeden z nejvíce vzrušujících a nejzábavnějších zápasů v poslední době a vytahovali jeden senzační výstřel za druhým. Probíhalo drama, běželo se šíleně rychle, senzačně se střílelo-jen tak tak vše, o co byste mohli požádat v tenisovém zápase.

Poté, co se Djokovič plavil kolem zdánlivě napůl spícího Monfilse v prvním setu, aby to vzal 6: 2, Monfils se zorientoval a začal z toho dělat soutěž. Ale Gael jako Gael nemohl odolat tomu, aby předvedl nějaké velkolepé showmanství, i když dával Světové jedničce šanci na své peníze. Tento výstřel mezi nohama, který trefil na 3-3 ve druhé sadě, stál za cenu vstupného:

Ale to nebyl zdaleka rozsah magie, kterou tento zápas obsahoval. Monfils stále rozvíjel jednu nemožnou střelu za druhou a Djokovič na druhém konci stále zůstal pevný. Monfils by vedl míč, odvážil se Djokoviče zasáhnout hlavou a obecně udělal vše, co byste v regulačním tenisovém zápase nejméně očekávali. Ale nejúžasnější ze všeho byl bod, kdy mu Monfilsova raketa vyletěla z ruky, a ještě dokázal trefit míč!To, že Djokovič byl stále schopen absorbovat veškerou Monfilsovu genialitu a vynalézavost, a přesto vyšel jako vítěz, hodně vypovídá o vyrovnanosti, kterou do sebe Srb za ta léta vtiskl. Zabalil zápas 6-2, 6-7, 7-6, aby si rezervoval přechod do třetího kola, a určitě by to zařadil mezi nejpamátnější vítězství své kariéry.

Zde je kompilace epičtějších momentů ze zápasu, kdy bod rakety mimo dosah začíná v 0:40. (Djokovičův výraz na hranici 0:55 je k nezaplacení!)

Populární Problémy

VCU, která vychází ze dvou po sobě jdoucích ztrát, hostí v sobotu St. Bonaventure. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.Roger Federer se nedávno objevil v rozhovoru pro GQ Magazine, kde dlouze hovořil o několika tématech - včetně odchodu do důchodu a svých ambicí do budoucna.

Je přirozené být nervózní z francouzského líbání s někým, zvláště pokud jste to ještě neudělali. Nemusíte si však dělat starosti, protože i když se to může zdát komplikované, ve skutečnosti je to docela jednoduché a přirozené. Francouzský polibek ...

Výroba samurajského brnění může vypadat zastrašující, ale s trochou kreativity to může být docela snadné. K výrobě hrudní desky potřebujete pouze kartonovou nebo řemeslnou pěnu, falešnou kůži, spoustu lepidla a barevné šňůry. Pokud máte dost ...

Kvitová postupuje, Vinci vypadl v Connecticutu Open