Gael Monfils a Novak Djokovic společně vytvářejí v Torontu tenisovou magii

Novak Djokovic Gael Monfils

Novak Djokovic a Gael Monfils to všechno vynechali na kurtu v zápase 2. kola v Torontu

Novak Djokovič měl rekord 9: 0 proti Gael Monfils, který včera vstoupil do svého zápasu druhého kola v Torontu, takže nikdo opravdu nečekal, že toto setkání přivede diváky na okraj jejich křesel.

Jak jsme se mýlili!

Djokovic a Monfils spojili dohromady a vytvořili jeden z nejvíce vzrušujících a nejzábavnějších zápasů v poslední době a vytahovali jeden senzační výstřel za druhým. Probíhalo drama, běželo se šíleně rychle, senzačně se střílelo-jen tak tak vše, o co byste mohli požádat v tenisovém zápase.

Poté, co se Djokovič plavil kolem zdánlivě napůl spícího Monfilse v prvním setu, aby to vzal 6: 2, Monfils se zorientoval a začal z toho dělat soutěž. Ale Gael jako Gael nemohl odolat tomu, aby předvedl nějaké velkolepé showmanství, i když dával Světové jedničce šanci na své peníze. Tento výstřel mezi nohama, který trefil na 3-3 ve druhé sadě, stál za cenu vstupného:Ale to nebyl zdaleka rozsah magie, kterou tento zápas obsahoval. Monfils stále rozvíjel jednu nemožnou střelu za druhou a Djokovič na druhém konci stále zůstal pevný. Monfils by vedl míč, odvážil se Djokoviče zasáhnout hlavou a obecně udělal vše, co byste v regulačním tenisovém zápase nejméně očekávali. Ale nejúžasnější ze všeho byl bod, kdy mu Monfilsova raketa vyletěla z ruky, a ještě dokázal trefit míč!

To, že Djokovič byl stále schopen absorbovat veškerou Monfilsovu genialitu a vynalézavost, a přesto vyšel jako vítěz, hodně vypovídá o vyrovnanosti, kterou do sebe Srb za ta léta vtiskl. Zabalil zápas 6-2, 6-7, 7-6, aby si rezervoval přechod do třetího kola, a určitě by to zařadil mezi nejpamátnější vítězství své kariéry.

Zde je kompilace epičtějších momentů ze zápasu, kdy bod rakety mimo dosah začíná v 0:40. (Djokovičův výraz na hranici 0:55 je k nezaplacení!)Populární Problémy

Stát UNLV a San Diego se v sobotu střetnou na fotbalovém otvíráku 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Najděte perfektní tenisový dárek pro tenistu ve svém životě. Ručně jsme vybrali promyšlený výběr nejlepších nápadů na dárky, které vám pomohou snadno najít něco, co se jim bude líbit.

Capitals se ve čtvrtek utkají se Sabres v otvíráku sezony NHL. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Šéf ATP Kermode jmenován do druhého funkčního období, zaměřte se na integritu

Díky ETSU, Furman a UNC-G bude SoCon potichu tvořit jeden z nejlepších konferenčních turnajů roku 2020. Zde je návod, jak sledovat všechny hry online.