Wimbledon 2021: Alexander Zverev vs Taylor Fritz náhled, souboj a předpověď

Alexander Zverev postupuje do třetího kola Wimbledonu

Alexander Zverev postupuje do třetího kola Wimbledonu

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Alexander Zverev vs (31) Taylor Fritz

Datum: 3. července 2021

kolikrát můžete trefit birdie v badmintonu

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP.

forhendové podání badmintonu

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP.


Alexander Zverev vs Taylor Fritz náhled

Čtvrté semeno Alexandr Zverev se v sobotu ve třetím kole Wimbledonu setká s 31. nasazeným Taylorem Fritzem.

Zverev má za sebou silný start do kampaně na trávníku Major, když vyhrál své první dva zápasy bez ztráty setu. Ve svém otvíráku turnajů porazil Tallona Griekspoora a ve druhém kole Tennyse Sandgrena.

Němec, který byl v loňském roce prvním grandslamovým finálovým turnajem na US Open, vyhrál 26 ze svých 36 letošních zápasů, včetně titulů v Acapulcu a Madridu. Zverev si i letos na Majors vedl poměrně dobře, dosáhl čtvrtfinále na Australian Open a semifinále na Roland Garros.

Taylor Fritz mezitím vynechal tři sady na cestě do svého prvního třetího kola ve Wimbledonu.

Třiadvacetiletý mladík potřeboval k odpálení krajanů Brandona Nakashimy a Steva Johnsona čtyři, respektive pět setů. To je mnohem lepší, než by většina očekávala od Fritze, vzhledem k tomu, že před třemi týdny podstoupil operaci kolena.

Američan má na sezonu 15-10, postoupil do semifinále v Dauhá a Cagliari a případného vítěze Novaka Djokoviče odvezl na Australian Open do pěti setů.

sledujte karnevalové řady online zdarma

Alexander Zverev vs Taylor Fritz proti sobě

Alexander Zverev a Taylor Fritz se na turné potkali třikrát, přičemž Zverev vedl v poměru 2: 1. Ve svém jediném grandslamovém zápase - druhém kole ve Wimbledonu před třemi lety - Němec porazil Fritze v pěti setech.


Predikce Alexandra Zvereva vs Taylor Fritz

Taylor Fritz je ve Wimbledonu poprvé ve třetím kole.

Taylor Fritz je ve Wimbledonu poprvé ve třetím kole.

Ve zkušenostech velkých zápasů Alexandra Zvereva a Taylora Fritze je široká propast. Zatímco Zverev byl pravidelným hráčem na konci Grand Slams od Australian Open 2020, Fritz nikdy neprošel třetím kolem na Major.

Zverev (6 '6') i Fritz (6 '4') hrají hry vedoucí k úspěchu na trávě; slouží velkým, mají silné zemní tahy a dobře se pohybují na svoji výšku. Němec ale dorazil do Wimbledonu v lepší formě a během prvních dvou kol vypadal dobře.

Tento týden Zvevev dobře sloužil i vracel se a prokázal zvýšenou ochotu získávat body na síti.

Zatímco Fritzův osamělý titul v kariéře ve dvouhře se objevil na trávě (Eastbourne 2019), 23leté hnutí vypadá po operaci kolena podezřelé. Zatímco Fritz předvedl hodně odvahy a charakteru, aby viděl Johnsona v pěti setech, Zverev mohl být pro Američana příliš daleko.

Fritz by mohl být schopen odebrat set nebo dva ze Zvereva, ale je nepravděpodobné, že by dosáhl svého prvního čtvrtého kola na majora na úkor Němce.

Předpověď: Alexander Zverev vyhrál ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Podíváme se na 5 nejlepších výher Ana Ivanovic, krádeže srdcí, bývalého světového ne. 1, který v roce 2016 odešel z profesionálního tenisu.

Stan Wawrinka se bude snažit zpečetit své místo ve finále pražského Challengeru výhrou nad Michaelem Vrbenským. Wawrinka si v Praze zatím nevedl nejlépe a doufal, že v pátek odstartuje.

Jak krajky konverzovat. Boty Converse mohou vašemu outfitu dodat trendy a svěží vzhled a skvěle se hodí téměř pro každou příležitost. Šněrování vašich Converse však může být skličující úkol, zvláště pokud zkoušíte novou krajku ...

Jak spravovat PŘIDAT. U poruchy pozornosti (ADD) není jednotlivec - dítě nebo dospělý - schopen udržet a soustředit svou pozornost. Neschopnost soustředit se lze pozorovat během velmi raných let a dětství, ale zejména ...

I když nemáte kabel, můžete CNN sledovat živě na svém počítači, Roku nebo jiném streamovacím zařízení. Zde je váš kompletní průvodce.

Uznávaný seriál Epix „Godfather of Harlem“ je zpět na 2. sérii, která má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete streamování pořadu sledovat online zdarma.