Přímý přenos Gonzaga vs Texas A&M: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Basketbalový tým Texas A&M Aggies bude v pátek hostit č. 8 Gonzaga Bulldogs v Reed Areně na College Station.

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a budou vysílány v síti SEC. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť SEC.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Gonzaga vs Texas A&M na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Síť SEC je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Gonzaga vs Texas A&M na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Síť SEC je součástí balíčku Sling Orange a Sports Extra od Sling TV.

Spusťte zkušební verzi Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos Gonzaga vs Texas A&M na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

tenisová obuv vs běžecká obuv

Náhled Gonzaga vs Texas A&M

Bulldogs vedou 3: 0, když vyhráli každou hru o více než 30 bodů.

V úterý udeřili na North Dakota Fighting Hawks 97-66 ve Spokane. Juniorský útočník Corey Kispert vedl Gonzaga s 20 body a připsal si 5 asistencí.

Sofomore velký muž Filip Petrusev vedl všechny účastníky s 15 doskoky, přidal 19 bodů a 4 bloky. Byl zodpovědný za 5 ze 13 útočných doskoků Gonzaga, což vedlo k 22 bodům druhé šance.

Opravdu jsme se snažili získat útočné doskoky a snadné koše, řekl Petrusev podle Associated Press .

Starší bodový strážce UND Marlon Stewart v prvním poločase klesl o 15 bodů. Po přestávce v polovině ho Bulldogs drželi na 6 bodech.

Spustili několik dobrých věcí a bodový strážce byl dobrým rozhodovatelem, řekl hlavní trenér Gonzaga Mark Few podle Mluvčí-recenze . Naše obrana na nízkých postech byla opravdu dobrá, protože opravdu rádi krmili příspěvek. Většinou jsme odvedli dobrou práci a udrželi míč mimo. Opět jsme měli několik poruch. V minulém zápase jsme se v tom zlepšili, ale u některých našich balíčků přepínačů jsme udělali krok zpět, takže máme na čem pracovat.

Několik přidalo: [Stewart] dostával nějaké velké pruhy, pravděpodobně široké dálnice. Odvedli jsme dobrou práci, když jsme zmenšili obvod a naše velké byly v první polovině příliš měkké, otáčející se a chránící ráfek. Ve druhém poločase jsme odvedli lepší práci.

Aggies si v pondělí polepšili na 2: 0, když doma hranili UL Monroe Warhawks 63-57.

Starší útočník Josh Nebo, který vynechal první dva zápasy A & M, když se zotavil ze zranění hamstringu, odseděl první poločas, poté vstoupil se zbývajícím 17:50 a jeho tým do 10.

Hrál po zbytek cesty, když při střelbě 3 na 3 získal 7 bodů a 4 doskoky, 2 asistence a 3 bloky zaútočil na Aggies.

S Nebo ve hře, Williams, ve své první sezóně v College Station, běžel nejzákladnější sady nového útoku týmu.

Cítím se docela pohodlně, řekl Nebo, podle Orel . Jako všichni hráči právě teď je to určitá úprava, ale celkově se cítím dobře. Nebude to dokonalé, jen každý den se zlepšujeme.

Junior Guard Jay Jay Chandler za střelbu 5 z 8 shodil 17 bodů a přidal dvojici krádeží.

Je vždy skvělé, když se Nebo vrátí, nebo se někdo vrátí po zranění a má svůj první zápas, řekl Chandler, podle The Eagle. Nebo je velká síla na nízké úrovni, která blokuje výstřely a chytá laloky směrem k ráfku. Mít na obou koncích to, co Nebo dělá, je velké plus.


Populární Problémy

Na počest Eddieho Money, který v pátek zemřel ve věku 70 let, vysílá AXS TV celodenní poctu, která začíná v neděli 15. září od 8:30 do 7:30 hodin.

Jak být přijat na špičkovou školu. Vstup na špičkovou školu vyžaduje plánování a spoustu tvrdé práce! Začněte tvrdě pracovat, abyste dosáhli dobrých známek a dosáhli na testy co nejdříve. Připojte se k mimoškolním aktivitám a hledejte způsoby ...

Miami Men's Final Preview - Andy Murray vs. David Ferrer

Jak sklízet levanduli. Levandule nejen vypadá krásně a hustě, když je vysazena na vašem dvoře, ale může být sklizena pro řemesla, vaření a výzdobu. Vzrostlý levandulový keř vám může dát 7 až 8 svazků levandule každou sezónu, což ...

Ruská dvojice Andrey Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova vzbudila v tenisové komunitě během jejich kampaně na probíhající olympijské hry v Tokiu obrovskou radost.

Bazén může být skvělým doplňkem velkého dvora, ale jeho instalace není zdaleka projektem pro kutily. Ve většině měst vám nebude povoleno stavět bazén sami, protože na stavbu musí dohlížet licencovaný stavitel, aby ...