Jak se dívat na premiéru 3. série „Rodinná dovolená Jersey Shore“ online

Sledujte rodinnou dovolenou Jersey Shore online

Getty Osobnost televize Paul 'Pauly D' DelVecchio (L) a Mike Sorrentino se účastní premiérového večírku MTV 'Jersey Shore Family Vacation' v New Yorku na PHD v Dream Downtown 4. dubna 2018 v New Yorku.

Dnes večer má premiéru sezóna 3 Rodinná dovolená Jersey Shore a je to mimořádně velká epizoda, která se vysílá od 19:59 do 21:56. ET/PT a 18:59 - 20:56 hod. CT. Přehlídka se vysílá v síti MTV a pro ty, kteří se chtějí na pořad dívat při vysílání, existuje spousta možností. Pokud nemáte síť MTV nebo kabelové předplatné obecně, můžete pořad stále sledovat online. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos MTV na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

jak hrát raketbal pro začátečníky

TV Philo

MTV je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete MTV sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

dlaha na tenisový loket

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

Navíc vy můžete sledovat celé epizody Rodinná dovolená Jersey Shore na MTV.com . Ke sledování tímto způsobem potřebujete kabelové přihlášení, ale pokud to nemáte, můžete se zaregistrovat do Philo a pomocí svých přihlašovacích údajů se přihlašovat a sledovat na platformách MTV.

FuboTV

MTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos MTV na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a často se přehrávají nové epizody, což vám umožní je zaznamenat, jakmile se znovu objeví, pokud jste je zmeškali poprvé .

Rick and Morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

Sling TV

MTV je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčku základních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

jak postavit odpalovač tenisových míčků

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete MTV sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling Televizní aplikace.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


V premiéře epizody Rodinná dovolená Jersey Shore „Přehlídka pokračuje dva týdny dopředu a ukazuje Mike The Situation Sorrentino a jeho tehdejší snoubenku (nyní manželku) Lauren Pesce přijíždějící pro Sorrentino odsouzení k soudu. Podle Sorrentina byl dříve obviněn z daňových úniků NBC News . Setkali se s ním jeho spoluvlastníci. Ale než se fanoušci mohli podívat, co se toho dne stalo u soudu, přehlídka vezme diváky zpět o dva týdny dříve.

Sorrentino a Pesce slaví zasnoubení a svádějí obě své rodiny na večeři v restauraci s názvem Osteria. Diskutují o svých svatebních plánech a musí plány pozastavit, dokud nezjistí, zda Sorrentino může zemi opustit či nikoli. Rádi by vzali svou manželskou blaženost do Itálie, ale vzhledem k Sorrentinovým právním problémům to možná není možné.

V dalším poklusu epizody je Deena Nicole Cortese u lékaře na ultrazvuku svého chlapečka. Spoluhráči JWoww, Snooki a Angelina Pivarnick jsou přítomni a povzbuzují fanoušky k rychlému životu. V té době Snooki pracovala na otevření vlastního obchodu, který je nyní plně otevřený. JWoww byl (a stále je) v rozvodu. Pivarnick, stejně jako Sorrentino, mluvil o zasnoubení a plánování svatby.

Od začátku natáčení se v životě členů obsazení odehrává ještě více dramatických a životních událostí. Snooki přivítala další dítě, takže teď má s manželem tři děti. DJ Pauly D a Vinny Guadagnino se spojili pro vlastní seznamovací show. Guadagnino se v Las Vegas objevuje nahý jako součást slavných Chippendales. Cortese porodila své dítě. Sorrentino a Pesce se vzali a Sorrentino si v současné době odpykává 8měsíční trest. Vydán má být v září 2019. Dramatické dětské drama Ronnie Ortiz-Magro pokračuje a nedávno ji obvinil z vydírání. Pokud jde o JWoww, má nového přítele a on je mladší muž. Ona a odcizený manžel Roger Mathews také prodávají svůj rodinný dům, protože procházejí rozvodem.


Populární Problémy

Jak si vyrobit domácí podložku na jógu. Chcete se dostat k józe, aniž byste utratili spoustu peněz za vybavení na jógu? Ačkoli existuje několik nástrojů jógy, které můžete použít ve své praxi, od jógových popruhů přes bloky až po skvělé jógové kalhoty, jógová podložka je pravděpodobně ...

Rafael Nadal vystoupil na podporu Novaka Djokoviče v důsledku katastrofální Adria Tour. Nadal však také vyjádřil důležitost poučení se z chyb turnaje.

Šampión těžké váhy Anthony Joshua se v sobotu večer v New Yorku utká s Andy Ruizem ml. Zde je návod, jak sledovat boj online ve Spojených státech.

Místo konání US Open a Paris Masters patří mezi největší tenisové arény na světě.

Jak pro Collinse, tak pro Pavlyuchenkovou, historie láká. Ani jeden by nedal palec. Nakonec může přijít na to, kdo jí lépe drží nervy.