Jak nosit černé šaty na svatbu

Možná jste slyšeli, že nosit černou na svatbu je „nevhodné“, protože je to barva pro pohřby. Pokud si však vyberete ty správné šaty a správně doplníte doplňky, můžete si na svatbu obléknout sebevědomě!

Metoda 1 ze 3: Výběr šatů

 1. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 1

  1 Případně dodržujte dress code na pozvánce. V mnoha případech může být na pozvánce uveden dress code. Pokud tomu tak je, snažte se dodržovat dress code diktovaný nevěstou a ženichem.
  • Pokud například dress code říká „bílá kravata“ nebo „černá kravata“, oblékněte si večerní nebo plesové šaty.
  • Pokud dress code říká „formální“ nebo „koktejlové oblečení“, rozhodněte se pro koktejlové šaty.
  • Pokud dress code říká „poloformální“, oblékněte si hezké šaty.


  ODBORNÁ TIP

  Karen Brownová

  Plánovač svateb a akcí Karen Brown je zakladatelkou a kreativní ředitelkou společnosti Karen Brown New York, společnosti zabývající se plánováním akcí. Karen naplánovala za poslední desetiletí po celých Spojených státech, Mexiku a Kanadě stovky úspěšných svateb, firemních večírků, slavnostních udílení cen, uvedení produktů na trh, galavečerů a sbírek peněz. Karen Brownová
  Plánovač svateb a akcí

  Věděl jsi? Nevěsta často nosí na večerní svatbu bílou, krémovou nebo slonovinovou, i když jsem také viděl nevěsty oblečené v černé a červené.

 2. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 2

  2 Pro příležitostnou událost se rozhodněte pro protiskluzové šaty. Pokud svatba není záležitost s černou kravatou, můžete si vybrat neformálnější oblečení, například protiskluzové šaty. Zkombinujte je s podpatky nebo plochými doplňky a přidejte barevný nádech se sakem, kabelkou nebo náhrdelníkem.
  • Například spárujte černé skluzné šaty s růžovými podpatky a potištěnou spojkou.
 3. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 3

  3 Vyberte si zdobené šaty pro formální záležitosti. Podívejte se na šaty s ozdobami, jako jsou flitry, mašle, květiny a další zajímavé detaily. Korálkování a krajka mohou z černých šatů udělat perfektní kousek na formální svatbu.
  • Například šaty s korálkovým topem a empírovým pasem by byly ideální pro formální svatbu. Pro doplnění vzhledu přidejte korálkovou spojku a podvazky.
 4. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 4

  4 Pro konzervativní svatbu vyberte šaty s lemem pod koleny. Krátké černé šaty by mohly způsobit rozruch, pokud je událost velmi konzervativní, takže je nejlepší zvolit šaty s lemem pod koleny nebo pod ní. Dlouhé černé šaty jsou elegantní a univerzální a umožňují vám je stylizovat způsobem, který ukazuje vaši osobnost.
  • Například spárujte černé maxi šaty s potištěným pokrčením ramen a barevnými plackami.
 5. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 5

  5 Na letní svatbu si oblékněte šaty s lemem nad kolena. I když si při představě letní svatby možná nebudete myslet na „černé koktejlové šaty“, můžete to úplně zvládnout! Nošení šatů s lemem nad kolena vás během letních měsíců ochladí. Rozjasněte svůj vzhled jasnými podpatky nebo zábavnými šperky.
  • Například plynulé černé šaty, které zasáhnou těsně nad kolena, budou vypadat fantasticky v kombinaci s kovovými gladiátorskými sandály, náramky s náramky a kovovou kabelkou.
 6. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 6

  6 Pokud si nepřejete nosit celou černou, vyberte si šaty s potiskem. Zatímco můžete nosit celočerné šaty, můžete se také rozhodnout pro šaty, které mají kromě jiných barev také černou barvu. Šaty s potiskem nebo šaty s blokováním barev lichotí téměř všem typům postavy. Nevybírejte příliš hlasitý tisk - váš vzhled by měl být decentní.
  • Například šaty s růžovým vzorem na černém pozadí budou skvěle vypadat v kombinaci s černými klínky a červeným páskem.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Přidání příslušenství

 1. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 7

  1 Vyberte si pár barevných bot, které okoření váš soubor. Když budete mít celou černou, váš vzhled bude vhodnější na pohřeb než na svatbu! Zábavný pár podpatků nebo bytů může pomoci oživit černé šaty. Vyberte si boty, které jsou barevné, jiskřivé, potištěné nebo jinak udělejte prohlášení.
  • Například spárujte černé šaty po čaj se žlutými páskovými sandály, korálkovým náhrdelníkem a žlutou spojkou.
  • Pokud si vyberete černé boty, nezapomeňte do svého outfitu přidat nějakou barvu s dalšími doplňky, jako je klobouk, šál nebo pásek.
 2. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 8

  2 Přidejte nějaké drama s šátkem nebo náhrdelníkem. Odvážný šátek nebo náhrdelník přitáhne oko k horní polovině těla a může rozbít monochromatický vzhled. Vyberte si náhrdelník nebo šátek, který má spoustu barev nebo zábavný vzor.
  • Například spárujte černé šaty áčku s červeným, bílým a černým potištěným šátkem a červenými lodičkami. Přidejte jednoduché náušnice a jeden náramek.
 3. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 9

  3 Vrstva na tištěnou pašmínu nebo šál oživí váš vzhled. Snadný způsob, jak přidat oblečení do barvy, je další vrstva. Vyberte si potištěnou bundu, šál, pašmínu nebo pokrčte rameny a přiřaďte ji k opasku, kabelce nebo botám.
  • Například sako s květinovým potiskem by vypadalo skvěle přes černé slipové šaty. Dokončete svůj vzhled pestrobarevnými podpatky pro kotě a několika visícími náušnicemi.
 4. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 10

  4 Začlenit nějaké bling s náušnicemi a náramky. Šperky vždy pomohou oživit váš vzhled! Navrstvěte se na třpytivé náramky nebo se pochlubte svými diamantovými náušnicemi svými černými šaty. Přidání trochy blingu přinese váš vzhled od každodenního po svatební!
  • Například spárujte černé maxi šaty s diamantovým tenisovým náramkem, diamantovými cvočky a jednoduchým diamantovým náhrdelníkem.
 5. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 11

  5 Přidejte barevný pop s páskem. Pokud se obáváte, že je váš vzhled příliš jednobarevný, rozdělte to barevným páskem. Nejen, že barva vynikne proti černé, opasek má navíc bonus zvýraznění vašeho pasu.
  • Například přidejte pestrobarevný pásek k pasu šatů do áčku. Zlaďte pásek s botami nebo kabelkou.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Vyhýbání se Fashion Faux Pas

 1. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 12

  1 Vyberte maximálně 3 odvážné doplňky. I když chcete svému souboru dodat určitý zájem o příslušenství, neměli byste to přesahovat. Jeden nebo dva kousky prohlášení převezmou váš pohled od fádních po vzrušující, ale u více než tří můžete vypadat příliš zaneprázdněně.
  • Pokud si například vyberete jasnou bundu a boty, nechte své šperky podhodnocené.
  • Alternativně, pokud se rozhodnete pro dramatické šperky, spárujte je s jednoduchými botami a neutrální kabelkou.
 2. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 13

  2 Vyhněte se velmi riskantním šatům. Černé šaty mohou na svatbu fungovat, pokud nejsou příliš odhalené, nízkého střihu nebo upnuté. Vyhněte se šatům s hlubokými výstřihy a/nebo lemy nad polovinou stehna. Svatba je prima záležitost a měli byste projevit úctu k nevěstě a ženichovi, stejně jako k jejich rodinám, tím, že se rozhodnete pro konzervativnější styl.
 3. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 14

  3 Drž se dál od bílé, smetanové nebo slonovinové. Místo toho, abyste se vyhýbali nošení černé, byste se ve skutečnosti měli vyhýbat nošení podobné barvy jako šaty nevěsty. Ačkoli možná nevíte, jaké šaty si vybrala předem, pro jistotu se držte dál od bílé, krémové a slonovinové. Přeci nechcete vypadat, že se snažíte nevěstu povýšit do zákulisí!
 4. Obrázek s názvem Noste černé šaty na svatbu Krok 15

  4 Při výběru šatů zvažte sezónu a nastavení. Obecně platí, že delší šaty jsou lepší pro podzimní a zimní měsíce, zatímco šaty s lemem nad koleny jsou nejlepší pro léto a jaro. Ujistěte se, že si vyberete šaty s větším pokrytím pro konzervativní prostředí, jako je svatba v kostele. Černé plesové šaty mohou být vhodné pro formálnější prostředí, například pro taneční sál, ale v jiných prostředích nemusí.
  • Například na plážovou svatbu nenoste dlouhé černé šaty! Místo toho si vyberte koktejlové nebo slipové šaty s kratším lemem.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

S tolika různými typy otvíračů garážových vrat na trhu si možná nejste jisti, kde začít. Hlavním hlediskem pro otvírač garážových vrat je typ pohonu, který odkazuje na skutečný řetěz, řemen nebo jiný mechanismus, který se pohybuje ...

Murray včera prohrál ve čtvrtfinále s Američanem Samem Querreyem.

Jejich třetí střetnutí ve čtvrtfinálové fázi na Rome Masters se pravděpodobně bude řídit stejným scénářem jako dříve: snadné vítězství Srbů.

Jak se zahřát. Záviděli jste někdy svému oblíbenému sportovci? Připravujete se na vypracování perfektně vypracovaného těla? Zvedání velkých vah nebo běh na velké vzdálenosti se neobejde bez řádného zahřátí a zranění vás vrátí, pokud ...

Analýza losování dvouhry mužů ve hře Barcelona Open, která má začít od pondělí.

Nick Kyrgios se zamyslel nad rozhodnutím Rafaela Nadala odstoupit z nadcházejícího turnaje US Open. Sám Kyrgios se stáhl z newyorského majora a věří, že není bezpečné, aby se právě teď sportovalo.