Přímý přenos Capitals vs Sabres: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Alex Ovechkin a Washington Capitals ve čtvrtek poprvé vystoupili na led proti hladovému Buffalu Sabres.

Hra začíná v 19 hodin. ET a budou vysílány lokálně na NBC Sports Washington (na trhu Capitals) a MSG (na trzích Sabres). Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Capitals vs Sabres online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra mimo váš trh: ESPN+

Každý divák mimo Spojené státy ve Spojených státech může sledujte Capitals vs Sabres v přímém přenosu na ESPN+:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má každý den jednu nebo dvě mimo NHL živé hry NHL, dále vysokoškolský basketbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemně) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Capitals vs Sabres můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Pokud jste na trhu Sabres: FuboTV

Poznámka: FuboTV je jedinou streamovací službou, která má MSG a bezplatnou zkušební verzi

Fanoušci v Buffalu a dalších místních trzích Sabres mohou sledovat MSG, MSG+ a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Capitals vs Sabres můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud jste na trhu Capitals: FuboTV

Fanoušci ve Washingtonu, DC a na dalších místních trzích Capitals mohou sledovat NBC Sports Washington a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

pažní a loketní ortéza

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Capitals vs Sabres můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází také s cloudovým prostorem DVR a funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní znovu sledovat hru do tří dnů od jejího ukončení, i když to tak není. zaznamenat to.


Pokud jste na trhu Capitals: Sling TV

Fanoušci ve Washingtonu, DC a na dalších místních trzích Capitals mohou sledovat živý přenos NBC Sports Washington a dalších 40 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba s NBC Sports Washington, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Capitals vs Sabres můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud jste na trhu Capitals: Hulu s živou televizí

Fanoušci ve Washingtonu, DC a na dalších místních trzích Capitals mohou sledovat živý přenos NBC Sports Washington a dalších 65 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Capitals vs Sabres můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na Capitals vs Sabres

Buffalo Sabres se nedostalo do play -off téměř deset let, ale v této sezóně udělalo rozruch tím, že podepsalo bývalou MVP Taylor Hall a spárovalo ho s Jackem Eichelem.

Byl to rok, kdy mi osobně šlo hodně věcí, řekl Hall. Zahrát si letos s Jackem a mít centermana, který má schopnosti, které dělá, mě evidentně opravdu vzrušuje. Doufejme, že spolu můžeme dobře hrát.

Sabres ale budou hrát ve velmi konkurenceschopné východní divizi díky určitému přesměrování NHL, aby se přizpůsobilo během pandemie COVID-19. Divize z toho dělá těžkou bitvu, kde se představí tři z posledních pěti šampionů Stanley Cupu.

Máme před sebou výzvu, což je skvělé, řekl generální manažer Sabres Kevyn Adams. To je úžasná příležitost. Každý den se musíme probudit, soutěžit s nejlepšími týmy v lize a vyzývat sami sebe. Říká se „železo ostří železo“, že? Zlepšíme se díky tomu.

Washington Capitals doufají, že si trochu déle otevřou okno šampionátu s Alexem Ovečkinem na dresu C. Pětatřicetiletý Rus má v nádrži stále dost a v minulé sezóně se 48 góly v 68 zápasech ucházel o vedení ligy.

Ovečkin bude mít na soupisce nějakou novou veteránskou pomoc v podobě Zdena Chary, který přichází po 14 sezónách v Bostonu. Chara má celkem 22 let zkušeností z NHL, je šestinásobným hvězdným hráčem, vítězem Norris Trophy a šampiónem Stanley Cupu.

Myslím, že je zkušený, víš? Je vítěz. Myslím, že je to opravdu soutěživý člověk. Chce hrát. Chce vyhrát. Je stále velmi silný, řekl Ovechkin novinářům. Pomůže našemu D naučit se hodně. Je tu, aby nám pomohl ne, „Dobře, podepisujeme Cháru. ... Bude tvrdě pracovat. Přinese nějakou energii. Do našeho týmu přinese nějaké nové zkušenosti. Myslím, že nám to pomůže.

Capitals jsou favority ve hře na -135. Celkem je stanoveno na 6 gólů.

podání forhendu badmintonu

Bodové celkové projekce nad/pod
Boston Bruins 70.5
Philadelphia Flyers 66.5
Washington Capitals 65.5
New York Islanders 64.5
Pittsburgh Penguins 64.5
New York Rangers 59.5
Buffalo Sabres 54.5
New Jersey Devils 52.5


Populární Problémy

Stan Wawrinka se zotavil poté, co prohrál první set proti Danielu Evansovi, protože švýcarský veterán dosáhl v pátek druhého kola.

Najděte perfektní tenisový dárek pro tenistu ve svém životě. Ručně jsme vybrali promyšlený výběr nejlepších nápadů na dárky, které vám pomohou snadno najít něco, co se jim bude líbit.

I když byste měli svému okolí věnovat velkou pozornost a dělat vše pro to, abyste se vyhnuli výhružným situacím, možná budete považovat za nutné bránit se před útočníkem. Můžete použít úder dlaní vzhůru a pokusit se zlomit ...

Jak oživit váš sexuální život. V dlouhodobých vztazích může jiskra, která byla kdysi cítit na začátku, časem odeznít. Možná jste se s partnerem usadili v intimnějším a pohodlnějším společném životě, a to je skvělé! Skvělý...

Odbarvení gumy na vašich botách je často způsobeno nahromaděním špíny a špíny, a přestože vám to může připadat opotřebované, můžete své boty s trochou úsilí oživit. Čištění gumové podrážky na botách může udržet ...

Novak Djokovič získal v neděli rekordní 9. titul na Australian Open, když ve dvou setech porazil Daniila Medveděva.