Jak vyměnit vodní filtr Keurig

Populární kávovary Keurig vaří šálky kávy tekoucí vodou přes plastové plastové kazety s jednou porcí. Každý Keurig obsahuje malý filtr na uhlí, který čistí vodu, která skončí ve vašem šálku kávy. Tyto filtry je třeba měnit zhruba jednou za dva měsíce. Chcete -li vyměnit filtr Keurig za nový, musíte nejprve otevřít horní část stroje a odstranit starý filtr. Před vložením nového filtru do stroje namočte nový filtr. Pokud máte model Keurig 2.0 (nebo novější), nezapomeňte nastavit elektronickou připomínku na další výměnu filtru.

Část 1 ze 2: Odebrání starého filtru

 1. Obrázek s názvem Výměna vodního filtru Keurig Krok 1

  1 Odstraňte horní část vodní nádrže Keurig. U většiny modelů Keurig je vodní nádrž umístěna na levé straně stroje. Úplné odstranění horní části nádrže vám umožní přístup k vodnímu filtru.
  • Filtr můžete vyměnit, pokud je v nádržce voda nebo je nádrž prázdná.


 2. Obrázek s názvem Výměna vodního filtru Keurig Krok 2

  2 Vytáhněte filtrační jednotku. Rukojeť horního držáku filtru bude trčet ve vodní nádržce. Uchopte pevně držadlo a vytáhněte ho z nádrže.
  • Dno jednotky držáku filtru bude zajištěno do plastových drážek na dně vodní nádrže. Možná budete muset jednotku držáku filtru pohnout zpět na místo nebo ji prudkým zatažením vyjmout.
  • Pokud máte Keurig řady Classic, váš filtr bude černý s kruhovým časovačem na konci. Pokud máte K200 Plus, bude filtr čistý a kratší, zatímco modely K300 a vyšší mají filtry vysoké, tenké a čisté.
 3. Obrázek s názvem Výměna vodního filtru Keurig Krok 3

  3 Otevřete držák filtru a použitý filtr zlikvidujte. Palcem a ukazováčkem sevřete jazýčky ve spodní části filtrační jednotky. Zatažením dolů uvolněte spodní držák filtru, poté vytáhněte starý filtr.
  • Starý filtr můžete vyhodit do kuchyňského koše.
  reklama

Část 2 ze 2: Instalace nového filtru

 1. Obrázek s názvem Výměna vodního filtru Keurig Krok 4

  1 Kupte si nový balíček filtrů Keurig. Vodní filtry Keurig se neprodávají jednotlivě, takže si budete muset koupit sadu. Obvykle se prodávají ve skupinách po 6 nebo 12. Keurig filtry najdete ve stejných obchodech, kde prodávají stroje Keurig. Zkontrolujte všechny obchodní nebo obchodní domy, které prodávají domácí potřeby, včetně Bed Bath and Beyond, Sears, Target a větších obchodů s potravinami.
  • Pokud raději nakupujete online, filtry Keurig se prodávají prostřednictvím velkých maloobchodníků, jako jsou Amazon a Walmart. Podívejte se také na webové stránky podniků, které skladují domácí potřeby.
  • Sady filtrů jsou relativně levné. V závislosti na počtu jednotlivých filtrů v balíčku se náklady mohou pohybovat mezi 5 a 10 USD.
 2. Obrázek s názvem Vyměňte vodní filtr Keurig Krok 5

  2 Namočte filtr do vody na 5 až 10 minut. Než do Keurigu nainstalujete nový filtr a uvaříte první šálek kávy, musí filtr nasáknout a absorbovat vodu. Naplňte šálek nebo misku částečně vodou a vložte filtr dovnitř. Ujistěte se, že je filtr zcela ponořený.
  • Filtr bude zpočátku plavat, ale absorbuje vodu a po 10 minutách klesne na dno šálku nebo misky.
 3. Obrázek s názvem Výměna vodního filtru Keurig Krok 6

  3 Opláchněte filtr. Nejlepších výsledků dosáhnete, když filtr po namáčení opláchnete vodou z vodovodu. Udržujte vodu z vodovodu ve středním průtoku a filtr propláchněte celých 60 sekund.
 4. Obrázek s názvem Výměna vodního filtru Keurig Krok 7

  4 Opláchněte spodní držák filtru. Spodní držák filtru bude mít na spodní straně tenkou síťovinu. Opláchněte je vodou z vodovodu, abyste odstranili veškeré nečistoty nebo nečistoty, které se mohly nahromadit při běžném používání.
  • Nechte strany spodního držáku filtru také rychle opláchnout.
 5. Obrázek s názvem Výměna vodního filtru Keurig Krok 8

  5 Vyměňte filtr v jednotce tělesa filtru. Zasuňte nový filtr do držáku filtru zaoblenou horní stranou nahoru. Umístěte spodní držák filtru na místo pod ním. Síťované dno dolního držáku filtru by mělo zakrývat ploché dno textilního filtru. Zaklapněte 2 strany držáku filtru na místo kolem filtru.
 6. Obrázek s názvem Výměna vodního filtru Keurig Krok 9

  6 Otočte náhradní volič o 2 měsíce dopředu. Otočný knoflík pro výměnu je umístěn v horní části rukojeti jednotky pro výměnu filtru. Je to o velikosti vašeho palce a zobrazí čísla 1–12 (každé z nich znamená odpovídající měsíc). Otáčejte knoflíkem ve směru hodinových ručiček, dokud indikátor neukáže na měsíc 2 před aktuálním měsícem.
  • Pokud je tedy aktuálně říjen (měsíc 10), nastavte náhradní číselník na 12 (prosinec).
  • Keurig použije toto nastavení ke spuštění elektronické připomenutí za 2 měsíce. Připomínku však musíte nastavit ručně.
 7. Obrázek s názvem Vyměňte vodní filtr Keurig Krok 10

  7 Nastavte Keurig tak, aby vám připomínal další výměnu filtru. Váš Keurig má nastavení, které vám umožní upozornit vás na výměnu vodního filtru každé 2 měsíce. Pokud jste správně otočili náhradní volič o 2 měsíce dopředu, můžete připomenutí zapnout prostřednictvím elektronické nabídky. Přejděte na „Nastavení“ a vyberte „Připomenutí vodního filtru“. Vyberte „Povolit“.
  • Na základě konkrétního modelu a generace vašeho stroje Keurig se jeho nabídka může mírně lišit.
  • Starší modely (před Keurig 2.0) nemusí mít funkci elektronického připomenutí.
 8. Obrázek s názvem Výměna vodního filtru Keurig Krok 11

  8 Vložte vodní filtrační jednotku do zásobníku Keurig. Jakmile smontujete filtrační jednotku, vložte ji zpět do Keurigova vodního filtru. Vnější strana spodního držáku filtru zacvakne na místo, když je pevně zatlačíte dolů na dno nádrže.
  • Pokud filtr nezapadne na místo, zkontrolujte, zda jste správně zarovnali drážky na spodní straně spodního držáku filtru se zvýšeným plastem na podlaze vodní nádrže Keurig.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Má Keurig k50 vodní filtr? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Zaměstnanci wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď Ano, má vodní filtr a můžete si zakoupit startovací sadu Keurig Water Filter, která je vhodná pro model Keurig K50.
 • Otázka Jak často měníte filtr v Keurigu? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď Společnost Keurig doporučuje, aby byly filtry měněny každé dva (2) měsíce, pokud je Keurig používán každý den. Pokud jej nepoužíváte denně, vyměňte filtr po 60 doplnění nádrže.
 • Otázka Keurig 2.0 je dodáván s vodním filtrem? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď personálu redakce wikiHow Zaměstnanci Budete muset zakoupit startovací sadu vodního filtru Keurig 2.0 jako příslušenství, které je kompatibilní s Keurig 2.0. Dodává se s filtračními kazetami, ale poté, co byly použity, je budete muset nadále kupovat samostatně.
 • Otázka Mají Keurigové filtry? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Zaměstnanci wikiHow Zaměstnanci Redakce Odpověď Keurigové mají startovací sady filtrů, které lze zakoupit jako samostatné příslušenství a přidat do vašeho modelu Keurig. Určitě si pořiďte filtrační sadu Keurig, která odpovídá vašemu modelu Keurig. Jakmile jsou filtry ve startovací sadě spotřebovány, budete si muset koupit nové.
 • Otázka Kde najdu vodní filtr na mém Keurig 425 Plus 2.0? Neexistuje žádný držák filtru. Uprostřed nádrže na vodu byste měli mít čirou plastovou věž, to je váš držák filtru (pokud ho někdo nevyhodil a nechtěl dál kupovat filtry, nebo filtruje vodu samostatně). Kroutit věží přímo nahoru a ven, sejmout spodní víčko a vyměnit starý cihlový čajový sáček s vodním filtrem. Keurig navrhuje, abyste filtr vyměňovali každé 2 měsíce.
 • Otázka K čemu slouží oranžovo-bílá plastová koule uvnitř Keurigu? K čištění vstupní jehly. Umístěte jej do stroje jako lusk a poté několikrát sestupte dolů, abyste vyčistili jehlu vstupního vedení.
 • Otázka Na svém starém stroji Keurig, číslo modelu K40 nemohu najít filtr. Co bych měl dělat? Je to proto, že se nezdá, že by to prodávali s tímto strojem Keurig. Je to samostatná část, kterou je třeba zakoupit.
Nezodpovězené otázky
 • Kde je vodní filtr na K40?
 • Má Keurig K-Duo vodní filtr, který je třeba vyměnit?
 • Mají všechny Keurigy filtry?
 • Nemám nástroj ke změně filtru pomocí. Kde si mohu koupit jeden?
 • Kde se na Keurigu nachází vodní filtr?
Zobrazit více nezodpovězených otázek Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Doporučujeme, abyste stále měnili filtr Keurig každé 2 měsíce, i když v zařízení používáte pouze pramenitou nebo destilovanou vodu. Filtr se stále může ucpat nečistotami.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Pokud nemáte zkušenosti s dětmi, možná neznáte nejlepší způsob, jak držet dítě. Při držení dítěte se snažte držet dítě vodorovně a podepírat ho oběma pažemi. Pokud byste chtěli zkusit něco jiného, ​​...

Hledáte přímý přenos Denver vs Umass? Zde je návod, jak sledovat hru Frozen Four online bez kabelu.

Jak nosit ortézu na krk. Pokud jste utrpěli zranění nebo se zotavujete z chirurgického zákroku, může váš lékař požadovat, abyste po určitou dobu nosili měkkou nebo tvrdou ortézu. Ortéza nebo límec jsou navrženy tak, aby minimalizovaly pohyb ...

Rus vyhrál 5 Majors, dokonce dokončil kariérní grandslam.

Navzdory své dominanci na French Open si Rafael Nadal ze strany bookmakerů k vítězství ve Wimbledonu příliš nezvykl.