Taylor Fritz uvádí nový sponzoring oblečení Hugo Boss před 2024 BNP Paribas Open

Šampion Indian Wells z roku 2022 dříve nosil Nike od roku 2016.Úterní Eisenhower Cup smíšená čtyřhra na BNP Paribas Open nesloužil jen jako zábavný způsob, jak se největší tenisové hvězdy vyladit na první kombinovanou akci ATP Masters 1000 a WTA 1000 roku. Sloužil také jako a hlavní přehlídka nového sponzora oblečení pro nejvýše postaveného Američana Taylora Fritze : Světová dvanáctka se rozešla s Nike, kterou nosil od roku 2016, a přidává se k Hugo Bossovi jako ambasador značky.

Společnost následně potvrdila svou novou smlouvu s Fritz Wednesday v tiskové zprávě , který řekl, že to bude oblékat Fritze nejen na kurtu, ale na 'všech oficiálních akcích, momentech na červeném koberci a rozhovorech.'„Jsem nadšený, že se mohu připojit k rodině BOSS. Ve své tenisové kariéře i v osobním životě se snažím podávat výkony na 110 %, přijímat nové výzvy a zůstat věrný sám sobě – takže mě inspirují hodnoty této značky, kterými je žít život podle sebe a „být svým vlastním ŠÉFEM, “ řekl Fritz v prohlášení.

„Těším se, až přivedu na kurt své nejlepší, nejBOSSovské sebevědomí ve sportovním oblečení, které kombinuje chytrou estetiku se vzrušujícími funkcemi založenými na výkonu.“

Fritz se připojuje k Matteu Berrettinimu jako ATP tváře značky.Fritz byl v úterý večer oblečen do oděvu Hugo Boss, když se s Arynou Sabalenkovou střetli s Caroline Wozniacki a Holger Rune na exhibiční akci pouze v tiebreakech, na níž se ve čtyřech z posledních pěti let sešli nejlepší hráči ATP a WTA v Indian Wells. Fritz se připojuje k Matteu Berrettinimu, kdo vyhrál Hugo Boss od roku 2022 , jako vysoce postavení klienti na turné ATP; na začátku roku 2024 značka oznámila svůj vpád dámské tenisové oblečení podepsáním rostoucích mladých Němek Noma Noha Akugue, 20, a Ella Seidel, 19.

Značka si škádlila, že Fritzův první oficiální vzhled na kurtu v Tennis Paradise se bude skládat z „polo trička a šortek, koordinační čelenky a tašky na soupravu“.

Daniel Grieder, generální ředitel Hugo Boss, dodal, že Fritz „dokonale ztělesňuje“ hodnoty značky a oslavoval ho jako „skvělou osobnost na kurtu i mimo něj“.Šampion z roku 2022 Fritz debutuje v Hugo Boss v Indian Wells.

'Touto spoluprací dále rozšiřujeme naši angažovanost v tenise a posilujeme 24/7 lifestylový přístup BOSS,' dodal Grieder. 'Taylor je v současnosti nejlepším americkým tenistou a bude hrát klíčovou roli při oslovování našich fanoušků v Severní Americe, což je pro nás důležitý trh, a zároveň inspirovat naše spotřebitele po celém světě.'

live streaming alabama vs ole miss

Fritz je v Indian Wells nasazen na 12. místě a svůj nový vzhled bude debutovat ve druhém kole proti Pavlu Kotovovi nebo Alejandru Tabilovi.

Populární Problémy

Část 1 finále 'The Bachelorette' 2019 se koná dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu končící 15. sezónu online prostřednictvím živého přenosu.

Hyperextenze, nazývané také prodloužení zad, jsou v podstatě opakem sed-leh. Je to podobný pohyb, ale místo vpřed se ohýbáte dozadu. Normálně ke správnému cvičení potřebujete speciální lavičku, ale pokud jste jako ...

V sobotu večer se koná vysílání Creative Arts Emmys. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Ať už jde o přátelský polibek na tvář nebo o kompletní líčení, líbání je jedním z největších přírodních potěšení života. Zatímco dobrý polibek může zvýšit pocity intimity a lásky, které máte ke svému partnerovi, špatný polibek může ...

Jakmile se švábi stanou doma v domě, může být velmi obtížné je vyhodit. Mohou se občerstvit jídlem, poškodit tapety, knihy a elektroniku. Mohou také šířit choroboplodné zárodky kontaminací potravin, ...

„Young Sheldon“ je zpět ve 3. sérii, která má premiéru ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.