Jak sledovat premiéru seriálu „Pearson“ online bez kabelu

Isabella Vosmikova / USA Network Gina Torres ('Firefly') se vrací do role Jessicy Pearsonové v jejím novém spin-off pořadu 'Suits'.Gina Torres se vrací do USA jako Jessica Pearson ve své vlastní Obleky spin-off. Pearson se točí kolem titulární postavy, která se přizpůsobila Chicagské politice poté, co byla nedávno v New Yorku vyloučena.

Sériová premiéra filmu Pearson je středa 17. července ve 22 hodin ET/PT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z USA a Pearson na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

USA jsou jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Pearson na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují USA.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos z Pearson na počítači prostřednictvím webu PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně USA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Pearson na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Premiérový náhled série „Pearson“

Poté, co se Jessica Pearson (Gina Torres) zbavila ostudy v drsném soudním systému v New Yorku, zkouší štěstí v dole a špinavém světě chicagské politiky. Jessica, nově jmenovaná opravářkou pravé ruky starosty Chicaga Bobbyho Novaka (Morgan Spector), se rychle zapletla do křivého a nebezpečného nového světa, kde má každá akce dalekosáhlé důsledky. Se svým nutkáním vyhrát je Jessica nucena sladit svou nezastavitelnou snahu s touhou udělat správnou věc - dvě věci, které jsou velmi v rozporu.

Výkonný producent Obleky tvůrce Aaron Korsh s Danielem Arkinem na palubě showrunnera, nový šéf Pearsona, potenciálně zkorumpovaný Novak, zatlačí Pearsona na pokraj, když je nucena zapracovat do své role fixátorky svoji vlastní agendu. Příběh, který se odehrává, je politickým noirovým dramatem, které zvýší sázky pro Pearsonovou, když se učí, jak přežít bez soudní síně, která by ji podpořila. (Přemýšlejte o právnících Obleky byli zlí? Její nová posádka zanechává těla, když si dělají nepřátele.)

Jessica je spojnicí mezi nimi Obleky a Pearson , řekl Arkin . Má to Obleky „DNA, ale chtěli jsme, aby koncept seriálu byl odvážnější, syrovější, reálnější a aby ukazoval více aspektů její osobnosti a života.

Jessica si musí vydělat na rodinu, řekl Torres . To jsou úplně jiní lidé. Je to úplně jiný svět. Ona je nezná. Neznají ji. Nevědí, jestli mi věří. Totéž lze říci o Pearsonově tetě a bratranci, které se přestěhovala do Chicaga, aby se seznámila.

Spojení s Torresem je Bethany Joy Lenz ( One Tree Hill ) jako Keri, která bude s Pearsonem rozhodně chodit od prstů k patě. Simon Kassianides ( Agenti S.H.I.E.L.D. ), Eli Goree ( Riverdale ), Isabel Arraiza ( Přísaha ) a Chantel Riley ( Wynonna Earp ) také co-star. Torres také potvrdil, že Jeff Malone (DB Woodside) je stále Jessiciným přítelem, když jsme si je vyzvedli v Chicagu.

Přestože je Pearson souborem série, zůstává kořenem a srdcem spin-offu. Podle věže „diváci mohou očekávat plně rozvinutou ženu a to, co ji stojí být na vrcholu své hry ... Vždy sloužila firmě, ale nyní slouží svému vlastnímu životu. Jak to vypadá?


Populární Problémy

Jak jíst s oddělovači v ústech. Separátory jsou kovové nebo gumové zařízení umístěné mezi zuby, aby se vytvořil prostor pro rovnátka. Https://www.nationwidechildrens.org/dental-wearing-separators Separátory mohou způsobit, že vás zuby budou bolet a ...

Jak si užít léto (dospívající dívky). Když se blíží léto, možná nevíte, co dělat s veškerým volným časem na rukou. Naštěstí v nadcházejících měsících existuje spousta způsobů, jak bojovat s nudou. Zkuste se dostat ven a ...

Tým USA basketbal pokračuje v přípravných zápasech olympijských her v úterý zápasem s Argentinou. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.

Djokovič nakupuje dodávky 2013 nejdražších sýrů na světě

Jak hrát jako liška v Super Smash Brothers Melee. Pokud chcete rychlou a všestrannou postavu, Fox je postava pro vás. Fox je široce považován za nejlepší postavu ve hře díky své úžasné kombinační schopnosti, rychlé a silné ...

Tigres UANL se utká s Leonem v otvíráku Ligy MX Clausura každého týmu 2021. Zde je návod, jak můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.