Jak se dívat na Louisville vs Bellarmine Basketball online bez kabeluFoto: Streeter Lecka/Getty Images Útočník Louisville Junior Jordan Nwora

kde mohu sledovat zrušení

Louisville Cardinals hrají svou jedinou exhibiční hru v úterý večer proti divizi II Bellarmine Knights, v rámci přípravy na velmi očekávanou kampaň 2019-2020.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude na ACC Network Extra, kterou lze pouze sledovat na ESPN.com nebo aplikace ESPN. Není to skutečný televizní kanál.

Abyste mohli sledovat ACC Network Extra, budete se muset přihlásit u poskytovatele kabelových služeb, který zahrnuje ACC Network v balíčku kanálů. Pokud ale nemáte kabelový kanál nebo tento kanál nemáte v balíčku, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících streamovacích služeb pro živé televizní vysílání, které zahrnují síť ACC, a poté tyto přihlašovací údaje použít ke sledování na digitálních platformách ESPN :

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny televizních pořadů a filmů podobného Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně sítě ACC. Pokud si chcete ACC Network ponechat dlouhodobě, jedná se o nejlevnější streamovací službu, která ji obsahuje.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a pak můžete sledovat Louisville vs Bellarmine na ACC Network Extra naživo na svém počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Sling TV

Síť ACC je součástí balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra.

jak lámat v teniskách

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat živý přenos Louisville vs Bellarmine na ACC Network Extra ve vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , s horními třemi balíčky včetně sítě ACC.

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat Louisville vs Bellarmine na ACC Network Extra ve svém počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Stačí se přihlásit pomocí přihlašovacích údajů PS Vue.


Náhled Louisville vs Bellarmine

Mužský basketbalový tým Louisville Cardinals odehraje v úterý večer exhibiční zápas v KFC Yum! Center proti jednomu z nejlepších týmů v divizi II, Bellarmine Knights.

Louisville vstupuje do sezóny 2019-2020 s velkými očekáváními, v předsezónní anketě AP se umístil na 5. místě.

najít tenisového instruktora

Cardinals vrací šest ze svých nejlepších sedmi střelců z kampaně 20-14 v minulé sezóně a letos se na palubu dostává 10 nejlepších náborových hráčů.

V této sezóně bude středem pozornosti útočníka Louisville Junior Jordan Nwora. Nwora, který měl v minulé sezóně průměrně 17 bodů na zápas, byl vyhlášen nejlepším hráčem roku ACC v sezóně 2019 a agentura Associated Press jej vybrala do preseason All-American týmu prvního týmu.

Trenér druhého ročníku Chris Mack se bude snažit zlepšit sezónu, která skončila v prvním kole turnaje NCAA, když sedmého nasazeného kardinála rozrušilo č. 10 Minnesota, 86–76.

Louisville vyhrál 20 nebo více her v každé z posledních 17 sezón; výkon sdílí pouze Kansas, Duke a Gonzaga.

Cardinals zahájí svou pravidelnou sezónu ranou bitvou ACC v Miami 5. listopadu v 18:30. ET.

Mezitím, jejich soupeř pro exhibiční hru, Bellarmine, také vkládá velké naděje do nadcházející sezóny.

sledujte online hru beranů online zdarma

Rytíři jsou zařazeni na 3. místo v předsezónním hlasování divize II od Street and Smith’s a přicházejí mimo sezónu, ve které prošli 28-5, vyhráli svůj třetí titul v řadě konference Great Lakes Valley Conference a vystoupili po jedenácté v řadě na turnaji NCAA.

Bellarmine zaznamenala v posledním desetiletí mnoho úspěchů, když v roce 2011 vyhrála národní mistrovství NCAA Division II a v letech 2012, 2015 a 2017 se zúčastnila Final Four.

Rytíři se v letech 2020-21 přesouvají do divize I NCAA, kde se připojí ke konferenci Atlantic Sun.

Bellarmine nebude muset kvůli úternímu zápasu cestovat daleko, protože se nachází méně než čtyři míle od kampusu University of Louisville.

Číst úplné poznámky ke hře zde .

POSLEDNÍ SCHŮZE:
Louisville porazil Bellarmine 81-60 v exhibiční soutěži 28. října 2018.


Populární Problémy

Jak zabránit pocení dlaní. Příliš zpocené dlaně mohou být nepříjemné a trapné. Během pracovních pohovorů, prvních rande a událostí, které mohou zahrnovat nadšení, budete chtít nechat zpocení za sebou. Pokračujte v čtení, abyste zjistili, jak můžete ...

Eugenie Bouchardová po svém vítězství v Melbourne 23. ledna (IANS) Světová jednička č. 7 Eugenie Bouchardová zlehčila kontroverzi a prohlásila, že je v pořádku

Bývalý světový hráč číslo 1 Andy Murray se dnes po uzdravení z COVID-19 pravděpodobně vrátí k tréninku.

Jak zlepšit svůj krok. Rychlost běhu vychází z délky a rychlosti vašeho kroku. Pokud chcete zvýšit rychlost bez zranění, budete muset trénovat svůj krok, abyste dosáhli optimálního výkonu. K tomu budete muset připravit ...

Favoritka titulu Serena Williamsová se ve druhém kole Australian Open utká s kanadskou Eugenie Bouchardovou. Zde je návod, jak sledovat zápas bez kabelu.