Jak se bavit uvnitř v den sněhu (dospívající dívky)

Když vám zima dá dar sněhového dne, neztrácejte ho tím, že budete ležet kolem domu a procházet stejné staré kanály sociálních médií. Sněhové dny jsou ideální příležitostí, jak se osvobodit od obyčejných rutin, a proto si naplánujte něco zvláštního. Ať už plánujete lázeňský den, vytvoříte jedinečnou výzvu pro sociální média pro své přátele nebo se podíváte na staré filmy, udělejte si den na zapamatování!

Metoda 1 ze 4: Zůstat aktivní uvnitř

 1. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky) Krok 1

  1 Uspořádejte improvizovanou taneční párty. Taneční večírky jsou skvělý způsob, jak se zapotit a přitom si pořádně zatančit. Přesuňte co nejvíce nábytku a vytvořte taneční parket. Najděte nebo si vytvořte seznam skladeb pro taneční párty. Pak začněte tančit.
  • Weby jako Pandora a Spotify jsou dobrým místem pro hledání taneční hudby.
  • Pokud máte kolem domu barevná světla nebo jiné dekorace, můžete svůj taneční parket ozdobit, ale není to podstatné. Nejdůležitější je rozhýbat se!


 2. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky) Krok 2

  2 Soutěžte proti rodině a přátelům s halovým štafetovým závodem. Možná nebudete mít dost lidí nebo místa pro svůj typický štafetový závod, ale můžete si vytvořit upraveného pro vnitřní prostory. Vytvořte si seznam absurdních úkolů - jako je umytí misky obalené sirupem, výměna žárovky a běhání do sklepa, kde 10krát převrátíte pohovku. Poté vyberte 2 lidi, kteří budou závodit a plnit úkoly.
  • Pokud je ve vašem domě hodně lidí, můžete závodit se dvěma lidmi najednou a nechat vítěze soutěžit proti sobě, dokud nezískáte jediného vítěze!
  • Vítěz každého kola může vytvořit další seznam úkolů.
 3. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky) Krok 3

  3 Vytvořte si cvičební plán v interiéru. Hledejte online videa o cvičení zdarma nebo získejte nápady na cvičení z aplikací, jako je Fitness Class nebo 7 Minute Workout Challenge. Vyberte jedno cvičení. Nebo si vytvořte vlastní bootcamp doma tím, že si kolem svého domu nastavíte stanice pro různá cvičení, abyste mohli běhat ze stanice na stanici a procvičit si vše.
  • I když jste uvnitř, nezapomeňte se zahřát chůzí po schodech, běháním na místě nebo skákáním.
  • Zvažte vyzkoušení opěradla, dřepů na židlích nebo shybů. Nepřehánějte to a nikdy nezkoušejte něco, čemu nerozumíte, bez dohledu trenéra nebo rodiče.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Zkouším něco nového

 1. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky) Krok 4

  1 Naučte se nové dovednosti. Zapište si některé dovednosti, které byste chtěli rozvíjet - například malování, tanec, vaření nebo kódování. Vyberte si jeden a využijte svůj sněhový den k tomu, abyste se začali učit sami.
  • Pokud máte zájem o malování, vyzvěte se k dokončení obrazu do konce dne! Pokud nemáte zásoby nebo nevíte, jak začít, proveďte průzkum jak malovat a vytvořte si seznam všeho, co budete potřebovat.
  • Pokud se chcete naučit kódovat, existuje online mnoho bezplatných zdrojů jako Codeacademy, Khan Academy a WikiHow, které vás naučí kódovat. Pokud jste začátečník, zvažte to počínaje HTML .
  • Naučte se vařit tím, že začnete s jednoduchými recepty jako lahodná polévka nebo cookies . Nebo pokud jste již zkušeným kuchařem, zvažte přípravu komplikovaného, ​​vícechodového jídla pro své přátele nebo rodinu.
 2. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky) Krok 5

  2 Proměňte místnost v elegantní a stylovou dekovou pevnost. Přikrývkové pevnosti nejsou jen pro děti. Vytvořte deku pevnost pomocí nábytku, přikrývek a prostěradel. Pak proměňte svou pevnost v dokonalé setkání na sněhu s dekoracemi, jako jsou řetězová světla, roztomilé polštáře a rostliny. Přineste do pevnosti notebook nebo dokonce televizi a nahrajte své oblíbené svačiny na podnos, abyste je mohli přinést i dovnitř.
  • Na závěr přikryjte své nejroztomilejší povlečení a přikrývky, takže zvenčí to vypadá skvěle.
  • Nezapalujte svíčky ani nezakrývejte žárovky pod dekami, protože by to mohlo způsobit požár.
 3. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky), krok 6

  3 Skrčte se do nové knihy. Vyzvěte se, abyste se dozvěděli více o novém tématu. Pokud je něco, o čem jste přemýšleli nebo pokud váš učitel nedávno řekl něco, o čem byste se chtěli dozvědět více - například o tom, že vědci nedávno našli led na Měsíci - vyhledejte knihu na toto téma.
  • Možná vám doma nic neleží, ale můžete si koupit elektronickou knihu online nebo navštívit web veřejné knihovny a bezplatně si ji vyhledat. Některé veřejné knihovny mají také možnost chatu, takže si můžete promluvit s knihovníkem, který vám pomůže najít knihu.
 4. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky) Krok 7

  4 Vytvořte si hudební seznam skladeb na sněhu. Naplňte svůj domov relaxační, chladnou hudbou. Může být zábavné vyzvat se k naplnění seznamu skladeb zcela novou hudbou. Pokud jsou prázdniny, zvažte prázdninové melodie. Nebo si vyberte písničky z jakéhokoli žánru, který vám zimu připomíná.
 5. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky), krok 8

  5 Sledujte nové filmy a dokumenty. Když máte tolik času, rozdělte se a podívejte se na nové filmy. Oskarové dokumenty a filmy jsou skvělým způsobem, jak začít rozšiřovat své povědomí o filmu. Zvažte filmy vyrobené v minulosti a zjistěte, zda se vám líbí! reklama

Metoda 3 ze 4: Vzdálené propojení s přáteli

 1. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky), krok 9

  1 Vyzvěte přátele k fotografické soutěži inspirované sněhem. Místo náhodného zveřejňování selfie ve vašem PJ pozvěte své přátele, aby poslali obrázky inspirované sněhem. Požádejte všechny, aby skupině poslali své fotografie, a poté hlasujte o vítězi.
  • Pro inspiraci pořiďte fotografie sněhu z oken nebo otevřete okno a držte venku černý stavební papír, dokud na něj nepřistanou sněhové vločky. Přineste to dovnitř, přiblížte fotoaparátem a zachyťte přírodní krásy sněhových vloček!
  • Přineste sníh do interiéru a získejte kreativní fotografické operace. Transportujte sníh velkou lopatou nebo kbelíkem do vany nebo umyvadla. Vytvořte miniaturního sněhuláka v interiéru nebo „namalujte sníh“ tak, že do stříkací láhve s vodou přimícháte 3–7 kapek potravinářského barviva a sníh nabarvíte „barvou“ na obrázek.
 2. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky), krok 10

  2 Uspořádejte soutěž digitální módy. Najděte si roztomilý outfit online nebo v časopise a pošlete obrázek svým přátelům. Řekněte jim, že mají 20 minut na přepadení svých skříní a hledají vzhled inspirovaný vaší fotografií. Jakmile vyprší čas, nechte každého udělat si selfie v oblečení, které si vybral, a hlasujte pro vítěze!
 3. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky) Krok 11

  3 Začněte výzvu laskavosti. Pošlete zprávu skupině přátel (nebo zveřejněte příspěvek na jejich kanálech) a vyzvěte je, aby poslali 5 komplimentů za 5 minut. Pak závodte a najděte 5 lidí, abyste se pochválili!
  • Zvažte kompliment někomu ve škole, kdo osobně prožívá těžké časy nebo se v tuto chvíli může cítit vynechán.
 4. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky), krok 12

  4 Zavolejte nebo FaceTime s přítelem, kterého jste nějakou dobu neviděli. Sněhové dny jsou skvělou příležitostí, jak dohnat přátele, se kterými se dostatečně nevidíte. Zajistěte, aby měl váš přítel také sněhový den, a poté je překvapte telefonátem nebo textovou zprávou, abyste si jej naplánovali.
  • Zvažte zahájení filmu nebo show současně, abyste je mohli sledovat společně.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Relaxace s lázeňským dnem

 1. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky), krok 13

  1 Vytvořte si oázu podobnou lázním. Pusťte si relaxační lázeňskou hudbu. Zapalte svíčky. A nezapomeňte vypnout všechna elektronická zařízení, abyste nebyli rušeni. Pokud jste pozvali přátele nebo sdílíte svůj lázeňský den s rodinou, zvažte zřízení jednotlivých stanic pro různé služby (jako jsou obličeje a manikúra), abyste se mohli otáčet a sdílet zásoby.
 2. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky) Krok 14

  2 Naneste masku na obličej. Pokud jste si již zakoupili obličejovou masku, použijte ji jako součást lázeňského denního ošetření. Pokud však žádnou nemáte, můžete si vytvořit vlastní masku.
  • Na výrobu jogurtové masky smíchejte 1 polévkovou lžíci (15 ml) jemně mletých ovesných vloček s 1 polévkovou lžící (15 ml) čistého jogurtu a několika kapkami teplého medu. Masku naneste na obličej po dobu 10 minut. Poté opláchněte teplou vodou.
 3. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky) Krok 15

  3 Dej si obličej . Očistěte si obličej omytím teplou vodou a mýdlem. Před opláchnutím jej vetřete peelingem jemnými krouživými pohyby. Pak ošetřete si obličej párou zapnutím umyvadla tak horkým, jak jen bude, a držením obličeje nad párou. Až budete hotovi, naneste velkoryse mléko, aby byla pokožka jemná a omladila ji před drsným zimním větrem.
  • Pokud nemáte exfoliant, připravte si vlastní smícháním 1 šálku (240 ml) hnědého cukru, 1 šálku (240 ml) surových ovesných vloček a 1 šálku (240 ml) olivového oleje. Nebo můžete použít jen hrubou žínku.
  • Chcete-li zvýšit intenzitu úpravy párou, položte na hlavu ručník v plné velikosti, abyste nad umyvadlem vytvořili stan, který zachytí páru.
 4. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky), krok 16

  4 Užijte si manikúru. Před stříháním a pilováním nehtů si umyjte ruce. Namočte nehty a kůžičku do misky s teplou vodou na 10 sekund. Naneste lak na nehty a nechte zaschnout. Poté naneste čirý vrchní nátěr a nechte znovu zaschnout.
  • Při lakování nehtů provádějte tahy, které jdou nahoru od spodní části nehtu ke konci nehtu. Použijte tři tahy. Začněte středovým tahem uprostřed nehtu a poté přidejte tah na leštění na obě strany.
  • Ujistěte se, že máte v blízkosti odstraňovač laku na nehty a vatové tyčinky pro případ, že by bylo třeba opravit chyby.
 5. Obrázek s názvem Bavte se uvnitř v den sněhu (dospívající dívky) Krok 17

  5 Dopřejte si masáž. Pokud trávíte lázeňský den ve skupině, můžete se navzájem střídat při masážích. Ale i když vás sníh izoloval doma, je snadné si udělat masáž.
  • Užijte si masáž pokožky hlavy položením obou rukou na hlavu, oddělením prstů a třením všemi deseti prsty při jakémkoli pohybu, který cítíte nejlépe.
  • Uvolněte bolavé zádové svaly umístěním tenisového míčku do čisté ponožky a poté položením na tenisový míček-s míčem přímo na sval, který chcete uvolnit. Lehněte si na míč na 30 sekund a zhluboka se nadechněte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám dělat, když jsem sám doma? Mohli jste sledovat filmy s popcornem a horkým kakaem. Můžete také zkusit vymyslet nejpodivnější kombinaci potravin. Udělejte si vnitřní piknik!
 • Otázka Co mám dělat, když jsem ve sněhovém dni nemocný? Většinu věcí na tomto seznamu byste pravděpodobně mohli dělat, pokud to budete brát pomalu. Jen si zajistěte dostatek odpočinku a tekutin.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vytvořte si rozvrh a zapište si všechny věci, které chcete dělat, abyste si den užili naplno!
 • Zvažte využití sněhového dne jako příležitost strávit kvalitní čas se svou rodinou. S přáteli se vídáte pořád. Je to šance být s rodinou bez chybějících sociálních aktivit.
 • Pokud vás práce baví a chcete se cítit produktivní, chyťte se domácích úkolů nebo ukliďte skříň.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud plánujete aktivitu v domě někoho jiného, ​​zkontrolujte si zprávu o počasí, abyste se tam nezachytili přes noc, pokud se sníh prohlubuje!
reklama

Populární Problémy

Akupunktura může léčit celou řadu různých stavů, od bolestí krku a ranní nevolnosti až po bolesti loktů a zad tenisu. Https://medschool.ucsd.edu/som/fmph/research/cim/clinicalcare/Pages/About-Acupuncture aspx Pokud jste ...

Jak se dostat do formy pro jízdu na koni. Nejlepší způsob, jak se dostat do skvělé kondice a stát se dobrým jezdcem, je jízda. Mít silné svaly je polovina, ale trénovat mozek a oči a mít rovnováhu a kontrolu těla při pohybu ...

Získejte přehled o tom, jak sledovat celou show MTV VMA 2019 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů a navíc sledovat předvádění na červeném koberci.

Jak přesvědčit lidi. Přesvědčit lidi o tom, že cesta je ta nejlepší, je často velmi obtížné - zvláště když si nejste zcela jisti, proč říkají ne. Proměňte své konverzace a přesvědčte lidi o svém úhlu pohledu ....

Dominic Stricker postoupil do juniorského semifinále a nedávno prozradil, že se inspiruje Rogerem Federerem. Stricker se v semifinále utká s Juanem Bautistou Torresem a ve finále by mohl čelit kolegovi Švýcarovi.

16. sezóna seriálu The Bachelorette má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody v přímém přenosu online, pokud nemáte kabel.