Cincinnati 2021: Analýza losování mužů, náhled a předpověď | Západní a jižní otevřeno

Daniil Medvedev je nejlepším semenem na Cincinnati Masters

Daniil Medvedev je nejlepším semenem na Cincinnati Masters

ATP tour se tento týden přesouvá z Kanady do USA, kde je naplánováno zahájení hry 2021 Cincinnati Masters na 16. srpna. Je to poprvé od roku 2001, kdy se této akce nezúčastní žádný člen Velké 3 - Roger Federer, Novak Djokovic a Rafael Nadal.

Poté, co se všichni tři stáhli kvůli obavám ze zranění, bude nyní v čele týmu světová dvojka Daniil Medveděv. Stefanos Tsitsipas je druhým semenem, zatímco Alexander Zverev, který se vrací na turné po olympijských hrách, je nasazen jako třetí.

Rus Andrey Rublev je čtvrtým nasazeným, zatímco wimbledonský vicemistr Matteo Berrettini zaujímá páté místo. Berrettini bude hrát na turné poprvé od porážky s Djokovičem ve finále Wimbledonu.

Bez dalších okolků se podívejme na to, jak se očekává losování:

badminton, jak sloužit

1. čtvrtletí: Daniil Medvedev a Hubert Hurkacz opět na kolizním kurzu v Cincinnati Masters

Daniil Medveděv poté, co na Toronto Masters porazil Huberta Hurkacze

Daniil Medveděv poté, co na Toronto Masters porazil Huberta Hurkacze

Naočkovaní hráči: [1] Daniil Medvedev, [7] Pablo Carreno Busta, [9] Hubert Hurkacz, [13] Roberto Bautista Agut

Předpokládané čtvrtfinále: Daniil Medvedev vs Pablo Carreno Busta

Analýza : Nejlepší nasazený Daniil Medveděv byl ve druhém kole vylosován proti Brandonu Nakashimovi nebo Mackenzie McDonaldové. Nakashima i McDonald jsou v poslední době v dobrém kontaktu; první skončil jako finalista v Los Cabos a Atlantě a druhý dosáhl washingtonského finále.

Medveděvovým soupeřem ve třetím kole by mohl být Alexander Bublik, který byl v úvodu tažen čelit kvalifikaci. Pokud Bublik první dvě kola přežije, mohl by uspořádat své čtvrté setkání roku s Medveděvem.

To se ale snáze řekne, než udělá, protože Bublikův soupeř ve druhém kole by zvítězil ve střetu mezi Grigorem Dimitrovem a Roberto Bautistou Agutem. Zajímavé je, že Dimitrov i Bautista Agut podlehli Reilly Opelka na Toronto Masters.

Dimitrov, vítěz Cincinnati z roku 2017, vede v semifinále Bautista Agut 3-1 mezi sebou.

Na druhém konci čtvrtiny leží devátý nasazený Hubert Hurkacz, který ve čtvrtfinále Toronto Masters těsně prohrál s Daniilem Medveděvem. Polák v prvním kole narazí na Alejandra Davidoviče Fokinu.

Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz

Přestože Davidovich Fokina prohrál v prvním kole v Torontu, vstoupí do tohoto utkání s plnou důvěrou, protože proti Hurkace vlastní rekord 2: 0. Vítěz střetu Hurkacz-Davidovich Fokina mohl ve druhém kole narazit na dvojnásobného šampiona Andyho Murraye.

Soupeřem třetího kola Hurkaczu by mohl být sedmý nasazený Pablo Carreno Busta, který se ve druhém kole utká buď s Johnem Millmanem, nebo s Janem-Lennardem Struffem. Struff vede Millman 2-1 v head-to-head.

Předpokládané čtvrtfinále : [7] Pablo Carreno Busta def. [1] Daniil Medveděv

Zápasy předkola, na které si dát pozor: Brandon Nakashima vs Mackenzie McDonald, Grigor Dimitrov vs Roberto Bautista Agut, John Millman vs Jan-Lennard Struff.

2. čtvrtletí: Mohou Andrey Rublev a Denis Shapovalov znovu objevit svou formu?

Andrey Rublev

Andrey Rublev

nejlepší raketa na stolní tenis pro profesionály

Naočkovaní hráči: [4] Andrey Rublev, [6] Denis Shapovalov, [11] Jannik Sinner, [14] Alex de Minaur

Předpokládané čtvrtfinále: Andrey Rublev vs Denis Shapovalov

Analýza : Forma Andreje Rubleva je velkým otazníkem přicházejícím do Cincinnati Masters. Rus prohrál v prvním kole na olympijských hrách v Tokiu, než ve třetím kole Toronto Masters spadl na Johna Isnera.

V Cincinnati byl Rublev ve druhém kole vylosován tak, aby se střetl buď s krajanem Aslanem Karatsevem, nebo s šampionem 2016 Marinem Cilicem. Karatsev a Cilic se proti sobě postaví poprvé na turné; oba hráči předčasně opustili Toronto Masters.

Dušan Lajovic mezitím v prvním kole uzamkne rohy Gaelem Monfilsem. Monfils byl v první polovině roku v hrozné formě, ale zdá se, že konečně našel nějakou formu a dosáhl čtvrtfinále v Torontu.

Filip Krajinovic byl vylosován, aby v prvním kole narazil na 14. nasazeného Alexe de Minaura. De Minaur má za sebou třízápasovou sérii porážek a bude se snažit převrátit scénář na Cincinnati Masters, kde se chlubí společným nejlepším výsledkem Masters 1000 (3R v roce 2018).

Pokud by se Rus dostal tak daleko, mohl by být jeden z Lajovic, Monfils, Krajinovic a De Minaur Rublevovým soupeřem ve třetím kole.

Na druhém konci tohoto čtvrtletí bude nově korunovaný šampion Citi Open Jannik Sinner v prvním kole zkřížit meče s Federicem Delbonisem. Sinner prohrál svůj první zápas na Toronto Masters, ale to bylo pravděpodobně kvůli únavě, vzhledem k jeho obrovskému pracovnímu vytížení v posledních týdnech.

Jannik Sinner

Jannik Sinner

Poté, co si Sinner odpočinul týden, bude si v Cincinnati užít, že se mu bude dařit. Italská senzace mohla ve druhém kole narazit na Johna Isnera nebo Camerona Norrieho.

Vzhledem k jeho nedávným úspěchům na velkých serverech (vítězství nad Kyrgiosem a Fritzem) bude Norrie proti Isnerovi nepatrným favoritem. Isner by mohl být pro toto utkání také trochu unavený, protože v době psaní je v semifinále v Torontu.

Isner a Norrie mají proti sobě bilanci 1: 1.

tipy a techniky pro stolní tenis

V prvním kole si také zkříží cestu Miomir Kecmanovic a Benoit Paire, přičemž vítěz se ve druhém kole utká s Denisem Shapovalovem. Fanoušky by poté mohlo čekat velkolepé předvádění agresivní střelby, protože Shapovalov by měl ve třetím kole čelit Sinnerovi.

Předpokládané čtvrtfinále : [11] Jannik Sinner def. [4] Andrey Rublev

Zápasy předkola, na které si dát pozor: Aslan Karatsev vs Marin Cilic, John Isner vs Cameron Norrie

3. čtvrtletí: Zlatou olympijskou medaili vede Alexander Zverev

Alexandr Zverev

Alexandr Zverev

Naočkovaní hráči: [3] Alexander Zverev, [8] Casper Ruud, [10] Diego Schwartzman, [15] David Goffin

Předpokládané čtvrtfinále: Alexander Zverev vs Casper Ruud

Analýza : Casper Ruud, nasazený jako osmý v Cincinnati, se v prvním kole rozloučil. Byl přitahován tváří v tvář Reilly Opelka nebo kvalifikaci ve druhém.

Opelka je v době psaní článku v semifinále týmu Toronto Masters.

Zástupkyně Wildcard Frances Tiafoe mezitím v prvním kole nastoupila proti Ugu Humbertovi. Ti dva mají proti sobě bilanci 1: 1. Vítěz střetu Tiafoe-Humbert se ve druhém kole utká buď s Danem Evansem nebo Diegem Schwartzmanem, ve třetím možná s Ruudem.

Jinde, 2019 vicemistr Cincinnati David Goffin se poprvé objeví na turné od zranění kotníku na Halle Open. Belgičan byl v prvním kole vylosován proti Guidovi Pellovi, proti kterému se chlubí rekordem 4: 1.

Pella a Goffin se proti sobě postavili naposledy na Cincinnati Masters 2019, přičemž první zvítězil ve dvou setech.

sledujte rick and morty s4 e2

Fabio Fognini se mezitím poprvé na turné srazí s Nikolozem Basilashvilim. Pokud by vyvázl bez úhony, bude čelit vítězi zápasu mezi Goffinem a Pellou.

Třetí nasazený Alexander Zverev dostal v prvním kole sbohem a ve druhém kole by mohl čelit Lloydovi Harrisovi nebo kvalifikaci. Zverevovým soupeřem ve třetím kole bude Goffin, Pella, Fognini a Basilashvili.

Předpokládané čtvrtfinále : [3] Alexander Zverev def. Ugo Humbert

Zápasy předkola, na které si dát pozor: Frances Tiafoe vs Ugo Humbert, Fabio Fognini vs Nikoloz Basilashvili

4. čtvrtletí: Stefanos Tsitsipas vede, Matteo Berrettini se vrací

Matteo Berrettini se svou trofejí pro Wimbledona a Giorgio Chiellini (zcela vpravo)

Matteo Berrettini se svou trofejí pro Wimbledona a Giorgio Chiellini (zcela vpravo)

Naočkovaní hráči: [2] Stefanos Tsitsipas, [5] Matteo Berrettini, [12] Felix Auger-Aliassime, [16] Cristian Garin

Předpokládané čtvrtfinále: Stefanos Tsitsipas vs Matteo Berrettini

Analýza : Wimbledonský vicemistr Matteo Berrettini se vrací na turné poprvé od finálové porážky s Novakem Djokovičem. Berrettini utrpěl na SW19 zranění stehna, které ho přinutilo odstoupit z tokijské olympiády.

semi westernový tenisový grip

Italovi se v Cincinnati podařila záludná remíza, ve druhém kole potenciálně čeká Američan Taylor Fritz s velkým podáním. Zatímco Berrettini dostal v prvním kole sbohem, Fritz zkříží meče s Albertem Ramosem-Vinolasem v otvíráku.

Fritz a Ramos-Vinolas se proti sobě letos postavili již dvakrát. Američan porazil Ramos-Vinolas na Australian Open, ale výsledek byl na Madrid Masters obrácen.

Ruska Karen Chačanovová byla mezitím zatažena k zablokování rohů kvalifikací v prvním kole. Potenciální střet druhého kola proti Martonu Fucsovicsovi nebo Felixovi-Augerovi-Aliassimovi by mohl být další pro úřadujícího stříbrného olympijského medailistu, poté by mohl čelit Berrettini.

Stefanos Tsitsipas je naočkován jako druhý na Cincinnati Masters

Stefanos Tsitsipas je naočkován jako druhý na Cincinnati Masters

Na druhém konci tohoto čtvrtletí Cristian Garin a Lorenzo Sonego otevírají své kampaně 2021 Cincinnati Masters proti kvalifikaci, než se potenciálně postaví proti sobě ve druhém kole. Domácí favorit Sebastian Korda mezitím hraje v prvním kole Laslo Djere, ve velkém se rýsuje zápas druhého kola proti Stefanosu Tsitsipasovi.

Vzhledem k formě, kterou Tsitsipas předvedl na Toronto Masters, kde je v době psaní článku v semifinále, bude mít Korda svůj úkol vystřižený. Řek by ve třetím kole mohl čelit Garinovi nebo Sonegovi za předpokladu, že ve druhém porazí Kordu.

Předpokládané čtvrtfinále : [2] Stefanos Tsitsipas def. Karen Khachannov

Zápasy předkola, na které si dát pozor: Marton Fucsovics vs Felix Auger-Aliassime

Semifinální předpovědi

Pablo Carreno Busta def. Jannik Sinner

Alexander Zverev def. Stefanos Tsitsipas

Předpověď na finále

Alexander Zverev def. Pablo Carreno Busta

Populární Problémy

Barcelona se v neděli utká s Realem Sociedad v otvíráku sezony La Ligy. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud žijete v USA.

Manny Pacquiao se vrací do ringu, aby v sobotu večer nastoupil proti Yordenis Ugas. Zde si můžete koupit boj.

Jak vyměnit rukojeť kriketové pálky. Kriket nemůžete hrát s pálkou, která postrádá přilnavost, protože pálka vám vyklouzne z rukou kvůli potu nahromaděnému během hraní. To platí zejména v případě, že hrajete v rukavicích. ...

UNC přebírá Texas A&M v Orange Bowl 2021 v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Robustní a silné podání je jednou z nejlepších zbraní v hráčském arzenálu a získání dobrého prvního podání pomůže hráči se od něj odhlásit.

Roger a Mirka Federerovi, kteří loni oznámili, že čekají přírůstek do rodiny, jsou údajně opět těhotná s dvojčaty.