Jak nosit ploché čepice

Ploché čepice jsou typem klobouku známého protáhlou strukturou a trojúhelníkovým bočním profilem. Tělo této čepice je přetaženo přes okraj a vytváří její ikonický tvar. Ploché čepice vypadají skvěle stylově ležérně i formálně a dodávají vašemu outfitu krásné britské kouzlo. Vyberte si rovnou čepici, která se pohodlně vejde do tvídového nebo vlněného materiálu, a přidejte ji ke svým podzimním a zimním outfitům a udělejte okouzlující doplněk.

Část 1 ze 3: Výběr vaší ploché čepice

 1. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 1

  1 Změřte si hlavu kolem čela, abyste určili velikost klobouku. Chcete -li zjistit, jakou velikost potřebujete, použijte svinovací metr. Umístěte svinovací metr na čelo a vezměte si ho kolem hlavy, dokud nedosáhnete stejného místa. Toto měření je velikost vaší hlavy v palcích nebo centimetrech. Poté online vyhledejte konvertor velikosti klobouku podle vaší polohy.
  • Některá místa, jako jsou Spojené státy, mají zvláštní velikosti klobouků. Jiné země používají pro stanovení velikosti měření s přesností na palce nebo centimetry.


 2. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 2

  2 Získejte rovnou čepici, která vám pohodlně sedí na hlavě. Když si vyberete klobouk, vyzkoušejte ho a zkontrolujte velikost, pokud můžete. Toto je nejpřesnější způsob, jak zjistit, zda vám klobouk sedí. Když si ho obléknete, zkontrolujte, zda dobře sedí, nebo zda je po stranách prostor navíc.
  • Pokud je klobouk příliš těsný, může vás bolet hlava.
  • Pokud je klobouk příliš volný, může ve větru odfouknout.
 3. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 3

  3 Vyberte si čepici z tvídové nebo vlněné látky, která vás zahřeje a bude stylová. Správné ploché čepice jsou vyrobeny z tlustého, teplého tvídu nebo vlny. Tyto látky jsou navrženy tak, aby udržely teplo, takže jsou skvělé na podzim nebo zimu. Navíc přicházejí v mnoha neutrálních barvách, takže v mnoha různých outfitech budete vypadat jako správný gentleman.
  • Můžete například jít s pevnou šedou tvídovou plochou čepicí.
 4. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 4

  4 Pokud chcete klobouk pro každý den, vyberte si neutrální, jednobarevnou plochou čepici. Nejběžnější je vidět jednobarevné ploché čepice, protože vypadají hezky a úhledně. Vypadají skvěle jak k neformálním, tak k oblékanějším outfitům, takže tento klobouk můžete nosit po celou sezónu bez ohledu na to, jaká příležitost to může být.
  • Mnoho tvídových klobouků má do látky všité jiné barvy. Tyto barvy jsou velmi jemné, ale usnadňují spárování s mnoha různými outfity.
  • Mezi běžné barvy patří černá, šedá, hnědá, hnědá a námořnická.
 5. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 5

  5 Pokud chcete vyniknout, jděte s pestrobarevným nebo prošívaným kloboukem. I když tyto klobouky nejsou tak běžné, můžete například najít ploché čepice s jasnými kostkovanými vzory nebo hlasitými odstíny modré, červené nebo zelené. Pokud jste si jisti barvami, zvažte výběr této možnosti.
  • Vypadá to skvěle například na golfovém hřišti.
  reklama

Část 2 ze 3: Spárování klobouku s oblečením

 1. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 6

  1 Spojte svůj klobouk s oblečením v kontrastních barvách pro každodenní vzhled. Pokud chcete nosit svoji čepici stále, je nejlepší zvolit oblečení v barvách, které nejsou super podobné barvě vašeho klobouku. Díky tomu budete vypadat stylově v neformálním i elegantním oblečení. Pokud nosíte oblečení, které je podobné barvě vašeho klobouku, může se zdát, že je vaše oblečení „matné“ a odhlíží.
  • Námořnická plochá čepice například skvěle vypadá s šedým a khaki oblečením. Můžete nosit šedé kalhoty na míru nebo khaki kalhoty a neutrální košili.
  • Pokud máte na sobě jasně modrou nebo červenou čepici, jděte s šedým nebo páleným oblečením, abyste vyvážili svůj odvážný klobouk.
 2. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 7

  2 Vyberte si oblek která odpovídá barvě vašeho klobouku pro styl dapper. Pokud chcete vypadat jako skutečný módní gentleman, vyberte si kalhoty, zapínání na knoflíky a sako stejné barvy jako váš klobouk. Tento vzhled noste na formálních událostech, jako jsou schůzky a večírky.
  • To se nedoporučuje pro každodenní nošení, protože monochromatické oblečení může být monotónní.
  • Například jděte s pevným černým nebo armádně zeleným oblečením.
 3. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 8

  3 Vytvořte si ležérní outfit s tričkem, džíny a sakem. Chcete-li při běhu nebo na oběd nosit svou čepici, zkombinujte ji s džíny a obyčejným nebo grafickým tričkem. Pro uhlazený dotek si oblékněte sako v neutrální barvě.
  • Jděte s tmavě vypraným denimem pro lichotivý pár, který můžete nosit s mnoha outfity.
 4. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 9

  4 Spojte si klobouk s vypasovanou košilí a kalhotami pro profesionální vzhled. Pokud chcete nosit klobouk na cestě do a z kanceláře, oblékněte si košili s knoflíkem zapnutou do pár vypasovaných kalhot. Poté si sundejte klobouk, než se dostanete do kanceláře, protože nejsou vhodné pro většinu kanceláří.
  • Vaše hlava tak může zůstat v teple i při dojíždění.
 5. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 10

  5 Přidejte pěkné kravata a kapesní čtverec na váš sako pro formální akce. Pokud chcete vypadat elegantně a rafinovaně, vyberte si barevné hedvábné nebo saténové kapesníčky a šálu. Vyberte si odpovídající barvy a vzory pro jednotný vzhled. Poté si kravatu nasaďte kolem krku a vložte kapsu do 1 z náprsních kapes.
  • Tento přízvuk je stylovou a formální příležitostí. Noste to například do divadla nebo koncertního sálu.
 6. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 11

  6 Noste tvíd nebo vlnu Bunda aby bylo v zimě teplo. Chcete-li dokončit svůj soubor v chladném počasí, vyberte si jako klobouk tvídovou nebo vlněnou bundu v kontrastní neutrální barvě. Bunda by vám měla dobře sedět v ramenou a zápěstí.
  • Délka bundy závisí na osobních preferencích. Můžete si pořídit například sako do pasu nebo do kabátu.
  • Pokud máte například tmavě hnědý klobouk, zvolte opálený nebo námořnický kabát.
 7. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 12

  7 Nasaďte si pár Oxfords nebo Brogues pro možnost efektní obuvi. I když můžete nosit téměř jakoukoli obuv s plochou čepicí, tyto možnosti jsou obzvláště atraktivní s plochou čepicí. Vyberte si boty v podobném odstínu jako vaše boty, například hnědé, námořnické nebo černé. Poté je noste se svým elegantním souborem.
  • Kromě toho můžete ke svým outfitům nosit boty a stylovou sezónní volbu.
 8. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 13

  8 Vyhněte se nošení ploché čepice se staromódními předměty, jako jsou podvazky. Pokud nosíte čepici se starodávnými, tradičně vypadajícími doplňky, jako jsou monokly, vycházkové hole nebo podvazky, může se váš outfit jevit jako kostým.
  • Místo toho noste klobouk s moderními, klasickými kousky pro nadčasový styl.
  reklama

Část 3 ze 3: Umístění klobouku

 1. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 14

  1 Na podzim a v zimě noste svou čepici, aby byla v dobrém stavu. Tyto klobouky jsou navrženy pro chladné počasí a jsou běžně vyrobeny z tlustého, teplého materiálu. Pokud budete v létě nosit rovnou čepici, potíte se přes ni.
  • V létě ani na jaře není nutné nosit vaši čepici.
 2. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 15

  2 Ujistěte se, že je klobouk správně nasazen, když si jej nasadíte. Některé ploché čepice mají na horní části okraje malý kovový patent. I když ne všechny klobouky tuto funkci mají, zaklapněte ji, pokud ji máte. 2 patentky můžete snadno připevnit rukama.
  • Okraj klobouku tak zůstane na svém místě.
 3. Obrázek s názvem Noste ploché čepice, krok 16

  3 Vytvarujte si okraj klobouku podle svého osobního vkusu. Plochou čepici můžete upravit tak, aby byla čepice pohodlnější nebo stylovější. Například držte okraj klobouku mezi oběma rukama a mírně jej ohněte, aby měl zakřivený vzhled. Je to skvělý způsob, jak do svého vzhledu přidat svůj vlastní osobní vkus.
  • Můžete také naklonit okraj klobouku na stranu pro elegantní styl.
  • Kromě toho nakloňte okraj mírně nahoru, abyste získali moderní twist.
 4. Obrázek s názvem Noste ploché čepice Krok 17

  4 Vyhněte se nošení ploché čepice dozadu. Plochou čepici lze sice nosit ležérně, ale tento moderní kloboukový trend není pro ploché čepice vhodný. Váš outfit vypadá trapně, protože ploché čepice jsou navrženy tak, aby směřovaly dopředu.
  • Představte si ploché čepice jako stylového staršího bratra ve srovnání s kšiltovkami.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsem dívka; s jakým oblečením to můžu nosit? Prostá bílá a černá může být vždy užitečná; s tím kloboukem může fungovat jednoduchá bílá košile s dlouhým rukávem, bunda Ramones a úzké džíny.
 • Otázka Mohu nosit tenisky s plochou čepicí? Pokud ano, jaký? MichelleF2 Ploché čepice mohou být samozřejmě univerzální k mnoha outfitům. Jak již bylo řečeno, je to více vintage styl a nosit velmi velké a okázalé tenisky může být příliš kontrastní. Zkuste jít spíše po uhlazených tvarech a neutrálních barvách.
 • Otázka Jaký je doporučený způsob praní ploché čepice? Allison H. Použijte jemný čisticí prostředek, jako je Woolite. Omyjte ji ve vlažné vodě a nechte 5-10 minut namočit. Poté mýdlo vyperte, dokud nezůstanou pěny.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ploché čepice jsou obvykle považovány za ležérnější než klobouky Fedoras .
 • Ploché čepice jsou také známé jako „čepice pro novinky“, „taxikáři“, „Gatsby“, „Ivy“ a „Jeff“.
 • Nemůžete najít kšiltovku, která se vám líbí? S ohledem na dělat si vlastní a přidat k tomu ten zvláštní nádech.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pro velmi formální příležitosti nemusí být ploché čepice vhodné. Pokud se chystáte na akci s černou kravatou, zvažte místo toho cylindr.
reklama

Populární Problémy

Patrick Mouratoglou a Serena Williamsová vytvořily jedno z dlouhodobějších partnerství trenérských hráčů v ženském tenise.

Jak posílit šlachy. Šlachy jsou šlachy, které spojují svaly s kostmi a poté přenášejí sílu z vašich svalů na vaše kosti, což umožňuje pohyb těla. Je důležité posílit šlachy i svaly, protože ...

Oficiálně se tomu už neříká občanská válka, ale Oregon vs Oregon State je stále jednou z nejlepších rivalit v okolí. Zde je návod, jak sledovat hru 2020 online.

Jak zabránit syndromu karpálního tunelu. Syndrom karpálního tunelu je stav způsobený nadměrným tlakem na střední nerv, centrální nerv v zápěstí. Tento stav může vést k necitlivosti, svalové slabosti a neustálé bolesti. Karpální...

Djokovič narazil až na dva ve wimbledonských sadbách

Tenisová hvězda Vergeer na invalidním vozíku odchází do důchodu