Živý přenos premiéry 6. série „Dobrá čarodějnice“: Jak se dívat onlinePunc

G ood čarodějnice 6. sezóna má premiéru v neděli 3. května na Hallmarku ve 21 hodin. ET. Od zvláštního říjnového filmu jsme neviděli novou epizodu a fanoušci jsou připraveni vrátit se do magie a uniknout realitě.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Dobrá čarodějnice Premiéra 6. série na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Hallmark na televizi Philo

Hallmark je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také se sedmidenní zkušební verzí zdarma (není nutná kreditní karta; pouze e-mailová adresa):

nejlepší ženská tenisová raketa 2016

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Dobrá čarodějnice Premiéra 6. série naživo na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na vašem telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní znovu sledovat většinu pořadů, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sledujte Hallmark na FuboTV

Hallmark, Hallmark Movies & Mysteries a Hallmark Drama jsou tři z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Dobrá čarodějnice Premiéra 6. série naživo na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

naučit se tenis

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny po jejich odvysílání (a někdy i déle), i když nezaznamenejte je.

kde tenis vznikl

Náhled na premiéru 6. série „Dobrá čarodějnice“

Zde je náhled Dobrá čarodějnice na večer.Hrát si

Video Video související s živým přenosem premiéry 6. série „Dobrá čarodějnice“: jak se dívat online 2020-05-03T20: 03: 57-04: 00

A tady je další náhled.Hrát si

Video Video související s živým přenosem premiéry 6. série „Dobrá čarodějnice“: jak se dívat online 2020-05-03T20: 03: 57-04: 00

Když skončila sezóna 5, Bailee Madison show opustila. Finále 5. sezóny bylo zaměřeno na její promoci a rozloučení s její postavou, Grace. To neznamená, že se Madison nikdy neobjeví Dobrá čarodějnice znovu. Znamená to jen, že už není pravidelnou sezónou a už ji neuvidíte v mnoha epizodách. O tři měsíce později, na konci finále 5. sezóny, se Sam a Cassie připravovali na zahájení další kapitoly svého života. Poté jsme krátce navštívili jejich další kapitolu s říjnovým filmem.

Dnešní epizoda - sezóna 6, epizoda 1 - se jmenuje Výročí. Popis zní: Cassie a Sam se připravují na oslavu prvního výročí svatby. Cassie vítá hosta Gray House Joy, který vypadá, že špehuje Merriwicky.

Obsazení uvedené pro dnešní epizodu zahrnuje:

 • Catherine Bell (Cassie)
 • James Denton (Sam)
 • Sarah Power (Abigail)
 • Catherine Disher (Martha)
 • Peter MacNeill (George)
 • Kylee Evans (Stephanie)
 • Rhys Matthew Bond (Nick)
 • Marc Bendavid (starosta Donovan Davenport)
 • Scott Gentleman (Adam)
 • Paula Boudreau (Dotty)
 • Katherine Barrell (Joy)
 • Courtney Deelen (Lisa Gold)
 • Andy Yu (pan Vandercleef)
 • Jhene Erwin (prodavačka)Plán nadcházejících epizod včetně titulů a popisů

Drobné spoilery pro zbytek sezóny jsou uvedeny níže.

Zde jsou názvy epizod a popisy dalších nadcházejících epizod po dnešním večeru.

podpěrná opěrka předloktí

Řada 6 Epizoda 2 se jmenuje Chilli a odvysílá se 10. května. Popis zní: Cassie pomáhá Joy označit narozeniny své matky vysazením stromu a objeví časovou kapsli, kterou Grace před lety pohřbila. Sam soutěží s oblíbenými Middletonem v chilli kuchařce. Hvězdy Catherine Bell a James Denton.

Řada 6 Epizoda 3 se nazývá Hodiny a vysílá se 17. května. Popis zní: Cassie, Abigail a Joy procházejte prodej nemovitostí, kde Joy doufá, že najde hodiny na rekonstrukci Marthy. Stephaniein bývalý manžel Wes přijíždí do města sbalit jejich společnou chatku.

Řada 6 Epizoda 4 se jmenuje Večeře a vysílá se 24. května. Popis zní: Martha vyplňuje jako místní publicistka rady Dear Debbie a dostává anonymní dopis, který přidává intriky během postupné večeře za účasti všech našich Middletonových párů.

Řada 6 Epizoda 5 se jmenuje Mandala a vysílá se 31. května. Popis zní: Cassie sleduje dočasnou profesorku dějin umění, zatímco Sam diagnostikuje Adama. Abigail a Donovan si uvědomují, že chybějící diamant z Middletonova pokladu může pomoci zlomit kletbu.

To je, pokud víme, pro nadcházející sezónu, ale vypadá to, že to bude skvělé.


Populární Problémy

Praskající klouby (nazývané také kloubní kavitace) se často cítí dobře, protože mohou uvolnit napětí a zvýšit rozsah pohybu. Prasknutí nebo uvolnění páteřních kloubů zad je obvykle bezpečné, pokud se provádí kontrolovaným způsobem a ...

Atraktivně uspořádaný ovocný talíř je ideální pro všechny příležitosti a může být tak jednoduchý nebo exotický, jak chcete. Navrhování vlastního zásobníku na ovoce je levnější než nákup v obchodě a vy si můžete vybrat, jaké ovoce ...

Jak si vyrobit kostým Britney Spears na Halloween. Poté, co humbuk kolem jejího incidentu s holením a debut v Cirkusu utichl, se popová hvězda Britney Spears znovu objevila na televizních obrazovkách po celé zemi. Její premiéra na Glee přilákala ...

Zde je návod, jak sledovat losování jackpotu Powerball v hodnotě 730 milionů dolarů online během vysílání nebo v televizi.

Podívejte se na živé video přenosy ze zákulisí DWTS All-Access pro 24. sezónu seriálu Dancing With the Stars.

Jak uvázat espadrilky. Espadrille je typ měkké obuvi, která je obvykle vyrobena z přírodních materiálů, jako je tkanina, lano a guma. Moderní espadrilles často obsahují tkaničky, které jdou různě dlouhé po noze. Jakmile si obujete boty, můžete ...