Jak hrát Grand Theft Auto 5 online

Grand Theft Auto 5 (GTA V) nabízí svým fanouškům online zážitek z otevřeného světa, kde mohou hráči společně plnit mise nebo soupeřit. Pokud chcete ze svého online zážitku vytěžit maximum a hrát jako skutečný profesionál, přejděte dolů na krok 1.

Část 1 z 5: Vytvoření postavy

 1. Obrázek s názvem Play Grand Theft Auto 5 Online Krok 1

  1 Vytvořte postavu. Způsob vytváření vlastní postavy v GTA V se liší od obvyklého procesu vytváření postavy. Nejde jen o přizpůsobení výšky, barvy nebo vzhledu vaší postavy. V této hře je tvorba postavy rozdělena do tří částí. Dědictví, životní styl a vzhled.
 2. 2 Vyberte si své dědictví. GTA V vám umožní vybrat si čtyři prarodiče, kteří ovlivní, jak budou vypadat vaši rodiče. Tito generovaní rodiče pak definují, jak bude vaše postava vypadat. To dává smysl, protože simuluje přirozenou metodu, jak náš fyzický vzhled ovlivňují naše kořeny. Můžete také upravit míru své podobnosti s rodiči.
 3. 3 Vyberte si svůj životní styl. Budete požádáni o rozdělení bodů do různých aktivit, které ovlivní schopnosti vaší postavy ve hře (například vytrvalost, sílu a střelecké schopnosti). Tento proces stále mírně ovlivňuje váš fyzický vzhled. Pokud například do atributu „Sedíte na gauči“ vložíte mnoho bodů, vaše postava rychle způsobí nadváhu.
 4. 4 Změňte svůj vzhled. Nastavte si věk, typ vlasů, barvu vlasů a další detaily vaší postavy. Zajistěte, aby byla vaše postava jedinečná, protože vás tato postava bude reprezentovat online. Pokud jste spokojeni s tím, jak vaše postava vypadá, zvolte „Uložit a pokračovat“.
 5. 5 Pojmenujte svoji postavu. Pojmenujte svoji postavu a připravte se na ponor do online světa GTA V! reklama

Část 2 z 5: Spuštění hry

 1. 1 Dokončete výukové mise. Vaše dobrodružství začíná příletem na letiště Los Santos. Lamar (z příběhového režimu GTA V) vás vyzvedne a vaše výukové mise začínají. Lamar vám okamžitě představí některé mise GTA V, které můžete hrát online.
 2. 2 Hrajte hezky s ostatními. Nebo ne. Mějte na paměti, že tyto výukové mise jsou skutečnými relacemi pro více hráčů s jinými online hráči. Je to dobrá šance, abyste po dlouhém tutoriálu získali představu o tom, co vás čeká.
 3. 3 Získejte odměny. Vzhledem k tomu, že výukové mise jsou skutečnými zápasy pro více hráčů, budete odměněni skutečnými body reputace (RP) a penězi hned po každé úspěšné výukové misi. RP je velmi důležitý, protože určuje vaše hodnocení online. Peníze nebo hotovost vám umožní koupit si zbraně, vozidla a další důležité věci online.
 4. 4 Prozkoumejte a seznamte se s mapou. Hned po dokončení výukových misí se nyní můžete volně procházet a dále prozkoumávat Los Santos a Blaine County. Na mapě se dozvíte základní oblasti. Mini -mapa vám také usnadní život, protože zobrazuje ikony mapy, které odpovídají různým místům v Los Santos a Blaine County.
 5. 5 Projeďte se. Projeďte se a začněte se seznamovat s nejrychlejšími cestami do míst a menšími detaily čtvrtí. To vám pomůže se ještě lépe zorientovat, abyste nemuseli mapu tak často kontrolovat. reklama

Část 3 z 5: Vyrovnávání jako profesionál

 1. 1 Začněte zvyšovat svoji hodnost. Můžete začít získávat RP (body reputace) a hotovost připojením se k online zápasům a přijímáním misí. Vaše RP určuje vaše online hodnocení v GTA V, takže pokud se chcete rychle zařadit, raději získáte hodně RP. Na své mapě se můžete podívat, kam se můžete zapojit do online zápasů nebo získat mise.
 2. 2 Vyberte si herní režim. Existuje několik herních režimů pro více hráčů, jako je Deathmatch, Race, Free Mode a další, ve kterých můžete soutěžit o odměny. Tyto zápasy pro více hráčů někdy zahrnují kooperaci, ale většinou je to každý muž sám za sebe, zejména se závoděním. Než se zapojíte do online relací, nezapomeňte svou postavu řádně vybavit.
 3. 3 Přineste zálohu. Spojte se s Lesterem a Martinem pro mise, které obvykle zahrnují týmovou spolupráci, jako jsou loupeže. Jak již bylo řečeno, nejúčinnějším způsobem, jak provádět mise na GTA V, je pozvat ostatní hráče, aby se připojili k vaší posádce, nebo se připojíte k jiným skupinám. Skupinové mise generují o 20% větší pověst než mise na sólo.
 4. 4 Dávejte pozor na policisty. Vyvarujte se vystrašení policistů. Znepokojení policistů během misí ztěžuje splnění vašeho úkolu. Je lepší nechat svou hvězdnou úroveň (varovnou úroveň) na nízké nebo ještě lepší, nulové, aby vaše hodnocení bylo bezproblémové. Pokud jste už vystrašili policajty, zajistěte, aby vás nechytili, abyste se vyhnuli trestu.
 5. Obrázek s názvem Play Grand Theft Auto 5 Online Krok 15

  5 Dopřejte si sladkou jízdu. Nezapomeňte upgradovat zbraň a vozidlo. Mít spolehlivé zbraně a dostat se pryč z vozidel je jistý způsob, jak zrychlit mletí RP. Peníze však utrácejte moudře. Neztrácejte peníze jen za oblečení nebo jiné věci, které mají vliv na estetiku.
 6. 6 Najděte další zdroje RP. RP můžete také vydělat pouhou výzvou pro hráče tenisu, golfu a dalších aktivit. To může být skvělá podpora pro vaše RP a je také zábavné to dělat! reklama

Část 4 z 5: Hraní jako profesionál

 1. Obrázek s názvem Play Grand Theft Auto 5 Online Krok 17

  1 Hrajte moudře. Když už jste v roli přijímání misí vlevo a vpravo, konkurence se přiostří. Někteří online hráči vám mohou dát odměnu na hlavu nebo vás jednoduše zabít, aby vám ukradli peníze nebo drahé vozidlo. Těmto věcem se lze vyhnout, pokud hrajete chytře.
 2. 2 Vložte svou hotovost. Hotovost můžete vložit pomocí prohlížeče v telefonu a vložit online. Nemusíte neustále nosit všechny své těžce vydělané peníze v kapse. Díky tomu jsou vaše peníze zajištěny, i když vás někdo z ničeho nic zabije a pokusí se vás přepadnout. Noste dostatek peněz a budete v pořádku.
 3. Obrázek s názvem Play Grand Theft Auto 5 Online Krok 19

  3 Přiveďte svoji posádku. Mít spoustu přátel online je jistý způsob, jak odhánět nepřátele. Online hráči, kteří na vás budou mít oči, budou mít druhé myšlenky zaměřené na vás, pokud zjistí, že máte spoustu přátel a že se vám mohou okamžitě oplatit, pokud se vás rozhodnou dotknout.
 4. Obrázek s názvem Play Grand Theft Auto 5 Online Krok 20

  4 Udržujte svá vozidla v bezpečí. Svá efektní vozidla můžete ukládat do garáží, aby je nebylo možné snadno odcizit nebo zničit jinými online hráči.
 5. Obrázek s názvem Play Grand Theft Auto 5 Online Krok 21

  5 Vymyslete svoji postavu. Při získávání hodnocení nezapomeňte zlepšit své schopnosti. Některé schopnosti se odemknou, jakmile dosáhnete určité úrovně. Vylepšené schopnosti nejen zvýší vaši míru přežití v GTA V Online, ale také vám usnadní nábor dalších hráčů do vaší posádky.
 6. 6 Získejte více peněz! Mějte stálý tok peněz. Bez peněz nebudete moci nic upgradovat. Rychlé způsoby výdělku jsou rychlé mise. Pokud chcete vyšší výplaty, zvažte loupeže a lov odměn.
  • Dolar GTA si můžete zakoupit také přímo ze sítě PlayStation Network nebo z obchodu Xbox Games Store.


  reklama

Část 5 z 5: Bavte se online

 1. Obrázek s názvem Play Grand Theft Auto 5 Online Krok 23

  1 Podívejte se na Rockstar Social Club. Všechny vaše online statistiky budou zveřejněny v Rockstar Social Club. Nezapomeňte se podívat, jak si vaše postava vede a kde se nacházíte v žebříčcích GTA V Online.
 2. Obrázek s názvem Play Grand Theft Auto 5 Online Krok 24

  2 Podívejte se na své přátele. Kromě vlastních statistik si můžete prohlédnout také statistiky své posádky, přátel nebo dokonce jiných hráčů.
 3. Obrázek s názvem Play Grand Theft Auto 5 Online, krok 25

  3 Dávejte si pozor na online akce a novinky. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak nechám své přátele vstoupit na můj server? Dokud máte přátele online, můžete stisknout Start, přejít na Nastavení (ve hře) a měli byste být schopni je pozvat na kartu Přátelé.
 • Otázka Co to znamená mít na vás odměnu? Pokud máte odměnu, znamená to, že vás někdo chce mrtvého a platí peníze, aby vás zabili.
 • Otázka Jak se mohu schovat před ostatními hráči? Mapa GTA V je obrovská a existuje mnoho uliček, kde můžete pobíhat a ztrácet lidi. Můžete se také na několik minut vypnout z radaru, pokud se chcete k někomu připlížit.
 • Otázka Jak mohu hrát GTA 5 zdarma? GTA 5 není možné hrát zdarma.
 • Otázka Může uživatel Xbox 360 hrát online s uživateli PS3? Ne. Objevily se pověsti, že pracují na multiplatformním multiplayeru, i když to by platilo pouze pro současnou generaci.
 • Otázka Jak získám klíč GTA A? Musíte dokončit hlavní příběhovou hru a přes 4 000 000 $ s Trevorem. Pak vylezte na horu Chilliad a očividně s sebou vezměte Trevora. Musíte to udělat se zeleným 'Super' autem, s nitro. Dávejte pozor, abyste nepoškodili auto. Jakmile jste na vrcholu, ponořte se do velkého jezera před sebou. Tím zemřete a proměníte tento život v klíč GTA V.
 • Otázka Kde najdu GTA 5 na Googlu? Stačí vyhledat GTA V ve vyhledávacím panelu Google a v horní části se zobrazí nejrelevantnější webové stránky spojené s hrou.
 • Otázka Musí být GTA 5 pro příběhový režim připojeno k internetu? Mr_Show Ne. Příběhový režim je stoprocentně offline, pouze online režim potřebuje internet.
 • Otázka Funguje online hra na jakékoli platformě? Ano, ale budete potřebovat PS Plus pro konzole PlayStation a Xbox Live pro konzole Xbox.
 • Otázka Které webové stránky pokrývají GTA 5? Tím hlavním je Social Club Club Rockstar Games. Existuje několik fanouškovských webů, jako jsou GTA fóra nebo GTA Wikia, které pokrývají mody, nejnovější zprávy, úniky, statistiky, vozidla, minulé hry a další.

Populární Problémy

Tennessee a stát Florida se v pátek setkají na Emerald Coast Classic. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak naučit dospělého jezdit na kole. Mnoho lidí si myslí, že pokud se v dětství nenaučili jezdit na kole, nikdy to neudělají. Naštěstí tomu tak není a naučit dospělého jezdit na kole nemusí být složité ani frustrující ...

Jak mít konečnou hru na schovávanou (venku). Vždy jste byli vybráni jako hledači, protože jste na Hide-and-Seek tak špatní? Nebo jste vždy chyceni jako první, protože nemůžete myslet na dobré úkryt ...

Zde je návod, jak sledovat hru Lions vs Eagles Week 3 online bez kabelu, ať už jste v Detroitu, Philadelphii nebo na jiném trhu.

Pokud se o ně správně staráte, můžete mít své opálené kožené boty mnoho let. Aby vaše boty zůstaly ve špičkovém stavu, provádějte pravidelnou údržbu a čistěte je, kdykoli se zašpiní. Dbejte také na jejich skladování v chladu a suchu ...

Zde je návod, jak streamovat nový neskriptovaný sitcom truTV Tirdy Works online zdarma. Premiéru má v úterý 5. května ve 22 hodin. ET/PT.