Jak se dívat na dnešní Powerball 20. ledna Kreslení online naživo

Powerball

Getty Powerball

Nová kresba Powerball za 730 milionů dolarů se odehrává dnes večer, 20. ledna 2021. Losování má slosování každou středu a sobotu večer ve 22:59. Eastern a kresbu můžete sledovat online níže nebo pomocí některého z uvedených odkazů. Zde je návod, jak můžete kresbu Powerball streamovat na svém počítači, telefonu nebo mobilním zařízení. V závěrečné části tohoto článku jsou také uvedeny televizní stanice, které by mohly kresbu živě vysílat.


Živé sledování kresby Powerball online

Zde jsou kanály, které obvykle zobrazují živé přenosy výkresů Powerball. Při sledování kresby online Powerball online v přímém přenosu možná budete chtít mít otevřených několik oken. V závislosti na tom, co se ve zprávách ještě děje, se každá zpravodajská stanice může rozhodnout kresbu živě nezobrazovat, takže budete chtít další možnosti.

Někdy můžete na WGN-TV sledovat živý přenos na tomto odkazu . Zde mají živé přenosy svých zpravodajství, které často obsahují kresbu Powerball.

Můžete vyzkoušet přímý přenos z WRAL . Na tomto odkazu budou mít starší kresbu, dokud nenastane nová kresba. Na webu říkají, že kresby ukazují živě ve 22:01. ve středu a v sobotu.

V minulosti WNEP Scranton kresbu někdy vysílal živě tady. Tento stream neustále zobrazuje kanál WNEP nebo předchozí zpravodajství, takže jej ve vhodnou dobu sledujte pro kresbu. Webová stránka bude obsahovat seznam, kdy bude zobrazeno další živé vysílání.

Nebo zkuste živé webové vysílání Texas Lottery tady . Mějte však na paměti, že tento se někdy zpožďuje asi o 12 minut.

Pokud žádná z těchto možností nefunguje, video z výkresu bude zveřejněno asi 30 minut po výkresu na Powerball.com , ale někdy je zveřejněn dříve. Nejedná se však obvykle o živý přenos.


Kolik byste mohli vyhrát dnes večer?

Dnešní Powerball jackpot se odhaduje na 640 milionů dolarů. (To je částka, kterou byste dostali v průběhu času, před zdaněním, pokud zvolíte možnost výplaty anuity vyplácenou každý rok.) Pro ty, kteří si vyberou možnost paušálu, se odhaduje, že Powerball bude mít hodnotu 478,7 milionů dolarů před zdaněním, pokud jste jediným vítězem a nemusíte se s nikým dělit.

Šance na výhru celého jackpotu je 1 ku 292 201 338. Celková šance na výhru jakékoli ceny (včetně ceny 4 $ za sladění pouze červené Powerball nebo pouze červené Powerball a jednoho bílého míčku) je 1 ku 24,87.

Můžete se také pokusit vydělat ještě více výběrem možnosti Power Play. Ale za zmínku: Multiplikátor 10X je ve hře pouze tehdy, je -li inzerovaná anuita jackpotu 150 milionů $ nebo méně.

Pokud vás zajímá, zda potřebujete shodovat čísla v přesném vylosovaném pořadí, Powerball vysvětluje:

Vstupenky na Powerball vytisknou čísla bílých míčků v číselném pořadí dané hry. K získání ceny můžete přiřadit čísla bílých míčků v libovolném pořadí dané hry. Červené číslo Powerball dané hry na vašem tiketu se musí shodovat s vylosovaným červeným Powerballem. Každá hra na tiketu je určena samostatně; hráči nemohou procházet hrací řady na tiketu ani kombinovat čísla z jiných tiketů.


Populární Problémy

Grunge byl hudební styl, který v 90. letech propagovaly kapely jako Nirvana a Soundgarden. Brzy poté se grunge rozšířil po celé zemi a proměnil se ve způsob života. Abyste se stala grunge dívkou, musíte zvážit své oblečení, ...

Vaše jádro, často nazývané vaše „powerhouse“, se skládá ze svalů mezi vaší bránicí a pánevním dnem. Tyto svaly stabilizují páteř a pánev a udržují vaše tělo stabilní při kinetickém pohybu vpřed. Silné jádro také ...

Jak si obléknout kompresní punčochy. Kompresní punčochy jsou elastické punčochy nebo hadice, které se nosí ke snížení otoku nohou (edému), zlepšení krevního oběhu a pomoci při problémových křečových žilách. Tyto punčochy obvykle nabízejí ...

Bude Kyrgios moci tento týden zazářit v Cincinnati po získání titulu ve Washingtonu?

Film „Jsem Patrick Swayze“ zkoumá život zesnulého skvělého herce. Zde je návod, jak sledovat streamování dokumentu online bez kabelu.

Jannik Sinner vtrhl do pátečního semifinále Citi Open 2021 v pátek s velitelskou výhrou 6: 4 a 6: 2 nad Američanem Stevem Johnsonem.