Jak se dívat na dnešní Powerball 20. ledna Kreslení online naživo

Getty PowerballNová kresba Powerball za 730 milionů dolarů se odehrává dnes večer, 20. ledna 2021. Losování má slosování každou středu a sobotu večer ve 22:59. Eastern a kresbu můžete sledovat online níže nebo pomocí některého z uvedených odkazů. Zde je návod, jak můžete kresbu Powerball streamovat na svém počítači, telefonu nebo mobilním zařízení. V závěrečné části tohoto článku jsou také uvedeny televizní stanice, které by mohly kresbu živě vysílat.


Živé sledování kresby Powerball online

Zde jsou kanály, které obvykle zobrazují živé přenosy výkresů Powerball. Při sledování kresby online Powerball online v přímém přenosu možná budete chtít mít otevřených několik oken. V závislosti na tom, co se ve zprávách ještě děje, se každá zpravodajská stanice může rozhodnout kresbu živě nezobrazovat, takže budete chtít další možnosti.Někdy můžete na WGN-TV sledovat živý přenos na tomto odkazu . Zde mají živé přenosy svých zpravodajství, které často obsahují kresbu Powerball.

Můžete vyzkoušet přímý přenos z WRAL . Na tomto odkazu budou mít starší kresbu, dokud nenastane nová kresba. Na webu říkají, že kresby ukazují živě ve 22:01. ve středu a v sobotu.

V minulosti WNEP Scranton kresbu někdy vysílal živě tady. Tento stream neustále zobrazuje kanál WNEP nebo předchozí zpravodajství, takže jej ve vhodnou dobu sledujte pro kresbu. Webová stránka bude obsahovat seznam, kdy bude zobrazeno další živé vysílání.Nebo zkuste živé webové vysílání Texas Lottery tady . Mějte však na paměti, že tento se někdy zpožďuje asi o 12 minut.

Pokud žádná z těchto možností nefunguje, video z výkresu bude zveřejněno asi 30 minut po výkresu na Powerball.com , ale někdy je zveřejněn dříve. Nejedná se však obvykle o živý přenos.


Kolik byste mohli vyhrát dnes večer?

Dnešní Powerball jackpot se odhaduje na 640 milionů dolarů. (To je částka, kterou byste dostali v průběhu času, před zdaněním, pokud zvolíte možnost výplaty anuity vyplácenou každý rok.) Pro ty, kteří si vyberou možnost paušálu, se odhaduje, že Powerball bude mít hodnotu 478,7 milionů dolarů před zdaněním, pokud jste jediným vítězem a nemusíte se s nikým dělit.Šance na výhru celého jackpotu je 1 ku 292 201 338. Celková šance na výhru jakékoli ceny (včetně ceny 4 $ za sladění pouze červené Powerball nebo pouze červené Powerball a jednoho bílého míčku) je 1 ku 24,87.

Můžete se také pokusit vydělat ještě více výběrem možnosti Power Play. Ale za zmínku: Multiplikátor 10X je ve hře pouze tehdy, je -li inzerovaná anuita jackpotu 150 milionů $ nebo méně.

Pokud vás zajímá, zda potřebujete shodovat čísla v přesném vylosovaném pořadí, Powerball vysvětluje:

Vstupenky na Powerball vytisknou čísla bílých míčků v číselném pořadí dané hry. K získání ceny můžete přiřadit čísla bílých míčků v libovolném pořadí dané hry. Červené číslo Powerball dané hry na vašem tiketu se musí shodovat s vylosovaným červeným Powerballem. Každá hra na tiketu je určena samostatně; hráči nemohou procházet hrací řady na tiketu ani kombinovat čísla z jiných tiketů.


Populární Problémy

Roger Federer se dostal do osmifinále vítězstvím nad Samem Grothem se čtyřmi sety.

Jak správně odpalovat míč v softbalu. Tento článek vám pomůže zlepšit švih nebo vás naučí houpat. Také pro pokročilejší hráče budou existovat některé základy, které mohou být rozdílem mezi singlem a ...

Může Thiem omráčit sedminásobného šampiona, aby vyhrál svého panenského majora, nebo bude Djokovič křižovat k 8. titulu v Melbourne?

Váš průvodce streamováním Cars 3 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Otec Novaka Djokoviče věří, že Grigor Dimitrov je mužem zodpovědným za celý rozruch ohledně COVID-19 na Adria Tour. O Bulharovi se říkalo, že virus přenesl z USA, než se zúčastnil různých veřejných akcí v Zadaru.