Video zachycuje 4letého Novaka Djokoviče, jak na svého trenéra zapůsobil bekhendem

Novak Djokovič pózuje s titulem Australian Open 2020

Novak Djokovič pózuje s titulem Australian Open 2020

Existuje mnoho různých důvodů, pro které fanoušci začali milovat Novaka Djokoviče. Zatímco někteří respektují Srba za jeho dominanci nad současnou generací mužského tenisu, jiní obdivují pokoru, s jakou se nese mimo kurt.

Novak Djokovic už od dětství věděl, že chce být světovou jedničkou. Ale dá se říci, že by si Djokovic nepředstavoval, že by byl tak velkým šampionem, jako je teď, nebo vyhrál 17 grandslamů proti duopol Rogera Federera a Rafaela Nadala.

stolní tenis shakehand grip

Srb několikrát vyprávěl o tom, jak jeho těžká dětská léta podporovala lásku k tenisu a jak podporovala jeho touhu být úspěšný. Jedenáctiletého Novaka Djokoviče by nakonec objevila zesnulá trenérka Jelena Gencicová, která ho spatřila na letní klinice v lyžařském městě Kopaonik, kde Djokovičovi rodiče provozovali creperie.

Zbytek, jak se říká, je historie. Ale než se stal legendou, kterou je dnes, byl Novak Djokovic vzácné dítě jako každé jiné. A nedávno se na Twitteru objevilo plné video 4letého Djokoviče, který si užívá první hodinu tenisu.

„Bravo Nole!“ Říká trenér Novaka Djokoviče

Novak Djokovič hrál v dětství tenis

Novak Djokovič hrál v dětství tenis

Na videu je Novak Djokovič viděn, jak ho v klubu trénuje místní trenér. Djokovič nejprve zasáhl několik forhendů ze středu hřiště, což vypadalo jako rutinní forhendový nácvik. Srbův tenisový talent je vidět hned od začátku videa, když trefuje své údery solidní technikou.

jak se píše racquetball?

Jak Djokovič trefuje jeden forhend za druhým, chválí ho jeho trenér, který dokáže jasně identifikovat talent v jeho nejsurovější formě. Po forhendovém drilu trenér pokyne mladému Djokovičovi, aby zasáhl několik bekhendů. Při každém výstřelu trenér tleská Djokovičovi „Bravo, Nole!“

Jak mladý Novak Djokovic pokračuje v bekhendovém drilu, náhodou zapůsobí na svého trenéra jednou ze svých střel, což od něj vyvolalo zvláštní chválu.

„Podívejte, šampion! Ví!' říká trenér kameramanovi, což může být jeden z Djokovičových rodičů. Mladý Srb se následně stane trenérem a klip se přesune na jinou scénu.

Poté, co cvičení skončí, Novak Djokovic odchází sbírat koule jako svědomitý student. Protože nikdo z rodiny Djokovic nikdy nehrál tenis, bylo osudem, že ve městě byly tři tenisové kurty přímo přes silnici od creperie jeho rodičů, kde Srb absolvoval své první hodiny tenisu.

Novak Djokovic, který se kvůli svému dětství nemohl nepřetržitě soustředit, dostane od trenéra motivaci mít palačinky se zmrzlinou, pokud zasáhne několik ostrých bekhendů. Možná právě ten slib palačinek udělal z Djokoviče za ta léta konzistentního stopera!

Populární Problémy

Haas sestřelil Isnera a postoupil do finále ATP San Jose

Jak grilovat Tri Tip. Tri-tip je řez steaku nakrájeného ze spodní svíčkové. Je relativně levný, má skvělou chuť a snadno se griluje. Tri-tip je štíhlý steak s jemnou hovězí příchutí a zúženým tvarem. Vařit svůj ...

Australská tisková rada usoudila, že karikatura zveřejněná v reakci na výbuch Sereny Williamsové na US Open neporušila její standardy.

Zdokonalování stojky je předpokladem pro naučení se dalších úžasných gymnastických triků. Stoj na ruce není jen zábava, je to skvělá forma cvičení - navíc to vypadá opravdu působivě. Když to vezmete jeden den po druhém a budete pracovat na ...

Ať už vedete skupinu malých dětí nebo zkušené závodníky, být trenérem plavání je velká zodpovědnost. Jako trenér plavání musíte zajistit strukturu a organizovat týmové postupy, rozvíjet strategie setkání, zajistit bezpečnost týmu, ...

V sobotu se v USA budou pořádat živé sporty, protože UFC 249 bude středem pozornosti. Zde je návod, jak koupit PPV a sledovat prostřednictvím ESPN Plus.