Jak odebrat bradavkový piercing

Piercing na bradavce je odvážný a výrazný šperk, který můžete mít, a při správné péči může vydržet celý život. Je důležité vědět, jak odstranit šperk v případě, že potřebujete provést lékařský zákrok, chcete kojit nebo chcete šperk vyměnit za něco nového. Výměnu piercingu na bradavce lze snadno provést, ale vyžaduje trpělivost, abyste se nezranili. Začněte tím, že provedete nezbytná bezpečnostní opatření, abyste zabránili infekci, jako je například zajištění zhojení piercingu a mytí rukou. Poté pomocí kleští na otevírání prstenů nebo prstů začněte s odstraňováním starého šperku.

skvělé tenisové rakety

Metoda 1 ze 3: Dodržování bezpečnostních opatření

 1. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 1

  1 Ujistěte se, že je piercing zcela zhojený, aby nedošlo k infekci. Trvá nejméně 6 měsíců, než se tkáň kolem bradavkového piercingu po prvním přijetí řádně zahojí. Během této doby hojení budete s největší pravděpodobností instruováni, abyste ji prvních několik týdnů nechali přikrytou a poté dodržovali přísný režim čištění dvakrát denně, abyste zabránili infekci, dokud se nezhojí. Do té doby se piercingu nevyjímejte.
  • Pokud se rozhodnete odstranit piercing dříve, než se tkáň zahojí, riskujete rozvoj infekce v exponované oblasti.


 2. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 2

  2 Pochopte, že povolení zavření otvoru může mít za následek zjizvení tkáně. Piercingy jakéhokoli druhu mění tvar kožní tkáně tím, že ji natáhnou. Pokud již nechcete svůj piercing a odstraňujete šperky, abyste uzavřeli otvor, uvědomte si, že na bradavce se může vyvinout viditelná tkáň jizvy.
  • Dokud jste se o piercing bradavky řádně starali a nepoužívali na něj extra vážené doplňky, měl by se tvar vaší bradavky vrátit přibližně stejně, jako vypadal, než jste ji propíchli.
  • Snižte vzhled jakékoli jizevnaté tkáně masírováním uzavřeného a uzdraveného otvoru tělovými oleji, jako je dětský olej.
  ODBORNÁ TIP

  Sasha Blue

  Profesionální piercer na tělo Sasha Blue je profesionální piercer na tělo a je majitelem 13 Bats Tattoo and Piercing Studio v oblasti San Francisco Bay. Sasha má více než 20 let profesionálních zkušeností s piercingem, počínaje učňovským vzděláním v roce 1997. Je držitelkou licence na hrabství San Francisco v Kalifornii. Sasha Blue
  Profesionální piercer na tělo

  Nevynechávejte své šperky, pokud nejste připraveni na zavření díry. Není dobré vytahovat šperky na delší dobu, pokud zrovna nejste u piercingu. V takovém případě udržujte oblast čistou a měla by se poměrně rychle uzdravit.

 3. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 3

  3 Kupte si nové šperky stejné velikosti nebo stylu jako ty, které máte. Přejděte na renomovaného prodejce nebo profesionála na piercing a zeptejte se, jakou velikost piercingu aktuálně máte, pokud to ještě nevíte. Velikosti nebo styly piercingu bradavek obvykle závisí na velikosti bradavky. Profesionál vám bude schopen říci, jaké šperky vaše velikost bradavek snese.
  • Na velké a malé velikosti bradavek se používají piercingy se závitovou tyčí, zatímco prsteny a obruče se obvykle používají pouze u malých velikostí bradavek.
 4. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 4

  4 Vyčistěte nový piercingový předmět mýdlem a horkou vodou, abyste jej sterilizovali. Nechte uschnout na vzduchu a položte na čistý hadřík. Pokud je na piercingu spona, ujistěte se, že je otevřená, když ji čistíte, abyste odstranili veškeré povrchové bakterie, které na ní mohou být. Mějte piercing poblíž, abyste jej mohli rychle vyměnit za starý.
  • Pokud neplánujete vložit do díry nový piercing, nemusíte to dělat.
 5. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 5

  5 Před odstraněním piercingu si umyjte ruce mýdlem a horkou vodou. Práce s nečistými rukama může vést k infekci oblasti. K očištění rukou použijte dostatečné množství mýdla a horké vody. Poté je zcela osušte čistým ručníkem nebo je osušte na vzduchu.
  • Pokud si před vyjmutím piercingu umyjete ruce a poté začnete manipulovat s jinými předměty, umyjte si ruce znovu pro případ, že by se na ně dostala nějaká bakterie nebo zárodky.
  ODBORNÁ TIP

  Sasha Blue

  Profesionální piercer na tělo Sasha Blue je profesionální piercer na tělo a je majitelem 13 Bats Tattoo and Piercing Studio v oblasti San Francisco Bay. Sasha má více než 20 let profesionálních zkušeností s piercingem, počínaje učňovským vzděláním v roce 1997. Je držitelkou licence na hrabství San Francisco v Kalifornii. Sasha Blue
  Profesionální piercer na tělo

  Zvažte požádat svého piercera, aby vám pomohl s výměnou šperků. Je vždy snazší, když vám piercing pomůže s výměnou šperků. Disponujeme nástroji a dovednostmi, které značně usnadňují vkládání nových šperků. Pokud také musíte své šperky vyndat kvůli lékařskému zákroku, podívejte se co nejdříve na svůj piercer.

 6. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 6

  6 Pokud si myslíte, že je váš piercing infikován, promluvte si se svým lékařem. Obecné příznaky a příznaky infikovaného piercingu zahrnují zarudnutí nebo abnormální výtok kolem propíchnuté oblasti a bolest v podpaží nebo prsou. Pokud se některý z nich objeví před nebo po odstranění piercingu, domluvte si schůzku se svým lékařem, který vám poskytne řádnou léčbu a antibiotika k boji s infekcí.

Metoda 2 ze 3: Odšroubování závitové činky

 1. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 7

  1 Odšroubujte jeden ze zaoblených konců a začněte odstraňovat činku. Při tom držte druhý konec činky v klidu; v opačném případě budete otáčet celý kousek uvnitř bradavky. Činky mají obvykle oba konce se závitem, takže piercing můžete odstranit z obou konců. V závislosti na tom, který konec odšroubujete a jakým způsobem byla lišta nainstalována, bude možná nutné použít otáčení ve směru nebo proti směru hodinových ručiček.
  • Činky mohou být rovné nebo zakřivené, ale způsob odstranění je stejný.
 2. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 8

  2 Odšroubovanou činku pomalu vytáhněte z bradavky. U rovných činek jednoduše vytáhněte šperk piercing rovnou rukou. U zakřivených činek zvedněte a vytáhněte zakřivený kov z bradavky mírným pohybem nahoru.
  • Existují činky s vnitřním závitem, což znamená, že nitě používané k zajištění piercingu k bradavce jsou na vnitřní straně šperku a vnější část tyče je hladká; a existují kusy s vnějším závitem, což znamená, že hrubé nitě jsou na vnější straně a mohou se oškrábat o vaši kůži. Buďte velmi opatrní, abyste neutrhli nebo rychle neodstranili piercing do šperku s vnějším závitem.
 3. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 9

  3 Nový piercing potřete lubrikantem na vodní bázi, abyste jej snadno vložili. Není to nutné, ale je snazší vklouznout do mazaného šperku než do suchého. Můžete také použít čistou vodu, pokud si myslíte, že mazání bude příliš kluzké, než aby se s ním dalo manipulovat. Jen se vyhněte používání lubrikantů na ropné bázi, protože zabrání provzdušnění a způsobí růst bakterií.
 4. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 10

  4 Vložte novou činku do svého piercingového otvoru a zašroubujte ji. Rychle, ale opatrně zasuňte mazanou činku do piercingového otvoru. Nové i staré piercingy bradavek se mohou začít zavírat během několika minut. Umístěte korálek na činku a otáčením ve směru nebo proti směru hodinových ručiček jej našroubujte na vloženou tyč.
  • Vyvarujte se tahání za otvor nebo kůži kolem bradavky a vložte piercing. Nechte otvor vést piercing na místo.
  • Pokud máte obě bradavky propíchnuté, v případě potřeby opakujte čištění a odstraňování druhého piercingu.

Metoda 3 ze 3: Vyjmutí prstenu zajateckého korálku

 1. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 11

  1 Položte ručník na povrch, na kterém pracujete, abyste zachytili korálek. Prsten v zajetí (CBR) se skládá z otevřeného kovového kruhu, který má konce sevřené přes kulatý korálek. Když prsten otevřete, spadne, takže se položte na čistý ručník na rovný povrch, kde může spadnout, aniž byste cokoli poškrábali.
 2. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 12

  2 Pomocí kleští na otevírání prstů otevřete jednu stranu CBR. Přilepte kleště na prsten a druhou rukou prsten upevněte druhou rukou, abyste nevytáhli piercing z kůže. Opatrně pomocí kleští vytáhněte jeden konec prstenu z korálku a nechte korálek spadnout na ručník.
  • Kleště na otevírání prstenů lze zakoupit v klenotnictví nebo online u velkých prodejců. Budete také potřebovat pár kleští na zavírání kroužků, abyste mohli později vložit nový CBR.
  • Pokud nemáte kleště na otevírání kroužků, můžete použít kleště s jehlovým nosem. Kleště na nos a jehlu omotejte kouskem maskovací nebo elektrické pásky, abyste zakryli ostré hřebeny na nástroji, které by poškrábaly kov prstenu. Tělové šperky se škrábanci mohou sbírat bakterie, takže při používání kleští na nos je třeba být opatrný.
 3. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 13

  3 Otočte prsten skrz propíchnutý otvor a vyjměte jej z bradavky. Otáčejte prstenem skrz otvor, dokud nedosáhnete bodu, kde je jeden z konců uvnitř otvoru. Opatrně vytáhněte kroužek z otvoru.
  • Pokud je mezera v prstenu příliš malá na to, aby se odstranila, otočte prsten zpět do původní polohy. Pomocí kleští prsten více otevřete, ale dávejte pozor, abyste prsten nepoškodili nebo neohnuli.
 4. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 14

  4 K otevření nového CBR použijte kleště na otevírání kroužků. Prsten přišroubujte na opačnou stranu, abyste zabránili jeho sklouznutí. Pokračujte v otevírání prstenu, dokud korálek nespadne a otvor je dostatečně široký, abyste prsten zasunuli zpět do své propíchnuté díry. Neohýbejte kruhový tvar prstenu, protože by bylo obtížné nasadit.
  • Pokud nemáte kleště na uzavírání kroužků, použijte místo toho jehlové kleště zabalené do maskovací nebo elektrické pásky.
 5. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 15

  5 Umístěte konec prstenu proti otvoru a protáhněte jej bradavkou. Nechte otvor přirozeně vést prstenec na druhou stranu. Může chvíli trvat, než prsten zcela protáhnete piercingem, buďte tedy trpěliví a nevnucujte jej.
  • Pokud je prsten zavěšen, nepropadejte panice. Opatrně vytáhněte prsten a zkuste to znovu.
 6. Obrázek s názvem Odebrání bradavky piercing Krok 16

  6 Navlékněte korálek na jeden konec prstence a zavřete jej kleštěmi na uzavření prstenu. Volnou rukou přidržte prsten na místě a poté jej opatrně zavřete, aby druhý konec proklouzl otvorem. Kroužek zavřete jen natolik, aby udržel korálek na místě; uvnitř konců by měla být stále mezera mezi konci.
  • Pokud se oba konce prstenu dotýkají v otvoru pro korálky, prsten jste příliš zavřeli a potřebujete jej více otevřít.
  • Pokud váš korálek nemá otvory, zavřete kroužek natolik, aby zapadl do odsazení korálku mezi oba konce prstenu. Poté zavřete kroužek po zbytek cesty, abyste zajistili korálek.
  • Pokud máte na obou bradavkách prsteny, opakujte postup odebírání a instalace pro druhý piercing.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když mám velkou bradavku? Lauren Profesionál vám bude schopen říci, jaké šperky vaše velikost bradavek snese. Na velké a malé velikosti bradavek se používají piercingy se závitovou tyčí, zatímco prsteny a obruče se obvykle používají pouze u malých velikostí bradavek.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Varování

 • Pokud to nedokážete, nechte odstranit piercing profesionálním tělem. Nervy a pojivové tkáně kolem oblasti bradavek jsou jemné a citlivé. Pokud zjistíte, že nemůžete svůj piercing sami odstranit, promluvte si s odborníkem a nechte jej odstranit za vás. Pokus o násilné nebo nesprávné odstranění piercingu by mohl poškodit nebo roztrhat kůži.
 • Pokud se u vás objeví bolest v podpaží nebo v prsou, okamžitě si domluvte schůzku se svým lékařem, protože to může znamenat, že u vašeho piercingu na bradavce došlo k infekci.

Populární Problémy

Je čas na Manchester Derby, protože City a United se střetnou ve vyhrocené rivalitě v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu v USA.

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše potřeby, zde je 8 nejlepších mikrofonů pro stolní počítače, které byste měli zvážit pro streamování nebo nahrávání na webech, jako jsou Twitch a YouTube.

Zde je několik živých přenosů pro obžalobu prezidenta Donalda Trumpa, které můžete dnes sledovat online, i když nemáte kabel.

Každý, kdo intenzivně pracuje s rukama, je náchylný ke zranění paží, zápěstí, palců a prstů. Masážní terapeuti bohužel nejsou výjimkou. Paže a ruce prostě nejsou navrženy tak, aby vydržely těžkou práci při prodlouženém ...

Jak vzít pulz kojence. Tepová frekvence, známá také jako tepová frekvence, je definována jako počet úderů srdce za jednu celou minutu. Kojenci mají obecně vyšší tepovou frekvenci než dospělí; jejich srdeční frekvence obecně klesá ...

Rogera Federera vyhodil z Wimbledonu ve čtvrtfinále polský Hubert Hurkacz začátkem tohoto týdne. Švýcar utrpěl jednu z nejhorších ztrát v kariéře, padl 6-3, 7-6 (4), 6-0.