Oklahoma vs Iowa State 2020 Přímý přenos: Jak se dívat online

Getty Běh zpět Breece Hall a quarterback Brock Purdy ze státu Iowa Cyclones.Státní cyklóny Iowa State 6 si okusí své vůbec první mistrovství Velké 12, když se v sobotu na stadionu AT&T postaví na místo č. 10 Oklahoma Sooners.

Hra začíná v poledne ET a bude vysílána na ABC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak bezplatně sledovat živý přenos Oklahoma vs Iowa State:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

pravidla badmintonové hry

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Oklahoma vs Iowa State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávat.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Oklahoma vs Iowa State můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Oklahoma vs Iowa State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled státu Oklahoma vs Iowa

Sooners vyhráli šestkrát za sebou a ve hře o mistrovství Big 12 se představí počtvrté za sebou. Bude to druhé setkání těchto dvou týmů v této sezóně. Stát Iowa vyhrál 3. října 37: 30, což byl útlum ze hry, která se dostala až do poslední čtvrtiny. Od této prohry má Oklahoma v průměru 46,6 bodu na zápas a navzdory nedávnému úspěchu tým ví, co ho ve státě Iowa čeká.

Známe výzvu, kterou máme před sebou, hlavní trenér OU Řekl Lincoln Riley na jeho týdenní tiskové konferenci. Tým státu Iowa, který hraje dobře po celou sezónu. V poslední době hrají velmi dobře. Dlouho jsme hovořili o tom, jak jsme k nim respektovali ... Opravdu silný fotbalový tým na všech třech stranách míče. Spousta úžasných hráčů, spousta budoucích hráčů NFL na této soupisce právě teď, kteří většinu roku hráli na vysoké úrovni.

Riley se nemýlí. Cyklóny běží zpět do Řecka Hall byl v této sezóně pravděpodobně nejlepší v zemi, spěchal na 1 357 yardů a 17 přistání, zatímco v průměru 6,1 yardů na přenášení. Postoupí proti obraně státu Iowa, která umožňuje 21,3 bodu ve hře, což je 27. místo v zemi.

Na posledním setkání v říjnu měl Hall 139 yardů a dvě přistání na 28 přenosech a stát Iowa se o něj pravděpodobně znovu silně opře. Obránce cyklónů Brock Purdy má za sebou úspěšnou sezónu, když dokončil 59,6 procenta svých přihrávek a hodil 17 přistání a šest zachycení, ale je jasné, že Hall je hlavním lákadlem.

design katapultu tenisových míčků

Pro hlavního trenéra Cyclones Matta Campbella bude vítězství v této hře o pokračování v tom, co se jim po celou sezónu dařilo: běhat míč a hrát pevnou obranu.

Být vyrovnaný je opravdu tím, kým jsme byli, když jsme byli v nejlepším, Řekl Campbell dříve v tomto roce. Nalezení té rovnováhy ve hře ... Opravdu si myslím, že je klíčové, abychom se stali nejlepší verzí sebe sama.


Populární Problémy

Rafaela Nadala příprava na US Open začala špatně, protože ve třetím kole ho z Citiz Open 2021 dostal jihoafrický Lloyd Harris.

Bruins se ve čtvrtek utkají s ďábly v otvíráku sezony NHL 2021 každého týmu. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Váš průvodce streamováním Prince & The Pauper online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak spát s bolestí krku. Spánek s bolestí krku může být bolestivý a frustrující. Je však možné chránit si krk a udržet spánek bez bolesti! Začněte výběrem polohy spánku, která bude tlumit a podporovat, než ...

Belinda Bencic a Donna Vekic míří do svého vůbec prvního semifinále na grandslamu! .