Kde se dívat na Auburn vs UCF Basketball 2020Getty Hlavní trenér Bruce Pearl z Auburn Tigers.

Auburn je po prohře s č. 1 Gonzaga minimálně testován, ale Tygři mají šanci odrazit se od své první vady v sezóně pondělním utkáním s University of Central Florida, která právě začíná sezónu. debut.

line tenisová sukně
Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Auburn vs UCF na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

ortéza na paži

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Auburn vs UCF živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

silové podání tenis

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Auburn vs UCF

Auburn startuje do začátku roku 1: 1 a Tygři udržují věci zajímavé. Mladý tým Bruce Pearl vyhrál svůj první zápas v prodloužení proti Saint Joseph’s, 96-91, s pěti hráči ve dvouciferných číslech.

Auburn pak o víkendu čelil Gonzagovi, týmu číslo 1 v zemi. Tygři zaostali o dvě číslice před polovinou a skončili vyhození, 90-67.

Jsme očividně zklamaní, že jsme nehráli lépe. Gonzaga s tím měl hodně společného, ​​řekla Pearl o ztrátě Bulldogs. Byli jsme velmi reaktivní. Musíme odvést lepší práci při komunikaci o našich akcích na obranné straně a snažit se působit rušivěji. Očividně necháte opravdu dobrý tým s talentem, který povede dobré věci, rozběhne své věci, oni si s vámi přijdou na své. Dostat se do špatných startů obou her a polovina byla problém. A myslím, že poslední věc by pro nás brzy znamenala velké faulové potíže, které zpackaly naše rotace.

U UCF má Auburn tu výhodu, že odehrál dvě hry, což je v dnešní době se všemi odklady a zrušeními velké plus. Rytíři však mají k dispozici pásku, která by přezkoumala, jak tygři letos vypadají, zatímco totéž neplatí naopak.

Pak mají dvě hry, kde budou mít příležitost vidět, kdo jsme a co děláme. Takže budeme opravdu dobře prozkoumaní, řekla Pearl. A pak v naší třetí hře budeme muset provést všechny druhy úprav. Na druhé straně nevíme, jak vypadají. Neměli jsme žádnou výstavu, žádné exhibiční hry, takže půjdeme do této hry s roletami. Tím se opět dostáváme do skutečné nevýhody.

UCF skončilo v loňské sezóně 16-14 celkově a 7-11 ve hře AAC. UCF ztratilo pět hráčů z loňského týmu, ale získá dva převody ze škol Power 5 v Darius Perry a CJ Walker. Perry přišel z Louisville, zatímco Walker přichází z Oregonu. Walker je bývalý pětihvězdičkový rekrut a bude prvním hráčem kalibru, který bude hrát za program UCF.

konverzovat bílé tenisky

Rozhodně nás ovlivní, protože nám dává dalšího hráče s všestranností, řekl hlavní trenér UCF Johnny Dawkins. Je velmi aktivní, hraje hodně v defenzivě, ale může hrát také ofenzivně. Jsme nadšení, že ho máme.

UCF je 1,5-bodovým favoritem pro matchup, s celkovým součtem 142 bodů.


Populární Problémy

Nationals and Dodgers se setkají ve čtvrtek na Hře 1 NLDS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Sestry a flebotomici odebírají krev k provádění různých lékařských testů. Tento článek vás naučí, jak profesionálové odebírají krev od pacientů. Dodržujte veškerá opatření pacienta. Všímejte si značek za postelí pacienta nebo na ...

Světová jednička 15 Pablo Carreno Busta se ve druhém kole Erste Bank Open utká s bývalým světovým pátým Kevinem Andersonem. Anderson vede head-to-head nad Carreno Busta 4-1

Bucs hostí akci Panthers v týdnu 2 v neděli odpoledne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Gilles Simon ve své nové knize hovoří o srovnání mezi Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem. Francouz také likviduje obvinění z dopingu, která byla často spojována s Nadalem.